Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Všichni kolem vás jsou s někým v páru a vy máte pocit, jako byste zůstávaly na ocet. Z tohoto důvodu začne hodně dívek s někým chodit ne proto, že by byly zamilované, ale aby se také mohly chlubit s tím, že mají kluka. Stojí však takový vztah za v...

Má cenu chodit s někým, do koho nejste zamilované?

vztah
zdroj: Getty Images vztah
aktualizováno 06.08.2019, 00:00 | 06.08.2019, 00:00 | Krásná.cz

Všichni kolem vás jsou s někým v páru a vy máte pocit, jako byste zůstávaly na ocet. Z tohoto důvodu začne hodně dívek s někým chodit ne proto, že by byly zamilované, ale aby se také mohly chlubit s tím, že mají kluka. Stojí však takový vztah za všechen čas a energii, který tomu věnují?

Spousta lidí si snadno splete zamilovanost s tím, že je jim někdo sympatický a mají ho rády. Pokud se ale koutkem oka stále díváte i po jiných klucích a nevadí vám, že vám ten váš odepsal až po pár hodinách, tak vaše city k němu zase tak žhavé nebudou. Jestliže už jste spolu nějakou dobu, tak je normální, že to mezi vámi mezitím trochu vychladlo. V počátečních fázích chození ale zamilovaní lidé snadno přehlédnou chyby toho druhého a nevyčítají mu to. Jaké jsou tedy výhody a nevýhody toho, že se dáte do vztahu s někým, ke kterému necítíte žádné silnější emoce?


Mínusy


1. Ztrácíte čas


Zatímco chodíte s klukem, ke kterému necítíte lásku, můžete minout někoho, ke komu by vás to táhlo mnohem víc. Když budete s někým skutečně chodit, tak s ním budete pravděpodobně trávit několik dnů a večerů týdně. Během nich byste se ale jinak mohly seznámit s klukem vašich snů. Takhle přijdete o příležitost.


2. Budete zadané a ostatní kluci se o vás nebudou tak snažit


Jakmile s někým nebudete chodit tajně, ale naopak začnete být oficiálně zadané, spoustu kluků se z vašeho okolí stáhne. Ztratíte zájem jak bývalých obdivovatelů, tak i těch kluků, kteří by se o vás jinak zasnažili. Může to být třeba kvůli tomu, že jsou to kamarádi vašeho přítele. A pokud se o vás přece jen bude někdo zajímat i přesto, že jste zadané, tak vás zase bude hlodat myšlenka, proč tomu klukovi nevadí ničit vám vztah.


3. Přijdete o vzrušení ze skutečné zamilovanosti


Jestliže s někým začnete chodit z rozumu, připravte se na to, že to bude tak nějak nudné a bez žádné šťávy. Nebudete se červenat pokaždé, když se na vás usměje nebo vám od něj přijde zpráva, spíš to začnete brát jako samozřejmost.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jsi doopravdy ZAMILOVANÁ? 15 znaků, že v tom lítáš až po uši
Víme, co se děje v našem těle, když se do někoho zamilujeme
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak poznáš, že jsme do tebe opravdu zamilovaní?


4. Můžete svému klukovi ublížit


Může se stát, že hned jak se na obzoru objeví někdo lepší, nebude vám dělat problém okamžitý rozchod a přesedlání z jednoho kluka na druhého. Tím ale tomu, se kterým jste byly předtím, hodně ublížíte a to se vám může jednou vrátit.

 

Plusy


1. Nebudete se cítit osaměle


Když budete s někým chodit, tak tu pro vás nejspíš bude dvacet čtyři hodin denně. Stejně tak se mu budete moct se vším svěřit, což může být hodně příjemné. Na druhou stranu ale bude pravděpodobně vyžadovat to samé od vás. Budete ochotné tu pro něj ale za všech okolností být, i když ho nemilujete? A potřebujete tedy ve skutečnosti opravdu přítele nebo by vám stačil kamarád?

 

2. Naučíte se, jak to chodí ve vztahu


Vztahové zkušenosti se hodí vždycky a získáte je i tím, že s někým budete bez zamilovanosti. Už budete vědět, čím toho druhého potěšíte nebo odradíte. To vám může pomoct, až se dostanete do vztahu s tím, koho budete skutečně milovat.

 

vztah
(Foto: Getty Images)


3. Budete moct jezdit na akce s dalšími páry


Zadaní lidé často jezdí na výlety s dalšími páry, bude vás tak čekat spousta zábavy. Dovolená spolu s dalším párem nebo sjíždění vody s partou vás rozhodně nemine.


4. Budete se mít o čem bavit s kamarádkami


Mezi holčičí témata kluci a vztahy rozhodně patří. Pokud jste dosud neměly se zadanými kámoškami co řešit, teď už nebudete mít o témata nouzi. Jen vás možná zamrzí poslouchat o tom, jak svého přítele milují, pokud vy to samé necítíte.


Náš tip: I mladá Claire byla ve vztahu z rozumu, pak se ale v jejím životě objevil Jeremy, do kterého se skutečně zamilovala. Mělo to ale jeden háček. Jeremy dřív se svým kamarádem Johnem často vymetal svatby a balil na nich dívky. Claire tak získá podezření, že by se jen ocitla na jeho seznamu svedených družiček. Oba kluci totiž předtím rádi vedli nezávazný život, když ale potkali Claire a její sestru Glorii, tak se všechno změnilo. Budou jim to ale dívky věřit? Na to se podívejte ve filmu Nesvadbovi v neděli 11. srpna 2019 od 20:00 na Nova Cinema.

 0 hlasů
Vaše hodnocení