Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Proč je zbytečné se na první soulož přehnaně malovat a na čem klukům skutečně záleží?

Na co kluci myslí během prvního sexu? Kila navíc to nejsou!

svádění
zdroj: Getty Images svádění
aktualizováno 12.08.2019, 00:00 | 12.08.2019, 00:00 | Krásná.cz

Proč je zbytečné se na první soulož přehnaně malovat a na čem klukům skutečně záleží?

A je to tady! Den D, kdy se spolu poprvé vyspíte. Hodiny a hodiny jste uklízely svůj pokoj, vybíraly hudbu, rozmisťovaly vonné svíčky, snažily se mít všechno dokonalé. Po zbytek dne jste se ještě líčily a česaly, to všechno ale může přijít vniveč, protože kluci si všímají úplně jiných věcí. O co jim ve skutečnosti jde?


Aby šlo vaše prádlo dobře svléknout


Svlékání sice může být v rámci předehry zábava, když ale trvá moc dlouho a kluk se k vám nedokáže kvůli komplikovanému spodnímu prádlu dostat, tak ho to akorát omrzí. Vsaďte spíš na jednoduchost a rafinovanost, to kluka sice povzbudí, nebude se ale bát, že by vám během svlékání zapeklité prádlo poničil.


Vlasy se vám stejně rozcuchají


Dělat si před prvním sexem krásné lokny je absolutně zbytečné, protože během sexu se vám složitý účes stejně zničí. Důležité je mít je umyté, a pokud je to nutné, tak vyfoukané. Dokonale vyčesané vlasy ale kluci moc cení, naopak je naštve, že vás za ně nebudou moct chytit nebo vás pohladit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

První sex? S kým si ho (ne)užiješ
Jak na první sex, aby všechno klaplo
NEJLEPŠÍ POLOHA pro první sex


Oholené nohy jsou základ?


Kluci sice uvítají, když nebudete mít tam dole a na nohou srst, ještě víc je ale potěší, když se v posteli budete chovat dostatečně uvolněně. Kdybyste totiž například trvaly na zhasnutí nebo na tom, že to budete dělat pod peřinou, tak by si váš přítel mohl pomyslet, že snad máte nějaký komplex. U prvního sexu platí to, že byste se měly chovat sebevědomě, ale zase to nepřehánět, jinak ho vystrašíte.


Hlavně ať neleží jako prkno


Se sebevědomím úzce souvisí i to, abyste se během sexu také zapojily. K čemu vám je, že jste věnovaly více úsilí přípravám než samotnému aktu? Když si ušetříte energii z natáčení vlasů na samotný sex, potěší to kluky mnohem víc. A nezapomeňte s vaším novým objevem během sexu udržovat oční kontakt!

 

první sex
(Foto: Getty Images)


Chvilky po sexu


Důležité je pro kluky také to, jak se zachováte po milostném aktu. Jestli hned vyběhnete do koupelny, abyste si upravily líčení, tak u nich určitě ztratíte body. Pomyslí si, že sepřed nimi stydíte ukázat svou pravou tvář. Zůstaňte spíš klidně ležet a vychutnávejte si to nebo si dejte společnou sprchu.


Když vám na tom bude moc záležet, budete nervózní


Pokud vás čeká první noc s vaším novým klukem, zkuste nad tím moc nepřemýšlet a zabavte se nějakou jinou činností, třeba zajděte ven s kámoškou. Když totiž věnujete celý den přípravám, tak se na to příliš upnete, budete nervózní a to povede tak akorát k nějakému trapasu. Hlavně v klidu!0 hlasů
Vaše hodnocení