Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

My dívky jsme už tak nějak naučené, že na začátku vztahu by měl první krok dělat kluk. Co ale v případě, kdy jste narazily na typického stydlínka nebo na člověka, kterému zkrátka nedochází, že byl měl začít jednat a konečně vás pozvat na vaše vysn...

Líbí se ti, ale nevíš, jak mu to dát najevo? Tímhle ho zaručeně rozhoupeš k akci!

Flirtování - 3
zdroj: Getty Images Flirtování - 3
aktualizováno 16.07.2018, 00:00 | 16.07.2018, 00:00 | Krásná.cz

My dívky jsme už tak nějak naučené, že na začátku vztahu by měl první krok dělat kluk. Co ale v případě, kdy jste narazily na typického stydlínka nebo na člověka, kterému zkrátka nedochází, že byl měl začít jednat a konečně vás pozvat na vaše vysněné rande?

V takových chvílích je na nás dívkách, abychom převzaly iniciativu do svých rukou a obrazně řečeno pány "nakoply k akci". Jak to udělat tak, abychom nepůsobily lacině a zároveň si zajistily, že k nim naše signály na 100 % doputují?


1. Dotyky zaberou vždycky - hlavně ty "nenápadné"


I ten největší "tupec" si nemůže nevšimnout občasného pohlazení po noze, po rameni anebo jemných dotyků nohou (ideálně pod stolem). Tvařte se u nich tak trochu vyzývavě, ale ne příliš, abyste mu daly najevo, že jste se ho dotkly úmyslně, ale zároveň si ve svých činech zachovejte určitou hravost, abyste ho nevyplašily.

 

Flirtování - 1
(Foto: Getty Images)


2. Použijte řeč těla


Zájem můžete svému idolovi naznačit i jiným způsobem než dotyky. Zejména, pokud i vy patříte do řádu stydlínků. Jak? Například tím, že se mu budete do očí dívat o něco déle než svým kamarádkám nebo se hlasitě zasmějete jeho vtipům. Samozřejmě hlavně těm, které vás skutečně rozesmály. Ať nepůsobíte zbytečně křečovitě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

4 tipy, jak spolehlivě poznat, že to s vámi myslí vážně

Co musíš změnit, abys TOHLE LÉTO NAŠLA LÁSKU?

Kde najít LETNÍ LÁSKU? Vyraz na tato místa!


3. Použijte skutečnou řeč - a především chvalte


Přestože se kluci tváří, že je lichotky vztažené na jejich osobu vlastně vůbec nezajímají, nejde si nevšimnout toho tetelení (a někdy změny barvy v obličeji), kdykoli my dívky prohodíme nějaký kompliment. Chvalte ho - ale pouze za věci, které skutečně dávají smysl a ideálně se vztahují k něčemu, co udělal, spíše než jak vypadá nebo co má na sobě. Kompliment typu "ty jsi tak pěkný" by tedy rozhodně neměl být na seznamu. Zkuste něco rafinovanějšího jako: "Ty tak skvěle řídíš auto", "Vždycky mě dokážeš rozesmát" nebo "S tebou se zkrátka nikdy nebojím."

 

 

Flirtování
(Foto: Getty Images)


Tipy na závěr:
Vždycky se snažte být přirozené a nenucené. Pokuste se, aby se váš idol vedle vás cítil uvolněně a příjemně. Nikdo (a obzvláště ne kluci) nemá rád faleš nebo zbytečnou přeumělkovanost. Flirtování vnímejte spíše jako hru. Bavte se, ale pozor ať nepůsobíte přehnaně zoufale. Zkrátka buďte sama sebou. Věřte, že právě takové si vás zamiluje.0 hlasů
Vaše hodnocení