Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Myslíš si, že blondýny mají u kluků větší šanci než brunety? Nebo že kluci mají radši hloupé holky, protože jim víc dovolí? Pojď se podívat na tyto předsudky, zjistíš, kolik je na nich pravdy.

Na co kluci OPRAVDU zabírají

Svádět
zdroj: Thinkstockphotos Svádět
aktualizováno 24.11.2014, 00:40 | 24.11.2014, 00:40 | Krasna.cz/lk

Myslíš si, že blondýny mají u kluků větší šanci než brunety? Nebo že kluci mají radši hloupé holky, protože jim víc dovolí? Pojď se podívat na tyto předsudky, zjistíš, kolik je na nich pravdy.

Určitě už jsi to taky zažila. Vyrazíš večer na party a jsi přesvědčená, že ti to fakt sluší a že sbalíš nějakého super kluka. Jenže ještě než se pořádně rozhlédneš po všech přítomných, vpluje do místnosti superkočka a všechny klučičí pohledy se upřou jen na ni. A ty se stáhneš do kouta smířená s tím, že dnes z toho nic nebude, protože proti ní nemáš žádnou šanci.

A co když máš? Jestli budeš bez přemýšlení věřit nějakým předsudkům, třeba že kluci chtějí jen oslnivé blondýny, budeš se zbytečně trápit samotou. I ty totiž máš zbraně, kterými můžeš okouzlit pěkného kluka.

Pojď si říct, jak je to s těmi nejčastějšími mýty, které se mezi holkami tradují.

Kluci mají radši pořádná prsa

Žijeme ve společnosti, která obdivuje velká ňadra. Napomáhají tomu i slavné herečky a další celebrity, které si svá prsa nechávají uměle zvětšovat. Odborníci soudí, že muži jsou k většímu poprsí přitahováni geneticky, protože dříve byla velká prsa znamením, že žena je v plodném věku, je zdravá a schopná mít potomstvo.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Malá prsa nejsou konec světa
Je singl, a tak je divná. 10 pověr o nezadaných
Sbal ho konečně. Není to tak těžké

Ale moderní kluci už přeci jen chování pračlověka částečně opustili. Tvé šance v žádném případě nezávisí na velikosti košíčků podprsenky. Kluci s tebou budou flirtovat, když budeš vypadat dobře. Sice si většího poprsí vždy všimnou, ale ne vždy mu dají přednost. Daleko důležitější je tvar a pevnost, a s tím ti hodně pomůže ta správná podprsenka.

Blondýnky mají u kluků větší šanci

Mohou si blondýnky víc užívat, protože okouzlí každého kluka v jejich okolí, a to přesto, že se o jejich inteligenci vypráví nejapné vtipy? Z vědeckých studií, které proběhly ve 37 zemích světa vyplývá, že muži u žen vyhledávají především známky mládí a krásy. To byly v dávných dobách symboly, že žena může mít zdravé děti a rod nevyhyne, a to muži mají zakódované hluboko v genech. Blondýnky působí mladší a tedy i plodnější než tmavovlásky. 

 

Namyšlená blondýna
Byť sebekrásnější, namyšlenou tě nikdo chtít nebude. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Brunety tedy nepřitahují tolik žhavých pohledů jako blondýny, což ale nestojí v cestě tomu, aby je oslovil stejný, nebo dokonce větší počet kluků. Těm se totiž světlé vlasy sice líbí, ale zároveň je trošku odrazují, protože zde hrozí velká konkurence ze strany ostatních kluků. A ne každý má takové sebevědomí, aby se do toho pustil.

Vzhled je důležitější než povaha

Podle teorií o tom, na co kluci nejvíc zabírají, je přitažlivost největším trumfem. Takže svůj vzhled si rozhodně pěstuj a udržuj se krásná. Proč? Protože zdravý vzhled je opět symbolem, že je dívka schopná mít zdravé děti.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Je pro vás vzhled důležitý?
Malé i větší domácí prohřešky proti sexy vzhledu. Jaký pohled musí muži vydržet?

Jenomže pro dlouhodobý vztah je povaha důležitější, a to si uvědomují i kluci, takže je krásné, ale nepřístupné dívky nezajímají. Vědí totiž, že taková kráska je zpraží hned při prvním pokusu o kontakt a budou s ní mít složité pořízení i později. Co z toho vyplývá? S živou, veselou povahou kluky upoutáš, aniž bys musela vypadat jako kandidátka na letošní miss.

Nejlépe ho přivábíš pohledem

Jistě jsi to už slyšela, správný pohled upřený přes celou místnost dokáže kluky dokonale poblouznit. Ano, to je pravda. Ze zdánlivě nevinného pohledu můžeš vykouzlit jeden z nejmocnějších milostných signálů.

 

Svádět
Neciv na něj a rozhodně se s kamarádkou nechechtejte, tím ho nesbalíš. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Jen si to vezmi u sebe. Když se na tebe kluk dívá, těžko ho budeš přehlížet. Buď se pohledu pokusíš vyhnout, nebo ho opětuješ. Pokud se na kluka podíváš první ty a líbí se ti, můžeš mu právě zrakem naznačit, že by tě mohl oslovit. Některá schémata pohledů - třeba podívat se na něj, sklopit oči a pak pohled opětovat - vyjadřují zájem.

Ale pozor, když na něj budeš zírat příliš dlouho, znejistíš ho. Svůj sváděcí pohled musíš dokonale natrénovat. Takže - na vteřinu se na něj zadívej, pak na tři až pět vteřin sklop plaše oči. Znovu vyhledej jeho oči, ale tentokrát se mu do nich dívej o tři vteřinky déle než poprvé. Potom se usměj. Bude tvůj.
 11 hlasů
Vaše hodnocení