Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mnoho holek si láme hlavu se správným načasováním. Chtějí zapůsobit a obávají se, aby něco nepokazily. Nechtějí získat pomyslnou nálepku lehké holky, ale zároveň se bojí, že budou působit jako ledové královny. Jaká je tedy ta správná cesta?

Na kolikáté schůzce je vhodné skončit v posteli aneb jak dlouho čekat se sexem s novým partnerem

První sex
zdroj: Thinkstockphotos První sex
aktualizováno 14.01.2019, 00:10 | 14.01.2019, 00:10 | Krásná.cz

Mnoho holek si láme hlavu se správným načasováním. Chtějí zapůsobit a obávají se, aby něco nepokazily. Nechtějí získat pomyslnou nálepku lehké holky, ale zároveň se bojí, že budou působit jako ledové královny. Jaká je tedy ta správná cesta?

Nevíte, jestli už nastal ten správný čas posunout se na další metu? Odpověď hledejte samy v sobě, neexistuje jednoznačný návod, snad jen pár všeobecně známých pravidel, kterými se dá v podobné situaci řídit.

 

Tlačí na vás? Vemte zpátečku


Pokud randíte s klukem, který většinu času věnuje tématu sex, chce se scházet pouze u něj doma nebo vás do sexu dokonce vysloveně tlačí, věřte, že pokud chcete něco víc než jen to jedno, je lepší z toho vycouvat v pravý čas. Když podlehnete pod nátlakem, nebudete z toho mít ve finále vůbec nic. Maximálně zlomené srdce, morální kocovinu a vaše důstojnost utrpí pořádnou ránu. Sexem si lásku stejně nekoupíte a podobný scenář většinou dopadá následným rozchodem, pokud se to v tomto případě dá vůbec tak nazvat.

 

 

Sex na první schůzce se většinou nevyplácí

 

Není tomu tak úplně vždy, ale troufáme si říct, že ve většině případů. I když vám váš milý dává najevo, že po vás touží a popichuje vás, ve skutečnosti očekává a chce, abyste odmítly. Na prvním rande byste se měli spíše poznávat, na ty další věci je ještě čas.

 

Rande
(Foto: Getty Images)


Pokud se ještě tak dobře neznáte, je pravděpodobné, že milování na první schůzce by stejně bylo zbytečně rozpačité a neužili byste si ho tolik, jako když už budete mít k sobě trochu blíž.


Muži navíc rádi ženy dobývají a ty, které jsou zbytečně moc povolné, často ztrácí na atraktivitě a připraví je o veškerou zábavu. Není kam spěchat!

 

ČTĚTE TAKÉ:

4 situace, kterými byste se neměly nechat dotlačit ke svému poprvé

7 témat, která jsou na prvním rande naprostým tabu
Pozor! Těchto 5 signálů vám napoví, že to není ten pravý

 

Myslete taky trochu samy na sebe


Nesnažte se mu zavděčit a zalíbit. Myslete taky na své vlastní pocity. Až budete k dalšímu kroku připravené, poznáte to. Budete po tom jednoduše toužit a naprosto přirozeně to vyplyne ze situace. Chcete si to přeci také užít! Pak už bude úplně jedno, jestli se jedná o třetí nebo pátou schůzku.

 

Kolikátá schůzka je pro vás ta ideální?0 hlasů
Vaše hodnocení