Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zjistěte, zda řeč jeho těla hraje ve váš prospěch.

Líbíš se mu nebo ne? Řeč těla ho prozradí

Slepovaný vztah
zdroj: Thinkstockphotos Slepovaný vztah
aktualizováno 11.04.2016, 00:22 | 11.04.2016, 00:22 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Zjistěte, zda řeč jeho těla hraje ve váš prospěch.

Pokud se naučíte pozorně sledovat řeč jeho mužného těla a porozumíte jí, zjistíte, zda je to vážně nebo si jen potřebuje něco dokázat a vy jej můžete s předstihem poslat do háje.

 

Pozorně čtěte a doufáme, že vám článek vykouzlí úsměv na tváři, když zjistíte, že řeč jeho těla hraje ve váš prospěch a vy máte po boku nadějnou lásku, možná i na celý život.

 

Ruku v ruce kráčíme

Procházíte se městem, vesele štěbetáte a on vás z ničeho nic chytí za ruku? Srdce vám poskočí a jste celá bez sebe. Drží vás i před svými kamarády, rodinou? Gratulujeme, je v tom až po uši! Možná o tom ještě ani sám neví, ale jeho tělo to prozradí za něho. Toto gesto hovoří o tom, že je na vás hrdý a chce se se svou polovičkou pochlubit i na veřejnosti. Ať to ví celý svět!

 

Anketa
Vodíte se s tvým klukem za ruku?
 

 

Pohladí vaše vlasy

Pokud mu na vás opravdu záleží, bude pozorný a sladký. Vyzvedne vaši přirozenou krásu, polichotí a postará se o to, abyste se cítila výjimečně. Pokud se začne soustředit na vaše nedokonalosti a detailně vás zkoumá, znamená to, že chce poznat každý kousek vašeho těla, každé znaménko a záblesk ve vašich očích. Pohladí vás po vlasech, hraje se s nimi. Další signál, kterým ukazuje: Jsem připraven postarat se o tebe. Nebo se jen snaží přijít na to, jak je možné, že ještě včera byly vaše vlasy rovné a dnes vám už kolem obličeje skotačí neposlušné kudrny?

 

Otevře vám dveře

Auto zaparkuje před vaším domem a vystoupí jen proto, aby vás přivítal sladkým polibkem a otevřel dveře? Na veřejnosti vám svlékne kabát, podrží dveře a chová se jednoduše jako pravý gentleman. Svou galantností chce působit ve vašich očích jako chlap na vysoké úrovni. Rytíř, který ví, co se patří.

 

 

Chytí vás kolem ramen

Pokud si muž není jistý, zda chce s vámi setrvat dlouhodoběji, na veřejnosti se od vás bude držet v bezpečné vzdálenosti. Když však jeho ruka spočine na vašich ramenou nebo vás jemně uchopí kolem pasu, označuje své teritorium. Vysílá ostatním mužům upozornění. Ruce pryč! Tato vzácná květinka je moje.

 

Políbí vás čelo

Říká se, že polibek na čelo znamená jen jednu věc. Chce vás mít navždy. Je to roztomilé gesto a pokud již dosáhl tuto úroveň, vyhrála jste jeho srdce. Ať jste již udělala cokoliv, jen tak dál, funguje to. Už jen udržet jiskru a polibky si budete užívat každý den.

 

Snaží se poskytnout vše, co potřebujete

Není ti zima? Nejsi hladová, žíznivá, nebolí tě něco? Věnuje vám zvýšenou pozornost, aby zjistil, co se vám nelíbí a co naopak vyčaruje úsměv na vaší tváři? Pokud to dělá, je to jasné znamení, že zanedlouho vysloví slovíčko na písmenko L nebo M.

 

Udělá vše, abyste se cítila příjemně

Nabídne vám teplo své bundy, aby vám nebyla zima? Všiml si, že jsou vaše ruce často studené, a tak vám opatří rukavičky? Pokud přemýšlí o tom, zda se cítíte komfortně, záleží mu na vás. Zajistit příkladnou péči je jeho hlavním cílem.

 

 

Osobní strážce

Je jednoduché říci: ,, Ahoj, a teď už můžeš odejít i sama." To snad ne! Vystoupí ze svého auta, projde těch pár kroků k vašemu vchodu, jen aby se ujistil, že se vám nemůže nic stát? Tak to má být. Chce strávit každou chvíli ve vaší blízkosti, protože se vás nedokáže nabažit? Výborně, máte jeho plnou pozornost.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Ben Cristovao: U holek mě baví jejich řeč těla
Řeč těla, kterou kluky odháníš! Možná o ní ani nevíš!
Pozor na doteky, prozradí tě!

 

Nabídne pomocnou ruku

Nabídne vám ruku, jako byste byla Popelka, která právě seskakuje ze svého kočáru? Znamená to, že vás vnímá jako královnu. Chce se přesvědčit, že jste v bezpečí a udělat váš život o něco jednodušší. Je to způsob, jakým vyjadřuje: "miluji tě a budu tě chránit." Pokud nabídne ruku, pravděpodobně chce poskytnout více. Klepe na dveře vašeho srdce, je na vás, jestli je otevřete.

 

Dívá vám přímo do očí

Gesta jsou způsob komunikace. Pokud nedůvěřujete, očnímu kontaktu se vyhýbáte. Je to velmi silný způsob, jak se s někým spojit a prokázat mu lásku. Věnujte pozornost způsobu, jakým se na vás dívá. Oči jsou zrcadlem do duše. Své pocity často nedokážeme vyjádřit slovy, ale náš pohled to vyjádří za nás. Pokud se vyhýbá očnímu kontaktu, něco není v pořádku. Podívejte se do jeho očí a uvidíte, co vaše duše uslyší.7 hlasů
Vaše hodnocení