Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

I když už jsme skoro v pulce prázdnin a tak sis klidně mohla tu svou letní lásku dávno najít, ne všichni jsou tak šikovní jako ty, nebo doposud netušili, kde tu svou vlastně hledat. Doma u televize to určitě nebude!

Místa, kde zaručeně potkáš svou letní lásku!

letní láska - 2
zdroj: Thinkstockphotos letní láska - 2
aktualizováno 28.07.2013, 11:29 | 28.07.2013, 00:00 | krasna.cz/roh

I když už jsme skoro v pulce prázdnin a tak sis klidně mohla tu svou letní lásku dávno najít, ne všichni jsou tak šikovní jako ty, nebo doposud netušili, kde tu svou vlastně hledat. Doma u televize to určitě nebude!

V létě je skoro nemožné vyhnout se nějaké aférce, je horko, všichni vyrážejí do ulic spoře oděni a ty máš spoustu příležitostí na různé výlety a výpravy. Právě na nich může mezi tebou a krásným neznámým přeskočit pověstná jiskřička a nikdy nevíš, třeba to nebude jen prázdninový románek.

 

Pokud chceš zažít o prázdninách trochu romantiky, musíš jít štěstí trochu naproti a vyrazit do světa, dát o sobě vědět. Uvidíš, že nebudeš litovat. Takže tady jsou naše tipy, kam se vydat na lov.

 

Rodinná dovolená
Vaši mají určitě naplánovanou letní dovolenou. Taky si přeci potřebují trochu odfrknout od práce. Ty ovšem musíš s nimi, což je na jednu stranu super, protože tě to nebude nic stát a ještě se podíváš třeba k moři. No a to by v tom byl čert, abys někomu neučarovala v plavkách! Hlavně, vaši si přijeli především odpočinout, takže režim bude hodně povolený.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Seznamujeme se přes internet?

Chystáš se mu vyznat lásku? Co promyslet PŘEDEM

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Orgasmus nikdy nepředstírej!

Láska nezná hranic: Tohle je TOP 7 slavných československých párů

První lesbický pár ve Výměně manželek: Takhle drsně skončila jejich láska!

 

Na koupáku
Počasí je jako vystřižené z příručky a to se musí využít, stejně je takové teplo, že ani nic jiného než být naložená ve vodě na koupališti není k přežití. Kolem bazénu se vždycky najde spousta kluků, kteří se budou před tebou a tvými kamarádkami všemožně předvádět. A pokud ti imponují starší fešáci, tak nějaký pěkný plavčík se taky určitě najde.

 

 

Zábavní park
Adrenalin je něco, co kluci milují a proto si můžeš být jistá, že pokud zajdete s holkama nebo rodiči do zábavního parku, bude tam těchhle dobrodruhů spousta. Pokud jsi sama podobného zaměření, tak je jasné, že tady narazíš na kluka se stejnou krevní skupinou a hned bude cesta ke sbližování snazší. Budete mít společné téma k hovoru a pokud přeci jen podlehneš strachu, můžeš se k němu přivinout nebo ho chytit za ruku a je to!

 

Grilovačka u známých
Léto přeje zahradním párty a vaši mají spoustu známých a grilování je jejich vášní, takže se několikrát za léto dostaneš mezi ně a jejich děti. Měla bys konečně něco udělat s tím klukem co se od malička oťukáváte a kroužíte kolem sebe jako planety. Třeba zrovna letos najdeš odvahu, ale honem, protože je rok od roku hezčí, tak ať ho neklofne nějaká jiná!

 


U jezera
Výhodou České republiky je, že jezer, nádrží a zatopených lomů je tu opravdu docela hodně a tak i přesto, že nám osud nedopřál moře, máme se v létě v čem koupat. Jezera jsou mnohem lepší než bazén, protože jsou větší a tím pádem je kolem nich ještě víc lidí. Taky na rozdíl od bazénů k nim jezdí na prázdniny spousta kluků z celé republiky a tím pádem se tvůj výběr krásně rozšiřuje.

 

 

Festivaly
Léto přeje venkovním festivalům a koncertům. Ještě pořád jich je před tebou pěkná spousta a není nic lehčího než si vybrat, sbalit spacák, stan a s partou vyrazit za kulturním zážitkem. Milovníka hudby a pokud je třeba ještě dobrý tanečník nebo třeba hraje na hudební nástroj, to přeci není k zahození, aspoň na pár týdnů.

 

Sportovní akce
Pokud v tvojí krvi koluje zarytá sportovkyně, určitě máš na léto naplánované nějaké sranda zápasy nebo turnaje a tam se určitě nepotkáš s nikým, kdo nemá ke sportu stejný vztah jako ty. Kluci milují holky s pozitivním postojem ke sportu a to ať už pasivně nebo aktivně. Když nebudete mít nic proti tomu, že se místo romantických filmů společně kouknete na fotbalový zápas, bude přímo v sedmém nebi.

 

 

Na táboře
Pokud tě vaši chtějí poslat na tábor a ty se sveřepě bráníš, protože si myslíš, že tábor je jenom pro mrňata, tak se rychle vzpamatuj a jeď. Užiješ si na něm spoustu legrace a budeš překvapená, že tvůj předpotopní názor na věc byl trochu ukvapený. A hlavně, takoví táboroví instruktoři také nejsou k zahozeni.
 3 hlasů
Vaše hodnocení