Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čeká tě rande a ty máš tušení, že dostaneš svoji první pusu? Neboj, žádný učený z nebe nespadl a časem tomu přijdeš na kloub.

LÍBÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY: Jak na to bez obav a ostudy?

Vášnivý polibek
zdroj: Thinkstockphotos Vášnivý polibek
aktualizováno 29.08.2017, 16:46 | 29.08.2017, 16:46 | Krásná.cz / sim

Čeká tě rande a ty máš tušení, že dostaneš svoji první pusu? Neboj, žádný učený z nebe nespadl a časem tomu přijdeš na kloub.

Pro jistotu jsme pro tebe ale sepsali pár rad, jak na to a čeho se vyvarovat.

Stay fresh

 

Je to tak, základem všeho je, aby ti nesmrdělo z pusy. Očekáváš, že na rande dostaneš pusu? Vyvaruj se tedy ten den strašidelných potravin, jako je česnek, cibule, různé smradlavé sýry a podobně. Nic nezkazíš ani tím, když si před rande dáš žvýkačku nebo tic tac. Prevence je základ úspěchu.

 

S vrstvami rtěnky a lesku poskrovnu

 

Vypadá to krásně a určitě to dodá tvému celkovému outfitu šmrnc, ale pokud jde o líbání, plusové body tím nezískáš. Žádný kluk nestojí o to, aby měl tvoji rudou rtěnku rozpatlanou všude kolem pusy, nebo se po polibku lesknul a byl samá třpytka. Nejenom on, ale i ty pak budeš vypadat jako klaun, protože se ti rtěnka nejspíš nepěkně rozmaže. Neznamená to ale zase, že máš rty nechat úplně být. Použij třeba nějaký balzám, který se dá koupit, klidně i s decentním zbarvením. Nejenom, že skvěle nahradí barvičku rtěnky, ale zároveň tvé rty hydratuje a budou při polibku příjemnější. Když je naneseš dostatečně dlouho před rande, balzám se do rtů vpije a nebude se rozmazávat ani obtiskávat.

 

 

Pozor na srážku

 

Předtím, než se políbíte, se k sobě přibližujte pomalu a pomalu i naklánějte hlavu. Ruka v rukávě je, když se vaše rty už dotknou. Pak je jasné, že alespoň k tomu úvodnímu trapasu, a to sražení se hlavami, nedojde. Zároveň pomalé přibližování ještě více prohloubí to prvotní vzrušení z polibku a zdůrazní krásu okamžiku.

 

Zachovej chladnou hlavu

 

Nezačni hned zběsile mrskat jazykem. Řekněme, že polibky jsou jako zrcadlový tanec. Pokud ses ještě nelíbala, nech se klidně vést. Vnímej jeho pohyby a opakuj je. Jak je ale známo, na tanec jsou většinou dva. Až si to zkusíš, neboj se vzít kreativitu na chvíli do vlastních rukou.

 

Méně je někdy více

 

Slyšela jsi, nebo jsi četla i nějaké skvělé praktiky při líbání? Jak je psáno v předešlém bodě, určitě se neboj být kreativní. Pozor ale na to, abys mu místo příjemné změny spíše nevyčistila zuby jazykem. Také není zakázáno mu o praktice předem říct a zkusit to společně, zabráníš tak trapasu, pokud se to nepovede.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Čekají tě vášnivé polibky nebo cudné pusinky? HOROSKOP LÍBÁNÍ!

5 úžasných věcí, které se dějí ve tvém těle, když někoho POPRVÉ POLÍBÍŠ

VLOG: První pusa, první líbání, první sex

 

Nasaj, ale nevysaj

 

Zajímavou alternativou při líbání je nasání spodního rtu, nebo lehké kousnutí. Všeho ale s mírou. Je ohromně sexy, když při líbání převezmeš iniciativu a jemně klukovi uchopíš spodní ret zubama a nasaješ. Nedrž ho takhle ale dlouho, hned ho potom zase pusť a pokračujte. Ret je citlivý a proto ani nekousej a nesaj silou, mohlo by ho to spíš bolet, než aby si to užil.

 

Další možnosti?

 

No, a pokud už potom dostaneš druhou pusu a třetí a čtvrtou… Nemusíš se bát přejít i k jiným místům, nebo se naopak nelekni, pokud tvůj kluk začne pusinkovat i jiná místa tvého obličeje nebo krk. Oblíbená místa na obličeji, kde kluci rádi líbají, jsou kromě rtů i špička nosu, oční víčka, čelo, ušní lalůček a krk. I kluci ale mají rádi líbání na uších. Přejdi postupně ze rtů malými polibky až k ušnímu lalůčku a bude v sedmém nebi.0 hlasů
Vaše hodnocení