Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ženský orgasmus zůstával dlouho spíše záhadou. Na rozdíl od mužského je skrytější a je ho obtížnější dosáhnout.

Mýty o ženském orgasmu: kazí nám prožívání sexu

Orgasmus
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus
aktualizováno 19.09.2015, 00:28 | 19.09.2015, 00:28 | krasna.cz/doma.cz

Ženský orgasmus zůstával dlouho spíše záhadou. Na rozdíl od mužského je skrytější a je ho obtížnější dosáhnout.

Sex je potěšením, které může být zakončeno orgasmem. My holky ho ale prožíváme jinak než kluci. Proto je pro silnější pohlaví prožívání partnerky občas těžší pochopit.

 

Mýtus č. 1 Všechny ženy touží po vaginálním orgasmu

Není špatný nebo dobrý orgasmus, pozitivní je že sis to užila.  Vaginální orgasmus zažívá podle statistik jen 25 procent žen, navíc se často objevuje až v dospělosti. Jestli ho ty sama neprožíváš, asi už víš, že poradit si lze i jinak. ;-) Klitorální orgasmus je přece taky super. Nenech si od nikoho namluvit, že je méně hodnotný než vaginální. A už vůbec ne od kluka. Nebo ho snad vyzkoušel, že může soudit? ;-)

 

 

 

Mýtus č. 2: K orgasmu tě dovede jen zkušený milenec

Pokud to se svým klukem děláte poprvé, možná bude potřebovat trochu nápovědy a názorné ukázky, toho, co ti dělá dobře. To ale neznamená, že kluk, který už má pár postelových dobrodružství za sebou, bude sexuální bůh. Může to naopak znamenat, že se to s ním vlastně žádné nelíbilo, proto si ho nechtěla udržet déle a klidně vyklidila pozici. V dnešní době, kdy se o sexu běžně mluví a jsou k dispozici detailní návody i s obrázky, už každý přibližně ví, co dělat, i když je to pro něj poprvé.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš si užít sex? SEZNAM MÍST, kde to fakt nestojí za to

 Jaké vůně kluky nejvíc vzrušují?

 

Mýtus č. 3: Sex bez orgasmu je špatný sex


Holky prožívají sex jinak než kluci. Důležité je pro nás mazlení, vzájemná blízkost, něha a hooooodně dlouhá předehra. Když zrovna není na orgasmus dostatek energie, nebo prostě jen vhodná konstelace hvězd na nebi, tak si z toho nic nedělej. Klidně to přiznej, hlavně nepředstírej, protože to je dost ubohý a jen by ses dostala do začarovaného kruhu.

 


Mýtus č. 4: Ženy nemohou ejakulovat


Ale mohou! K ejakulaci, tedy vystříknutí tekutiny, nejčastěji dochází, když ti tvůj kluk velmi intenzivně stimuluje bod G. Kde se tahle tekutina bere? Předpokládá se, že je vytvářena periuretrální žlázami poblíž močové trubice a velmi nízké hladiny kreatininu a moči (tímhle si v hodině biologie určitě šplhneš). Vždy ale platí, že každá žena je originál a její tělo reaguje vždy po svém.9 hlasů
Vaše hodnocení