Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Moje poprvé proběhlo v mých sedmnácti letech. Bylo to s mým prvním klukem. Začali jsem spolu chodit, když mi bylo 16 a seznámili jsme se přes kamarádku. Byla to láska na první pohled, hned jsme věděli, že chceme být spolu, popisuje čtenářka Kristýna.

MOJE POPRVÉ: Rozložil deku do trávy za hřbitovem

Pár v trávě
zdroj: Thinkstockphotos Pár v trávě
aktualizováno 01.04.2014, 00:00 | 01.04.2014, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

"Moje poprvé proběhlo v mých sedmnácti letech. Bylo to s mým prvním klukem. Začali jsem spolu chodit, když mi bylo 16 a seznámili jsme se přes kamarádku. Byla to láska na první pohled, hned jsme věděli, že chceme být spolu," popisuje čtenářka Kristýna.

Na rande jsme chodili na kopec, ze kterého je nádherný výhled na celou naši vesničku. Je z něj vidět i na náš kostel, který je hned pod kopečkem, a vedle louky, na kterou jsme chodili sedávat, je hřbitov. Jistě, někdo si může myslet, že chodit na rande ke hřbitovu, je poměrně strašidelné, ale mně to připadalo romantické.

 

Každý den jsme tam byli až do večera, vždy jsme sledovali nádherný západ slunce. Když už byla tma, byly vidět hvězdy a svíčky, které byly na hřbitově zapáleny. Chodila jsem tam moc ráda. Vždy jsme si celé odpoledne jen povídali a líbali se. Nic víc jsme ke štěstí nepotřebovali. Jenže začínal být podzim a venku už byla zima. Začali jsme tedy chodit k němu domů. Většinou tam totiž nikdo nebyl. Rodiče byli v práci a jeho brácha pořád někde lítal. Když jsme tam byli asi počtvrté, bylo tam nachystáno jídlo a svíčky. Říkala jsem si, že dneska to asi přijde, když je na to i vhodná atmosféra, ale nic se nestalo. Jen jsme se k sobě více tulili a začali se tak nějak osahávat.

 

Tak to trvalo až do jara. Říkal, že na mě nebude spěchat a počká, až budu něco víc chtít já. A já chtěla počkat, až zase bude venku hezky a my budeme moct jít ven na kopeček ke hřbitovu, tam je totiž to pravé místo. Celou zimu jsme tedy čekali na ten úžasný den.

 

Když jsme se dočkali a venku bylo teplo, že se dalo být v krátkém tričku, šli jsme na naše místečko. Roztáhli jsme si tam jako vždycky deku a na ní jsme se mazlili a povídali si. Začínal být večer a já věděla, že už se blíží ta prvá chvíle. Začínala jsem být nervózní. K obavám, že nás někdo uvidí, nebyl ale vůbec žádný důvod, jelikož tam v tuhle dobu nikdy nikdo nechodil.


PŘEČTI SI TAKÉ:

MOJE POPRVÉ: Bylo mi teprve 14, ale romantická atmosféra si to žádala
MOJE POPRVÉ: Nebezpečné lesní hrátky
MOJE POPRVÉ: Své štěstí můžete potkat třeba na autobusové zastávce

 

Vzrušení se ale nedalo ovládat, bylo to tak zvláštní, protože to vlastně bylo venku na veřejném místě. Najednou jsme se začali vášnivě líbat, ležela jsem na něm, a cítila, jak je vzrušený. Najednou jsme se začali svlékat a líbat po celém těle. V další chvilince už se do mě snažil proniknout. Na začátku to dost bolelo, ale potom to začínalo být krásné. Když to skončilo, zeptal se mě, zda se mi to líbilo. Odpověděla jsem, že nic krásnějšího jsem nikdy nezažila a jemu se okamžitě rozzářily oči. Pro něj to totiž bylo taky poprvé, přestože mu bylo skoro 19 let. Bylo to krásné, na krásném místě a s úžasným klukem.

 

Když se to stalo podruhé, potřetí atd., bylo to možná hezčí v tom, že to nebolelo, ale už to nemělo tu vzrušující atmosféru z toho jaké to asi bude.

 

Na své poprvé budu vždy vzpomínat s úsměvem. Jsem ráda, že jsem počkala a zažila jsem to takové, jaké jsem si to vždy představovala.

 

- - -

 

 

CHCEŠ TU PŘÍŠTĚ NAJÍT SVŮJ PŘÍBĚH? Pošli nám svůj příběh o prvním milování a TĚŠ SE NA ODMĚNU! Nezapomeň připojit celé své jméno, svůj věk a adresu, kam ti v případě uveřejnění příběhu pošleme odměnu. Vše posílej na email redakce@krasna.cz s heslem MOJE POPRVÉ.

 

Autorka se tentokrát může těšit na tělová mléka Play It Sexy, Play It Lovely a Super Playboy a k nim stylové vůně Playboy Edt 30 ml. Potěší ji balíček v celkové hodnotě 1524 Kč.

 

Cena: Moje poprvé
(Foto: Archiv firem)

 

Tělová mléka Playboy byla vytvořená tak, aby vaši pokožku zjemňovala a hydratovala, navíc každé z nich obsahuje svůdnou dlouhotrvající vůni, díky níž bude vaše pokožka ještě neodolatelnější. Tělové mléko se rychle vstřebává a dodává navíc 70% okamžité hydratace, která přetrvá až 24 hodin. Pokožka je jemná, půvabně hebká, zářivá a příjemná na dotek po celý den i noc. Pokožka se stává vaším hlavním nástrojem svádění – je jednoduše neodolatelná!

 

Tělové mléko Play It Lovely, vytvořeno pro vaše nejsladší chvíle
Tělové mléko Play It Lovely, zdobené růžovou noční košilkou se stuhou a třpytivou korálově růžovou hlavou zajíčka, se skvěle hodí pro skutečně romantické dívky flirtující spontánně a s radostí. Díky tomuto roztomilému tělovému mléku, naplněnému okouzlující květinovou vůní něžné růžové pivoňky, je vaše pokožka jemnější, takže celé vaše tělo je nádherně hladké a přímo vyzývá k pohlazení. Proměňte vaši pokožku na měkké, hedvábné pokušení, kterému nemůže žádný muž odolat. … Pokožka tak smyslná a sexy, že spolehlivě zamícháš vztahy.

 

Tělové mléko Play It Sexy, pro vaše nejvášnivější chvíle
Tělové mléko Play It Sexy, zdobené krajkovým spodním prádlem a purpurovou krajkovou hlavou zajíčka, ukrývá smyslnost pro odvážné a neodolatelné dívky. Toto svrchovaně smyslné tělové mléko, naplněné hřejivými nótami vanilky, promění vaše tělo v návykové hřiště pro jeho ruce a vaše pokožka bude lákat k pohlazení. Pokožka tak smyslná a sexy, že každý bude chtít vědět víc.

 

Tělové mléko Super Playboy, navrženo tak, aby čelilo nečekanému!
Tělové mléko Super Playboy s šaty v barvě metalicky fuchsiové a s bledě růžovou hlavou zajíčka, je nekonečně svůdnou zbraní vyrobenou pro tajemné přitažlivé dívky! Nepodceňujte jeho sladkou jahodovou vůni a růžovou barvu. Toto přitažlivé tělové mléko uvolní super svůdnou sílu vašeho těla a zanechá pokožku zářivou. Šachmat! Muž padá k vašim nohám. Pokožka tak smyslná a sexy, že tvá zeď na FB bude potřebovat správce.2 hlasů
Vaše hodnocení