Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Váš vysněný idol se konečně rozhoupal a pozval vás na schůzku? Gratulujeme, to je skvělý první krok. Je úplně normální, že jste z toho nervózní, zejména jestli se jedná o vaše první rande. Zahoďte však všechny obavy za hlavu a na vaše rande snů se...

Konečně vás pozval na rande? Připravte se na to!

Rande
zdroj: Thinkstockphotos Rande
aktualizováno 18.11.2018, 00:08 | 18.11.2018, 00:08 | Terezie Gáborová

Váš vysněný idol se konečně rozhoupal a pozval vás na schůzku? Gratulujeme, to je skvělý první krok. Je úplně normální, že jste z toho nervózní, zejména jestli se jedná o vaše první rande. Zahoďte však všechny obavy za hlavu a na vaše rande snů se dokonale připravte, ať vás nic nemůže zaskočit.

Pokud se budete držet kroků v následujícím článku, budete u něj za hvězdu a pozvání na druhé rande se naskytne co nevidět.

 

1. Pořádná koupel


Základem úspěšného prvního rande je pořádná uklidňující koupel. Ve vaně plné bublinek se dokonale hodíte do pohody a můžete si promyslet témata, o kterých s vaším idolem budete mluvit. Nezapomeňte si ale ve vaně zároveň oholit podpaží, nohy a umýt si vlasy – chcete se vašemu budoucímu klukovi přeci ukázat v tom nejlepším světle.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kdo by měl platit na prvních společných schůzkách?

7 chyb, kvůli kterým vám po prvním rande rozhodně nezavolá

7 věcí, které kluci chtějí, aby ses jich zeptala na prvním rande

 

2. Jemný make-up


U tohoto bodu skutečně platí pravidlo, že méně je někdy více. Zdržte se tedy rudé rtěnky a výrazných tmavých očních stínů. Sáhněte spíš po jemném lesku ve vašem oblíbeném odstínu, zakryjte nedokonalosti korektorem, dodejte vašim tvářím barvu pomocí tvářenky a řasy párkrát přečísněte řasenkou. Kluci preferují přirozenou krásu, ne přeplácanost.

 

Make-up
(Foto: Getty Images)

 

3. Vyladěný outfit


Jeden z bodů, který vám určitě začal běhat hlavou hned po pozvání na schůzku. A oprávněně, jedná se o velmi důležitou součást plánu. Váš outfit se bude hlavně odvíjet od místa, na které půjdete. Jestli jdete do kina, zvolte vaše oblíbené džíny, nějakou tu zdobenou halenku a třeba koženou nebo džínovou bundičku.

 

Outfit - 10
(Foto: Archiv firem)

 

Pokud jdete na večeři, vyberte si určitě šaty, působí žensky a slavnostně. Ale ne nudný model do divadla, něco, v čem se cítíte dobře a sebevědomě - což nemusí znamenat výstřih až k pupíku a ultramini délka. S podpatky pozor, pokud se na nich dlouho neudržíte, zapomeňte na ně. Obecně zkrátka nebuďte příliš vyzývavá, ale ani příliš nudná – zkrátka klasický holčičí šmrnc.

 

outfit - 4
(Foto: Archiv blogerky)

  

4. Užijte si to


Nejzásadnější bod z celého seznamu – rande si užijte. Buďte uvolněná, buďte sama sebou a mluvte o věcech, které máte ráda a které vás baví. Ale nemluvte jen vy a jen o sobě, ptejte se a nechte hovořit i svh protějšek. Zároveň se tak o tom druhém dozvíte spoustu věcí, které vás třeba překvapí. Nebojte se každopádně ukázat své pravé já, které váš idol touží poznat.

  

Rande
(Foto: Getty Images)

 

Jaké zkušenosti máte z prvního rande vy? Napište nám je do komentářů.0 hlasů
Vaše hodnocení