Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Holky se svým poprsím nejsou nikdy spokojené. Buď jsou jejich prsa malá, nebo příliš velká, nebo formovaná jinak, než by dotyčná chtěla... Podívej se na svá prsa jako kluk a zamiluj si je.

Která prsa mají kluci rádi? Všechna!

Ňadra - 4
zdroj: Thinkstockphotos Ňadra - 4
aktualizováno 13.09.2012, 15:26 | 13.09.2012, 00:00 | Krasna.cz/lk

Holky se svým poprsím nejsou nikdy spokojené. Buď jsou jejich prsa malá, nebo příliš velká, nebo formovaná jinak, než by dotyčná chtěla... Podívej se na svá prsa jako kluk a zamiluj si je.

Tomášovi se vždycky líbila malá prsa. Také jeho první tři přítelkyně taková měly. "Líbily se mi holky s chlapeckou postavou a k té by ani velká prsa moc neseděla. Přiznám se na rovinu, že jsem měl z větších prsou i trošku obavy, říkal jsem si, co bych si s takovou spoustou materiálu počal,“ vzpomíná Tomáš na dobu před dvěma lety. Jenomže pak zapracoval osud, nebo jak tomu chceš říkat. Kvůli stěhování musel přestoupit na školu do jiného města, přišel do nové třídy a mezi nové spolužáky.

"Když jsem potkal Kristýnu, moji současnou přítelkyni, ze začátku se mi vůbec nelíbila. Byla taková oplácaná. No, možná nebyla, ale mě se to zdálo, protože měla rozhodně víc kilo, než holky, se kterými jsem do té doby chodil.“ Jenomže ve vztazích jsou důležitější věci než postava a první dojem, o čemž se po čase přesvědčil i Tomáš.

 

 

"Zamiloval jsem se do ní, protože je prostě skvělá – vtipná, milá, chytrá... A začala se mi líbit i její postava i její větší prsa. Najednou se mi zdá, že trojky jsou ty nejhezčí prsa na světě,“ směje se.

Rozdíl mezi časopisy a skutečností
Máš pocit, že když jsou všude v časopisech pro kluky a muže vyvinuté modelky, které mají nejméně trojky, ale spíš pětky, že kluci taková prsa očekávají i od svých přítelkyň? Trápíš se, protože tvá prsa jsou podle tebe příliš malá a nikomu se nebudou líbit? Tak čti dál...

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak svůdně obléknout malá prsa
Zpevni povolenou postavu: zaměřeno na prsa
Jak získat větší prsa, ale neztloustnout jinde?

Existuje totiž velký rozdíl mezi tím, co kluci obdivují v časopisech, a tím, co chtějí ve skutečnosti. Je to stejné jako u tebe, ráda se podíváš na namakaného sportovce, ale doma máš raději vtipného kluka, se kterým si popovídáš. Pro kluky prostě nejsou velká prsa až tak důležitá, jak by sis mohla myslet.

 

 

Velikost prsou a jejich tvar také podléhají diktátu jako zbytek ženské postavy. Například starověcí Řekové a Římané dávali přednost prsům tvaru jablka, je to vidět z dochovaných soch. Ve středověku byly v módě ženy s plným poprsím, protože to byl znak plodnosti a schopnosti kojit (dnes víme, že velká prsa a schopnost kojit spolu nesouvisí). V 50. letech minulého století byly v m´dě špičatá prsa, pak se objevila Twiggy a její pidiprsa... A pak se rozdělila móda a pánské časopisy a pornografie...

I když jsou dnes v módě modelky hubené, v pánských časopisech dominují dívky obdařené. To ale neznamená, že by taková prsa chtěl domů každý kluk. Oni totiž, když to řekneme natvrdo, v 99 procentech případů nároky na prsa zase tak velké nemají. Požadují v podstatě jen dvě věci - bradavky a zaoblení. Záleží jen na tobě, jak jim svá prsa předložíš. Pokud šikovně, budou je milovat, ať jsou jakákoliv.

Srdce dobyvatelů
Kluci rádi dobývají. Jejich cílem je tvé ňadro vidět svlečené, chtějí se dotýkat tvých bradavek a zjistit, jak se ti to bude líbit. Tím, že svá prsa používáš jako návnadu moc viditelně, o požitek z dobývání je připravuješ. Proto se o kluka svými ňadry neotírej, nestrkej mu je pod nos v domnění, že takhle lépe zabere. Nech nejdřív pracovat jeho fantazii, chytrým oblečením mu naznač, co ho čeká...

Aby si tvá prsa zamiloval, stačí, když je budeš milovat ty. A nebo se aspoň přetvařuj a tvař se, že jsou skvělá. Veř tomu, že on si to začne myslet také.

 

 

Klukům se prostě líbí prsa dívek, které milují. A tím, jak se s nimi seznamuje, je má ještě radši. Těší ho, když ví, jaká hlazení, sevření či kousání v tobě vyvolají záchvaty touhy.

Vykašli se tedy na to, jestli tvá prsa jsou velká, nebo malá, jestli mají velké, nebo třeba vpáčené bradavky, jestli máš jedno větší než druhé... Měj je ráda taková, jaká jsou a uvidíš, že je bude mít rád i tvůj kluk. A pokud máš skutečně velký psychický blok, vždy ti může pomoct plastická chirurgie.17 hlasů
Vaše hodnocení