Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co když tě miluje kluk, o kterého nestojíš? Můžeš se ho zbavit jednoduchým kouzlem. Díky magii se můžeš zbavit i žárlivosti, neupřímnosti ve vztahu nebo sokyně v lásce.

MAGIE: Odčaruj si (nechtěnou) lásku

Trapné rande
zdroj: Thinkstockphotos Trapné rande
aktualizováno 05.03.2015, 00:01 | 05.03.2015, 00:01 | Krasna.cz/trm

Co když tě miluje kluk, o kterého nestojíš? Můžeš se ho zbavit jednoduchým kouzlem. Díky magii se můžeš zbavit i žárlivosti, neupřímnosti ve vztahu nebo sokyně v lásce.

Zrušení kouzla lásky


Budeš potřebovat: hřebíček, popel nebo sůl
Jak na to: Tohle kouzlo je nejlepší provádět za ubývajícího Měsíce. První věc, kterou musíš udělat, je představit si v duchu, jak všechny energie, spojené s kouzlem lásky, vyhasínají. Někteří lidé si rádi zpětně projdou celý proces a pak si představí, jak se všechny energie hroutí a propadají do země, kde jsou potom pohřbeny. Následuje zničení všech předmětů souvisejících s kouzlem. Všechny talismany, papíry a podobné bys měla potřít nějakou uzemňující látkou, jako například hřebíčkem, popelem nebo solí, a pak je spálit nebo zakopat. Přitom si nezapomeňte představovat, jak jejich magická energie vyhasíná. Tento proces odloučení můžete podpořit i nějakou magickou formulí, například:
Vůlí mi bylo dáno toto kouzlo stvořit,
však nyní chci ho zase zbořit.
Po čem jsem prahla, to už nehledám,
Svůj cíl už dávno jinde mám.

 

Kouzlem je rozděl


Budeš potřebovat: nový visací zámek libovolné velikosti
Jak na to: Zámek odemkni a klíč vytáhni. Do zámku dvákrát po sobě zašeptej jména dotyčných osob, o jejichž rozchod ti jde. Zámek zamkni a ulož odděleně od klíče na místo, kde jej kromě tebe nikdo nenajde. Budeš-li chtít vztah mezi dotyčnými osobami obnovit, stačí zámek odemknout!

 

Na neupřímnou lásku


Budeš potřebovat: dvě červené svíčky, hřebíček (koření), vlas tvého kluka
Jak na to: Jestli máš pocit, že tvůj kluk k tobě není upřímný, můžeš ho neupřímnosti zbavit. Tohle kouzlo ale neprováděj v sobotu! Za úsvitu vezmi dvě červené svíce, mezi ně polož na podložce, třeba talířku, několik kousků hřebíčku. Na kousek papíru napiš slovo "upřímnost" a schovej ho pod talířek s kořením. Zapal obě svíčky a po nich i koření (asi nebude moc hořet, spíš čmoudit). Soustřeď se v duchu na milovanou osobu, až budou tvé myšlenky naprosto soustředěné, vezmi jeho vlas a spal ho v plameni levé svíčky.

 

 

Zahnání sokyně


Budeš potřebovat:
skleněnou mističku, hrneček vody, dvě lžičky octa, trochu citrusového džusu
Jak na to: Toto kouzlo pochází z tradice voodoo a má způsobit, že tvá sokyně v lásce ztratí zájem. S kouzlem začni hned po úplňku. V misce smíchej všechny přísady a promíchej je dřevěnou lžící (nebo větvičkou, čímkoli dřevěným). Dej hlavu co nejblíže lektvaru a mysli na to, jak tvá sokyně přestává milovat tvého vyvoelného. Představuj si, jak se od něj vztaluje a zapomíná na něj. Pak do lektvaru plivni a co nejdříve ho vylij ke vchodu domu, kde tvá sokyně bydlí. Lektvar u ní musíš vylít nejpozději do sedmi dnů.

