Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

A máme tu další zajímavý příběh z rubriky Moje poprvé. Tentokrát od čtenářky Karolíny.

MOJE POPRVÉ: Můj první sex nebyl dokonalý

Moje poprvé
zdroj: Krásná.cz Moje poprvé
aktualizováno 08.11.2016, 00:47 | 08.11.2016, 00:47 | Krásná.cz / čtenářka

A máme tu další zajímavý příběh z rubriky Moje poprvé. Tentokrát od čtenářky Karolíny.

Vždycky mi připadalo, že jsem ve vztazích oproti ostatním holkám trochu pozadu. Zatímco se spolužačky ve svých čtrnácti letech bavily o tom, kde a jak se s kým líbaly, já neměla žádné zkušenosti, díky kterým bych se mohla zapojovat do diskuzí.

 

Několik let jsem byla zamilovaná do mého nejlepšího kamaráda, ale nikdy jsem se neodvážila udělat první krok. Slýchávala jsem, jak byl s holkou tady, s druhou se líbal tam, s další zase trávil Silvestra. Už jsem si pomalu začala říkat, že jestli takhle zamilovanost bolí, raději chci zůstat do konce života sama s patnácti kočkami a kakaem v ruce.

 

Do deváté třídy k nám přestoupil jeden kluk, říkejme mu Tomáš. Nikdy jsem s ním nepromluvila jediné slovo, myslela jsem, že si nemáme co říct. Měsíc před mými narozeninami jsem měla zařizovat třídní akci a samozřejmě jsem si zapomněla celý sešit s údaji spolužáků ve škole. Musela jsem tak psát každému zvlášť a samozřejmě byl mezi nimi i on. Propsali jsme celý večer, potom i další týden. Ve škole jsme se najednou začali bavit nejvíc spolu. Ačkoliv byl každý z nás úplně jiný, měli jsme si toho tolik co říct. Konečně jsem pochopila, co je to pravá zamilovanost. Na mé narozeniny mě vzal do kavárny a tam jsme se dali dohromady.

 

Za necelé dva měsíce přišel den D. Měl jít dělat k nám domů projekt do školy. Dobře, bylo mi to trochu podezřelé, že by mi chtěl s něčím takovým pomoct, ale i tak jsem ho ochotně k nám domů pozvala. Sedli jsme si k počítači. On se však místo počítače soustředil spíš na mě. Pohladil mě po vlasech, chytil za krk a políbil. Začali jsme se líbat, když v tom jsme slyšeli klíče v zámku. Brácha. Jistě, jako nepovedená scéna z nějakého filmu. Nechali jsme mu počítač a odešli do pokoje. Líbali jsme se na posteli snad celou věčnost. Tušila jsem, že to přijde, ale bála jsem se. O chvíli později se mě na to zeptal. Přiznala jsem se, že se bojím. "Čeho?" zeptal se. "Bude to bolet, " odpověděla jsem. Jinou odpověď ani nemohl čekat. "No, prý to poprvé bolí. Ale pak už ne. Když tě to bude bolet moc, přestanu," začal mě uklidňovat. Opět mě políbil a čekal na mojí reakci. Nedokázala jsem ze sebe vypravit jediné slovo. Neměla jsem v hlavě srovnaný, jestli to vážně chci. Nakonec jsem ale souhlasila.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MOJE POPRVÉ: Jen proto, že to chtěl

MOJE POPRVÉ: Byla jsem omámená jeho popularitou

VAŠE PŘÍBĚHY: O panenství jsem přišla s děvkařem

 

Asi bylo dobře, že jsem si své poprvé nijak nevysnila, protože bych pak jistě byla zklamaná. Nebylo to dobré. Ani neznám v okolí holku, která by si svoje poprvé nějak užila. Zadržovala jsem slzy, ale nechtěla jsem, aby přestal. Přeci jen, když už jsme s tím začali, ať se to dokončí. Když se na to zpětně koukám, kdybych měla čas se více uvolnit, určitě by to bylo mnohem příjemnější. Ve vedlejší místnosti seděl brácha, já si tím nebyla jistá a můj přítel byl z mého strachu tak vylekaný, že by s tím nejraději asi taky přestal. Měla jsem celé rozklepané nohy, mezi nohama mě pálilo a přála jsem si, aby to prostě skončilo.

 

Mé poprvé rozhodně nebylo dokonalé, za to ale můžu říct, že čím déle jsme spolu, tím je náš sex lepší. Přišla jsem o své panenství v patnácti letech a rozhodně toho nelituji.

 

- - - 

 

CHCEŠ TU PŘÍŠTĚ NAJÍT SVŮJ PŘÍBĚH? Pošli nám svůj příběh o prvním milování a TĚŠ SE NA ODMĚNU! Nezapomeň připojit celé své jméno, svůj věk a adresu, kam ti v případě uveřejnění příběhu pošleme odměnu. Vše posílej na email redakce@krasna.cz s heslem MOJE POPRVÉ.

 

Autorka dnenšího příběhu se může těšit na balíček dekorativní kosmetiky od značky Amway v celkové hodnotě 1500 Kč.

 

Kosmetika Amway
(Foto: Archiv firem)

 

Najde v něm:

ARTISTRY™ Svítící lesk na rty
Lesk obsahuje
Svítící aplikátor a zrcátko, které jsou velmi praktické, takže je můžete vzít kamkoli a opravit líčení, ať jste kdekoli.
Složení s mátovým nádechem dodá Vašim rtům osvěžující pocit mořského vánku.

 

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Dlouhotrvající tekutá linka na oči – Purple
Zanechte skutečně nezapomenutelný dojem s touto limitovanou edicí ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Dlouhotrvající tekuté linky na oči ve fialovém odstínu Purple. Tato okouzlující oční linka, která je součástí nové kolekce ARTISTRY Hi-Tech Metallic, má neobvyklý třpyt, jehož barevný odstín se mění podle typu osvětlení. Díky použité technologii odolává vodě i vlhkosti po dobu 24 hodin.3 hlasů
Vaše hodnocení