Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je mi 17 let a jako každý rok jsme se rozhodli s partou strávit společný Silvestr. Letos jsem přemluvila rodiče , aby odjeli a Silvestrovská párty se konala u nás doma...

MOJE POPRVÉ: Na Silvestra přímo mezi kamarády!

Moje poprvé
Moje poprvé
aktualizováno 07.01.2014, 14:18 | 07.01.2014, 13:06 | Krásná.cz / čtenářka

Je mi 17 let a jako každý rok jsme se rozhodli s partou strávit společný Silvestr. Letos jsem přemluvila rodiče , aby odjeli a Silvestrovská párty se konala u nás doma...

Jeden z mých kamarádů, Luki, mě poslední dobou provokoval a škádlil víc než jsem zvyklá, ale nevadilo mi to a užívala jsem si pocit, že se mu nejspíš líbím.

 

Když jsme se tedy všichni sešli, přišlo na pár sklenek alkoholu a hned byla nálada uvolněnější. Luki seděl těsně vedle mě na gauči a s časem se mě pořád víc jakoby omylem dotýkal na noze a podobně. Bylo mi to příjemné, a tak jsem ho nechala a cítila jsem, jak mezi námi funguje určitá chemie. Takto chemie fungovala i při hrách, kdy nám ostatní pořád dávali plnit různé společné úkoly. K ničemu extrémnímu ale nedošlo.


Když byly tak tři hodiny, rozhodli jsme se jít všichni spát. Rozložila jsem matračky a deky v mém pokoji, ale je dost malý pro 7 lidí, takže jsme leželi hodně namačkaní na sobě. Samozřejmě jsem ležela vedle Lukiho a z druhé strany jsem měla kamarádku. Chvíli jsme si všichni povídali a v tu chvíli mě Luki chytl za ruku a držel ji po celou dobu. Povídání v této hodině moc dlouho netrvalo a postupně všichni usínali, dokud nebylo úplné ticho. V tu chvíli si mě Luki přetočil za ruku k sobě a i v té tmě jsem viděla, jak se mi dívá do očí. Pak mě začal najednou líbat a mě to vůbec nevadilo, naopak. S časem jsme oba byli víc a víc vzrušení, a tak mi ani nevadilo, když mi začal rozepínat podprsenku. Jenže to pořád nebylo dost, po chvilce mi začal rukou zajíždět pod kalhotky. V tuto chvíli jsem se zarazila, protože jsem to ještě klukovi nikdy nedovolila, ale on mi zašeptal do ucha: „Ničeho se neboj, mám kondom“ a začal mě ještě víc líbat. Možná k tomu napomohla i jistá hladina alkoholu v krvi, ale už mi se svými prsty zajel pod kalhotky a dostal se s nimi i dovnitř mě.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MOJE POPRVÉ: Jen proto, že to chtěl
MOJE POPRVÉ: Bylo mi teprve 14, ale romantická atmosféra si to žádala
MOJE POPRVÉ: Bezmezně jsem ho milovala už roky


V tu chvíli jsem byla tak vzrušená, že by mě už nic nezastavilo. Luki na tom byl asi podobně, a tak se najednou přesunul nade mě a sundal mi pyžamo i s kalhotkama. Já jsem instinktivně roztáhla nohy a ihned jsem pocítila, jak se do mě Luki zasunuje. První moment to bolelo, až se mi chtělo vykřiknout, ale zadržela jsem to, alespoň trochu rozumu mi zůstalo, nechtěla jsem vzbudit ostatní. Ale po prvotním šoku to nebolelo vůbec, naopak to byl nevysvětlitelně krásný pocit. Chtěla jsem ho v sobě napořád, ale orgasmus přišel po tak vydařené předehře velmi rychle pro nás oba. Pár sekund ještě ležel na mě, pak mi dal pusu a svalil se na svou matračku. Oba jsme usnuli velmi rychle.


Ráno, když jsem si uvědomila, co se stalo, strašně jsem se bála, že nás někdo slyšel, ale nikdo nic neříkal ani se nijak netvářil. Styděla jsem se na Lukiho podívat a on by mě ani nenechal, byl hrozně tichý a odtažitý. Bohužel se naše kamarádství tímto porušilo, protože i když se spolu bavíme, cítím, že to není to, co dřív, ale věřím, že se to časem vrátí zpět.
 

Vzpomínku na své poprvé mám ale velmi příjemnou. I když mě to stojí pár problémů, vím, že jsem o to přišla s dobrým klukem, kterého si vážím a mám ráda.


- - -


CHCEŠ TU PŘÍŠTĚ NAJÍT SVŮJ PŘÍBĚH? Pošli nám svůj příběh o prvním milování a TĚŠ SE NA ODMĚNU! Nezapomeň připojit celé své jméno, svůj věk a adresu, kam ti v případě uveřejnění příběhu pošleme odměnu. Vše posílej na email redakce@krasna.cz s heslem MOJE POPRVÉ.

 

Kosmetika Rimmel a vůně Beyoncé
(Foto: Archiv firem)
 

 

Autorka za svůj příběh získává kosmetickou odměn. Ve svém balíčku se může těšit na vůni Beyoncé Rise edp 50 ml (900 Kč), Rimmel řasenku Lash Accelerator Endless (199 Kč), Rimmel BB cream Matte (159 Kč) a Rimmel rtěnku Moisture Renew (129 Kč) + Rimmel Moisture Renew tužku na rty (119 Kč). Jistě ji potěší balíček v celkové hodnotě 1506 Kč.1 hlasů
Vaše hodnocení