Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Motají se kolem vás dva kluci a každý je vám sympatický něčím jiným. Jeden umí tohle, druhý zase něco jiného. První vás zaujal sexy modrýma očima, druhý vás zase dokáže upoutat svými znalostmi. Kterého z nich si vybrat a čím se řídit, abyste se ro...

Láska ke dvěma klukům: Jak si vybrat toho správného?

milostný trojúhelník
zdroj: Getty Images milostný trojúhelník
aktualizováno 24.09.2019, 00:00 | 24.09.2019, 00:00 | Krásná.cz

Motají se kolem vás dva kluci a každý je vám sympatický něčím jiným. Jeden umí tohle, druhý zase něco jiného. První vás zaujal sexy modrýma očima, druhý vás zase dokáže upoutat svými znalostmi. Kterého z nich si vybrat a čím se řídit, abyste se rozhodly správně?

Důležité je hlavně dokopat se k tomu, abyste už jednoho z nich konečně pustily k vodě. Pendlovat mezi dvěma kluky je časově i psychicky náročné. A navíc když se o sobě navzájem dozvědí, tak o vás oba dva ztratí dobré mínění. Pořád je lepší přijít o jednoho z nich než o dva nápadníky! Při vybírání si všímejte těchto zdánlivých detailů.

 

1. Zajímá se skutečně o vás nebo jen machruje?

 

Jak probíhá vaše schůzka? Dokáže vám pozorně naslouchat nebo vás spíš nepustí ke slovu? Někdy je jednodušší nechat kluka, aby vedl řeč on. Možná na vás také dělá dojem to, jak dokáže mluvit o svých úspěších. Věčné vychloubání ale není dobrým základem pro kvalitní vztah, i kdyby měly být jeho historky sebezajímavější. Všímejte si i toho, jestli máte chuť se vašemu zájemci svěřovat s běžnými maličkostmi nebo i většími problémy. Pokud vás vždycky rád vyslechne, pak to může být ten pravý.


Jestli se o vás opravdu zajímá, dejte si také pozor na to, jestli je takhle vnímavý jen k vám. Nebo se tak jako s vámi baví s každou dívkou a vy jste jen jednou z mnoha? Je možné, že ve druhém případě jde jen o balící techniku a on čeká, která se na ni chytne.

 

milostný trojúhelník
(Foto: Getty Images)


2. Má smysl pro humor?


Jestli si vybíráte mezi dvěma kluky, měl by mít vždycky víc bodů ten, který má smysl pro humor. Dokáže vás nejen rozesmát, ale také se umí zasmát sám sobě. Pokud se ale váš nápadník urazí pokaždé, když slyší nějakou poznámku mířenou na něj, tak má pravděpodobně problém.


3. Přitahuje vás fyzicky?

 

Někdy vás i sebehezčí kluk zkrátka nemusí přitahovat. Naopak obyčejný kluk vás může zasáhnout svým charismatem a něčím neobyčejným, co v sobě má. Jestli si tedy vybíráte mezi školním hezounem a normálním klukem, neměly byste toho prvního zvolit jen proto, že po něm touží všechny dívky. Stejně tak byste neměly uvažovat o vztahu s klukem, který vás nepřitahuje, ale chcete ho jen kvůli tomu, že má třeba pěknou motorku. Vzájemná přitažlivost je pro vztah zásadní!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co když se vám líbí (bývalý) kluk vaší kámošky nebo sestry?
Jak poznáš, že se do tebe skutečně zamiloval?
Jsi doopravdy ZAMILOVANÁ? 15 znaků, že v tom lítáš až po uši

 

4. Dělá z vás lepšího člověka nebo vás spíš kazí?


Jeden kluk vás ve všem podporuje a snaží se vám pomáhat ve škole i v běžném životě. Druhý vás naopak vždycky pokouší, jestli si s ním nedáte cigaretu a pokaždé se kvůli němu dostanete do nějakého průšvihu. Nejspíš vám kvůli tomu přijde víc sexy, cítíte se s ním jako rebelky a trávit čas spolu vám přijde vzrušující. Pro život je ale rozhodně lepší první možnost. Určitě už by vám nepřipadalo tak zábavné, až byste kvůli zlobivému klukovi neudělaly maturitu nebo z něčeho propadly.

5. Všímejte si špatných vlastností


Ve výběru mezi dvěma kluky by vám mohlo hodně napovědět to, když si místo dobrých věcí začnete naopak všímat jejich horších stránek. Jak kluk reaguje, když ho něco naštve? Pokud si někdy třeba zkusí vybíjet si zlost na vás, měly byste zařadit zpátečku. Stejně tak jestli se na vás například oboří kvůli každé drobnosti, kritizuje vás nebo vám už teď vyčítá, co jste udělaly špatně.

 

Náš tip: Na to, jak mladá Lise v podání Reese Whitherspoonové řeší podobný problém, se podívejte ve filmu Poznáš, až to přijde? Budou ho dávat ve středu 25. září od 20:00 na Nova Cinema nebo ve čtvrtek 26. září od 15:40 na stejném kanále. Lise byla vyřazená ze sportovního týmu a má pocit, že by si měla najít kluka mimo sportovní okruh, přestože se zatím schází s profesionálním baseballistou Mattym. Aby zkusila jít na rande také s někým jiným, dá si díky kamarádce schůzku s Geogrem.

 

 

George byl ale nedávno obviněný z finančního zločinu, a tak jejich rande není zrovna ideální. Lise, která už je tak z konce své sportovní kariéry smutná, tím náladu zrovna nezvedne. Rande skončí a Lise se zanedlouho přestěhuje k Mattymu. Později se ale opět setkává s Georgem, který se snaží, aby si o něm dívka vytvořila lepší mínění. Který muž vztah s ní nakonec vyhraje?

 0 hlasů
Vaše hodnocení