Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte spokojený vztah, ale pořád se vám zdá o sexu se sousedem a nechápete, co to může znamenat? Nebo se vám ve snu zjevuje bývalý partner, i když s ním už dávno nejste? Přečtěte si, co se vám vaše podvědomí snaží naznačit!

Máte erotické sny? Víme, jaký mají význam jejich jednotlivé scénáře!

Erotické sny - 3
zdroj: Profimedia Erotické sny - 3
aktualizováno 05.11.2018, 00:00 | 05.11.2018, 00:00 | Krásná.cz

Máte spokojený vztah, ale pořád se vám zdá o sexu se sousedem a nechápete, co to může znamenat? Nebo se vám ve snu zjevuje bývalý partner, i když s ním už dávno nejste? Přečtěte si, co se vám vaše podvědomí snaží naznačit!

Zapátrejte v paměti. Co se vám naposledy zdálo?

 

Sex s cizím mužem


Milujete se ve snu s mužem, jehož tvář jste nikdy dřív neviděly nebo s někým, koho v běžném životě potkáváte, ale rozhodně jste nikdy neplánovaly s ním něco mít? Znamená to, že vaše libido funguje na jedničku a volá po vaší pozornosti. V podstatě se vám mozek snaží naznačit, že vaše touhy nejsou uspokojeny. Pokud zrovna nemáte partnera, neznamená to, že máte skočit do postele s prvním, koho potkáte. Sexuální touhu lze i přetransformovat do jiných činností. Zajděte si třeba zaběhat nebo vyrazte na výlet do přírody.

 

Sex
(Foto: Getty Images)

 

Partner vám byl ve snu nevěrný


Sen o partnerově nevěře rozhodně neznamená, že vám přítel ve skutečnosti zahýbá. Značí spíše vaše vlastní pochybnosti, nejistotu a strach. Může to znamenat, že se vám partner poslední dobou málo věnuje a vy se obáváte, že jej brzy ztratíte. Zkuste zapátrat ve svém nitru a vypište se ze všech pocitů, které vás tíží, i když třeba nemají reálný základ.

 

 

Sex s bývalým partnerem


Pokud je váš rozchod relativně čerstvý, nemáte se čeho obávat. Váš mozek se ještě neadaptoval na změnu a stále zpracovává staré myšlenky a vzpomínky. V průběhu času si vytvoříte nové zážitky a vaše sny se promění. Zbystřete, pokud se vám sny o vašem bývalém vrací i dlouho po rozchodu. Zkuste si všimnout, jestli se náhodou netočí kolem jednoho tématu. Máte ve snu pocit viny? Řešíte staré hádky? Co při tom cítíte? Je možné, že jste si v sobě ještě úplně nevyřešily staré bolístky a konflikty. Které to jsou? Zkuste je ze sebe nějak dostat. Napište svému ex dopis, který nemusíte nutně odesílat nebo se vypovídejte nejlepší kamarádce.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Výklad zvířecích snů: Co znamená vidět ve snu psa, kočku nebo třeba hada?

Sny o lásce: Co znamenají?

Konec stereotypu! Toto jsou nejlepší místa pro žhavé sexuální hrátky

Odvážné erotické praktiky


Liší se výrazně vaše erotické sny od reality? Možná je na čase se v posteli konečně trochu odvázat a uvolnit. Nebojte se partnerovi říct, po čem doopravdy toužíte a vyzkoušet občas něco nového. Vaše podvědomí vás upozorňuje, že vaše představy a touhy nejsou uspokojeny.0 hlasů
Vaše hodnocení