Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Musím na začátek upozornit, že moje poprvé bylo neuvážené a hrozně hloupé. Řeknu to na rovinu, chtěla jsem naštvat mojí dávnou „kamarádku“, že toho kluka, kterého chtěla i ona, jsem sbalila dřív.

MOJE POPRVÉ: Vyspala jsem se s ním, abych ho ukradla kámošce

Moje poprvé
zdroj: Thinkstockphotos Moje poprvé
aktualizováno 20.08.2013, 00:00 | 20.08.2013, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Musím na začátek upozornit, že moje poprvé bylo neuvážené a hrozně hloupé. Řeknu to na rovinu, chtěla jsem naštvat mojí dávnou „kamarádku“, že toho kluka, kterého chtěla i ona, jsem sbalila dřív.

Vezmu to od začátku. Bylo mi 14 a ohromně jsem „milovala“ jednoho kluka, který byl o 2 roky starší. Chodily jsme spolu, ale taky jsme se brzo rozešli. Ale netrvalo ani měsíc a začal chodit s mojí kamarádkou. hodně mě to naštvalo a začala jsem se chovat opravdu šíleně.

 

Snažila jsem se ho znovu dostat, pořád jsem s ním flirtovala a kontaktovala jsem ho každou chvíli, kdy jsem si byla jistá, že není s ní. No a podařilo se, prostě jsme se začali zase stýkat. Ale stýkal se i s ní! Lhal nám oběma, když nám cpal "jsem jen tvůj", a já mu věřila a vsadím se, že i ona. Obě jsme ho milovaly a myslely jsme, že on miluje že v jeho srdci je místo jen pro jedinou vyvolenou.


No a pak mi bylo 15 a jí jen 14 a řekla jsem si, že když s ním budu mít sex, že si ho k sobě připoutám a bude jen můj. Ale to byl pěkně hloupý nápad. Samozřejmě, že mě pak měl na sex a ji na to ostatní (jakože na vážný vztah) a mě jen využíval. První tři měsíce jsem si to neuvědomila, ale když byl Silvestr a on ho radši trávil s ní, a ne se mnou, tak mě to zlomilo a byla jsem nešťastná.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MOJE POPRVÉ: Byla jsem omámená jeho popularitou
MOJE POPRVÉ: Pozval mě na noční koupání... naostro
MOJE POPRVÉ: Pošli nám svůj příběh i ty A TĚŠ SE NA ODMĚNU!

 

Řekla jsem mu, že nejsem žádná matrace do postele, se kterou si užije a utíká za ní. A ukončila jsem s ním všechny kontakty. Jim to nakonec vyšlo a jsou spolu do teď. Kdybych věděla, že to dopadne takhle, tak do něj nedělám, i když říkám to teď, když jsem si nějaké věci urovnala v hlavě...


Úplně jsem zanevřela na všechny kluky a nevěřila jsem jim. Až na minulý rok, kdy jsem potkala báječného kluka. Jenže z mé špatné zkušenosti jsem se obávala, že to dopadne podobně, a tak jsem ho dlouho zkoušela, jestli mě vážně tolik chce. Čekal 5 měsíců, než jsem s ním začala chodit. Teď jsme spolu 3/4 roku a jsem šťastná, za nic bych ho nevyměnila.

 

Píšu to proto, abych dala mladším holkám přiklad, že sexem si kluka nepřipoutáte.

 

- - -

 

 

CHCEŠ TU PŘÍŠTĚ NAJÍT SVŮJ PŘÍBĚH? Pošli nám svůj příběh o prvním milování a TĚŠ SE NA ODMĚNU! Nezapomeň připojit celé své jméno, svůj věk a adresu, kam ti v případě uveřejnění příběhu pošleme odměnu. Vše posílej na email redakce@krasna.cz s heslem MOJE POPRVÉ.


Autorka za svůj příběh získává kosmetickou odměnu od značky COTY. Ve svém balíčku konkrétně najde akční novinku Super Playboy v celkové hodnotě 1 424 Kč: dámskou vůni Edt 50 ml, pánskou Edt 100 ml, sprchový gel pánský a dámský a deodorant pánský a dámský.

 

 

 

Cena: Moje poprvé
(Foto: oficiální zdroj)8 hlasů
Vaše hodnocení