Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý z nás to zná nebo zažil. Jste v dlouhodobém vztahu s jedním partnerem, kterého nade vše milujete a dali byste za něj ruku do ohně. Ve vztahu vám všechno klape, všechno vychází, rozumíte si ve všech ohledech, podnikáte spolu výlety a chodíte ...

Konec stereotypu! Toto jsou nejlepší místa pro žhavé sexuální hrátky

Fiasko v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Fiasko v posteli
aktualizováno 03.09.2018, 00:10 | 03.09.2018, 00:10 | Terezie Gáborová

Každý z nás to zná nebo zažil. Jste v dlouhodobém vztahu s jedním partnerem, kterého nade vše milujete a dali byste za něj ruku do ohně. Ve vztahu vám všechno klape, všechno vychází, rozumíte si ve všech ohledech, podnikáte spolu výlety a chodíte do společnosti. Nicméně cítíte, že v posteli vás začíná trápit stereotyp. To je běžné, někdo stereotyp začne pociťovat dříve a někdo později. Důležité je snažit se mu zabránit a nenechat ho, aby vám páchal problémy ve vztahu.

Pokud vás trápí stereotyp v sexu, je potřeba zkusit něco nového a neotřelého. Jistě jste už za celou dobu, co jste spolu, vyzkoušeli snad všechny sexuální polohy. Co však takhle uskutečnit sex na naprosto jiných a vzrušujících místech? Vztah to okoření a opět mu to dodá tu správnou jiskru.


Sex v autě


Tato záležitost je vcelku známá a oblíbená. Pokud jste ji ještě nevyzkoušeli, máte teď ideální příležitost. Pojedete večer domů, váš přítel zaparkuje a vypne motor. V tu chvíli můžete váš motor nastartovat vy a začít příteli dávat něžně avšak jasně najevo, po čem toužíte. Uvidíte, jak ho tím překvapíte a vyrazíte mu dech.

 

 
V ložnici partnerových rodičů


Jedno z nejžhavějších míst pro sex, jen je potřeba vychytat tu správnou chvíli. Přítele rodiče odjeli na víkend na dovolenou? Poproste je, aby vám nechali klíče, že byste jim tam ráda poklidila. Potom se tam však na svého milého vrhněte a uvidíte, jak mu chtíč bude sršet z očí. Bude vás popohánět adrenalin a pocit, že vás někdo může načapat v posteli jeho rodičů. Pokud si však troufáte na větší dobrodružství, můžete po partnerovi vyjet i když jeho rodiče budou vedle. Tato možnost je však pro skutečné experty, kteří dokážou být při sexu velmi potichu.

 

 


Na rozjeté pračce


Toto by mohla být pozvánka do ráje především pro vás dámy. Nejlepší by bylo, kdybyste si s partnerem dali společnou vanu, ve které byste ho začala provokovat a dráždit. Nicméně nepovolte tak snadno! Poté jen vylezte z vany a sedněte si na pračku, kterou jste před tím zapnula. Bude vás vzrušovat nejen sex samotný, ale zároveň bude váš klín stimulovat vibrace, které z pračky ucítíte.


Čtěte také:

Petting není jen pro sexuální začátečníky! Tipy, rady a vše, co jste o něm nevěděli

Jaký bude v posteli? Poznej to podle barvy jeho očí!

Sex? Víme, co kluci dělají po večerech mnohem radši!


V kanceláři


Těšíte se na partnera celý den, ale on vám poté napíše, že se musí v práci zdržet, protože má ještě spousta papírování. To vás přece nemůže překazit večer. Oblékněte si svůdné sexy prádlo a vyražte za ním do jeho kanceláře (ujistěte se, že tam bude sám). Nebude vás čekat a spontánní sex na kancelářském stole, tomu neodolá žádný chlap.

 


Použijte videokameru


Mnoho párů dělá to, že se při sexu natáčí a potom se na videa společně dívají. Sexu to dodá úplně jinou šťávu, i když se to na první pohled nezdá. Budete mít pocit vydat ze sebe to nejlepší a také to ve vás může vyvolat pocit, že se na vás někdo dívá – a to některé jedince a páry dokáže slušně rozpálit.
 

 

 

Znáte ještě nějaká místa, která jsou pro sex jako stvořená? Napište nám je do komentářů.0 hlasů
Vaše hodnocení