 

Kouzlo pro bezbolestný rozchod


Budeš potřebovat: modrý papír, křemen, 2 bílé svíčky, bílou vlnu a zápalky
Jak na to: Na papír napiš jméno dotyčné osoby. Do papíru zabal kámen a omotej ho několikrát vlnou. Balíček postav doprostřed mezi svíčky, které zapálíš, a řekneš: "Ať láska veškerá odletí a vyprchá. Ať voda odnese ji. Ať vítr vezme ji s sebou..." Kámen vyndej a zahoď. Papír spal.


PŘEČTI SI TAKÉ:

MAGIE: Chybí ti láska? Přičaruj si ji!

MAGIE: Co prozradí kyvadlo?

MAGIE: Vyjde vám to? Numerologie napoví!


Kouzlo proti hněvu


Budeš potřebovat:
černý kámen (onyx, obsisián), větvičku borovice
Jak na to: Kouzlo prováděj, když Měsíc dorůstá, nejlépe ve čtvrtek. Kámen si přilož na čelo a soustřeď do něj veškerou negativní energii a vztek, který na svého kluka máš. Pak kámen hoď do vody, nejlépe do tekoucí řeky. Větvičku zavěs nad vchodové dveře, zabrání další negativní energii, aby k tobě znovu přišla.


Kouzlo na usmíření


Budeš potřebovat: 2 bílé svíčky, dopisní papír a obálku
Jak na to: Představte si rozhovor se svým klukem. Vezmi dopisní papír a napiš do něj všechno, co tě ve vztahu trápí, a vše, co chceš svému klukovi už dlouho sdělit nebo vytknout. Na svíčku nakresli šipku, směřující k vrcholku (knotu) a postav svíčku na dopis. Zapal ji a nechej dohořet. Až shoří, vlož dopis do obálky a na ni napiš jméno svého kluka. Na druhou svíčku nakresli obálku a polož svíčku na dopis. Znovu ji zapal a počkej, až dohoří. Vezmi dopis a na celý měsíc ho vystav někam, kde na něj uvidíš. Po měsíci ho spal, ale aniž bys ho otevřela. Vše, co tě ve vztahu trápí, tvůj kluk pochopí a usmíříte se.


Kouzlo proti hádkám


Budeš potřebovat: sklenici vody, šátek, 3 křemeny
Jak na to: Dej křemeny do sklenice s vodou a nechej je přes noc za úplňku stát na okně. Druhý den je vyndej a důkladně osuš šátkem. Pak prones formuli: "Hádka je menší a menší, zlá slova zmizí jako mráčky ve větru." Vezmi křemeny do levé ruky a mysli na to, jak z tvého těla odplouvá stres, naštvanost a jak už se nikdy nechceš hádat. Až ucítíš, že jsi klidná a smířená, prones formuli: "Tohle přání nás spojí, všechna rány z hádek ať kouzelně se zhojí." Kameny pak zabal do šátku, dojdi s nimi k řece a tam je z šátku vytřes do vody, aniž by ses jich dotkla rukou.


Kouzlo proti žárlivosti


Budeš potřebovat: 1 žlutou a 1 bílou svíčku, olivový olej, sůl, stojan na svíčky, misku a lístky zelené bylinky.
Jak na to: Svíčky poválej v soli a posvěť je následující formulkou: "Žádám tě, Pane a Paní, o vysvěcení této svíce. Bude sloužit dobrému účelu pro nevinné." Pak do misky nalij olej a nasyp nadrobno natrhané lístky bylinky. Tímto olejem svíčky pomaž, postav je vedle sebe na stojan a zapal. V mysli se zaměří na pochopení, toleranci a odpuštění. Sfoukni žlutou svíčku, ta představuje žárlivost, a při tom si představuj osobu, které se tvé kouzlo týká. Následně sfoukni bílou svíčku, která značí čistotu a pravdu, a představuj si, jak vám teď spolu bude dobře.


Další zajímavá kouzla najdeš na oroniel15.blog.cz.5 hlasů
Vaše hodnocení