Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý kluk nemá v kalhotách schováno dvacet čísel a s tím se holt musíme smířit. Kolikrát však bývají daleko šikovnější, když ví, jak si pomoci.

Má malý penis? V těchto polohách to nevadí

Velikost penisu
zdroj: Thinkstockphotos Velikost penisu
aktualizováno 27.01.2017, 12:58 | 27.01.2017, 12:58 | tej

Každý kluk nemá v kalhotách schováno dvacet čísel a s tím se holt musíme smířit. Kolikrát však bývají daleko šikovnější, když ví, jak si pomoci.

V sexu nehraje velikost tu nejdůležitější roli, jak se většina děvčat mylně domnívá. Je dost možné, že tě víc uspokojí ten, který ho má poněkud mrňavého, než vlastník obřích rozměrů. A když to sám nezvládne, nauč se polohy, při kterých si rozdílu velikosti ani nevšimneš.

 

Jak velký je průměrný penis?

 

S délkou penisu není spokojeno mnoho kluků a dělají si kvůli tomu zbytečné vrásky. To stejné platí i u děvčat, které se při prvním pohledu na partnerovo pohlaví trochu zaleknout. Rozhodně nedělej závěry při délce penisu v klidném stavu. Jsou totiž takoví, kterým se délka při ztopoření prodlouží i dvojnásobně a těm s větším penisem se nemusí prodloužit vůbec. Ideální délka se pohybuje okolo 7-10 cm v klidu a 14-16 cm při erekci. Zapomeň na představu pětadvaceti cenťáků, leda by sis vybrala Afričana.

 

Předehra nade vše

 

Pokud tě partner během samotného sexu nedokáže patřičně uspokojit, zvolte si podle toho předehru. Většina žen stejně dosahuje orgasmu především drážděním klitorisu, tak se může zaměřit na toto prťavé a citlivé místečko. Ukaž mu, kde to máš ráda nebo mu naveď ruku. Můžete použít i nějaké erotické pomůcky. Ať projeví svou kreativitu v této části milování a uvidíš, že to bude daleko lepší než sex s někým obdařenějším.


Poloha na zádech

 

Rozhodně zapomeň na klasického misionáře, který ti moc dobře neudělá. Hlavním důvodem je fakt, že máš v této poloze poševní svalstvo příliš uvolněné. Zkus si místo toho v poloze na zádech přitáhnout kolena k tělu, partner do tebe vsune zepředu. Můžeš si nohy opřít třeba o jeho hruď a ramena. Chceš dosáhnout ještě lepšího prožitku? Podlož si zadeček větším polštářkem.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Orgasmus: když si nejsi jistá, že ho doopravdy máš

Bude dobrý v posteli? Tyto signály ho prozradí!

TIPY PRO NEZKUŠENÉ: Polohy pro stoprocentní orgasmus

 

Poloha na koníčka

 

Máš raději, když můžeš určovat tempo? Neboj se, i zde existuje řešení. Naopak je sex se ženou nahoře nejlepší variantou pro oba. Průnik je hlubší a můžeš upravovat úhel průniku dle libosti. Ještě lepší variantou je, pokud se k němu otočíš zády. Postav se na čtyři, na „bobek“ nebo jak to máš sama nejraději.

 

 

Poloha zezadu

 

Polož se na všechny čtyři končetiny a nech partnera zasunout zezadu. Pokud je ti to málo, pokrč se v loktech a uvidíš, že je to moc příjemné. Můžeš také zkusit tuto polohu trochu obměnit. Lehni si na bříško, pod které si dáš velký polštář. Nohy nech u sebe, zadeček by měl být víc vyšpulený. Partner tě obkročí a zasune. Krása, že?

 

Poloha na boku

 

Lehni si na bok, dej nohy k sobě a nech svého partnera zasunout zezadu. Při této poloze můžeš měnit celý úhel těla. Zvedni hrudník, natoč se malinko směrem na bříško,… Možností je opravdu hodně, stačí si vybrat.

 

Jaké polohy se nehodí

 

Žádné takové, kde se poševní svaly příliš uvolní. Zapomeňte na sex vestoje, misionáře a podobné polohy. Snaž se během poloh mít nohy u sebe a špulit zadeček. Pomož si polštářem, sedni si na stůl, nebo se přehni přes sedačku. Záleží jen na vaší inspiraci, klidně můžete vyzkoušet i anální sex, u čehož přítelovo menší nádobíčko zezačátku víc než oceníš.
 9 hlasů
Vaše hodnocení