Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Možná jsi už slyšela, že pro kluka je každý sex dobrý. To je pravda, ale jen částečně. Na některá milování totiž hned zapomenou, jiná mají v paměti ještě dlouho...

Na TOHLE milování nezapomene

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 07.03.2015, 00:32 | 08.03.2015, 00:31 | Krasna.cz/lk

Možná jsi už slyšela, že pro kluka je každý sex dobrý. To je pravda, ale jen částečně. Na některá milování totiž hned zapomenou, jiná mají v paměti ještě dlouho...

Některé dívky se klukům vryjí do paměti víc než jiné. Není to tím, že by tvůj miláček hodnotil každý tvůj pohyb a polibek, ale spíš dojmem, který po tobě zůstane. Zda bude vaše milování připomínat výbuch sopky, nebo spíš návštěvu u zubaře.

Při milování nejde jen o uspokojení, jde také o to, co klukovi o sobě prozradíš (nejen slovy, ale hlavně činy). Jsi zkušená, nebo nevinná? Ráda poznáváš něco jiného? Experimentuješ? Každý kluk má rád v posteli něco jiného, ale jsou věci, které ho spolehlivě rozpálí, nebo odradí. Pokud uvažuješ, jaký dojem na kluka asi děláš, čti dál.

Upřímnost je sexy

Než se podíváme na to, co mají kluci rádi, řekněme si něco na rovinu. Kluci většinou prohlídnou neupřímnost. Není pro ně ani tak důležité, co děláš, ale jaká jsi. Takže si nehraj na něco, co nejsi, a nepředstírej. Kredit tím spíš ztratíš, než získáš.

 

Svádění
Pokud nejsi svůdnice tělem i duší, nehraj si na to, kluk to odhalí. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Klukům taky nejde o to, jak moc jsi vzrušená. Nemusíš hlasitě křičet, abys probudila celý dům. Kluk spíš chce vědět, že jsi s ním ráda a šťastná. I ten největší milovník má totiž slabé chvilky, během kterých potřebuje zvednout sebevědomí. Takže když se před tebou svlékne, neškleb se a neodvracej zrak, ale dej mu najevo, že se ti jeho penis líbí a že se na milování těšíš.

Buď iniciativní

Jsou milenci, kteří při sexu rádi hrají dominantní roli, ale ti ti to brzy ukáží sami. Ty ostatní vzrušuje, když dívka převezme iniciativu, a stěžují si, že většina dívek je v posteli spíš pasivní. Jak bys tedy měla jít na věc?

Tři se o svého miláčka ňadry a líbej ho na rty. Neboj se ho vést. Jestli jsi vždycky byla spíš pasivní, prostě seber všechnu svoji odvahu, servi z něj oblečení, poval ho na postel a skoč na něj. Když ovšem přijde to hlavní, je lepší být jemnější. Kluk by neměl trpět pocitem, že se nejcitlivější místo na jeho těle dostalo spárů dravce. Od okamžiku, kdy sáhneš do jeho poklopce, bys měla postupovat pomalu. Působí to sebejistě, zkušeně a kluka to vzruší.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Sprosťák Sámer Issa: Tanečnice na něm živě předvedla orální sex!
Skrytá kamera na WC: Nechceš sex? Neee? Tak ti dám přes hubu!
Orální sex: Najdi si tempo, které ti ho zpříjemní
Kdy je správný čas na... první pusu, první sex, první vztah
Překvapivá fakta o klucích a sexu

Zatímco my potřebujeme dotyky po celém těle, klukům nevadí, když rovnou sáhneš po jeho penisu. Když už se do toho pustíš, nepřestávej. Pokud nejsi připravena se s ním pomilovat a předem jste se na tom nedohodli, nedotýkej se jeho mužství. Bude hrozně zklamaný, když to k milování nepovede.

Dotýkej se

Ale kluci samozřejmě mají spoustu dalších erotogenních zón, nejen penis. Můžeš ho kousat do ušních lalůčků, můžeš ho štípat do zadku, jemně ho škrábat nehty na hrudníku, laskat jeho bradavky, hladit jeho varlata... Možností jsou desítky a objevovat je je tak zábavné.

 

 

Orální sex
Neboj se a pátrej po jeho erotogenních zónách. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Nejlepší, co můžeš udělat, je zeptat se ho: "Líbí se ti to takhle?" Nechceš-li se přímo ptát, důkladně studuj jeho reakce. Stejně jako ty dáváš podvědomě najevo, když se ti něco zamlouvá, dělá to i on. Když se dobře podíváš, budeš vědět, co miluje a co bys radši dělat neměla.

Dělej to s citem

Dotýkáš se ho, hladíš ho a brzy nastane čas posunout se níž. Buď jemná. Kluci si často stěžují, že holky s jejich penisem zachází příliš hrubě, jako by si myslely, že čím víc síly do toho dají, tím větší požitek bude kluk mít. Naopak. Začni co nejjemněji, když bude chtít, abys přitlačila, dá ti to najevo sám. Přestože kluci někdy říkají něco jako: "Pořádně mi ho sevři," ve skutečnosti nemyslí, abys do toho dala celou svou sílu.

 

Mazlení
Nebuď příliš drsná, pokud se na tom nedomluvíte. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Když dojde na milování, to nejhorší, co můžeš udělat, je ležet jako prkno. Nemusíš nutně hrát hlavní roli, ale buď u sexu přítomná. Hlaď ho, hýbej se... Máš-li na to odvahu, chyť ho za zadek, nebo se zapři o zeď a začni přirážet. Tím u kluka vzbudíš pocit, že ho skutečně chceš.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Málo SEXU? Víme proč! Máte raději práci než milování!
Sex v přírodě? Připravte se, bude to divočina!

Měla bys také vědět, že oči jsou při sexu velice důležitou součástí. Kluci chtějí, aby ses na něj při sexu dívala, abys ho vnímala. Když máš zavřené oči, může mít pocit, že myslíš na někoho jiného. Také se občas podívej na jeho penis, zvlášť když mu provádíš orální sex. Když to neuděláš, bude mít pocit, že se ho štítíš.

 

Milování
Nezavírej pořád oči, bude mít strach, že myslíš na někoho jiného. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Jestli chceš, aby na tebe nezapomněl, zvol polohu, kdy budeš nahoře. Vzrušuje je, když se na tebe mohou dívat. Nemusíš volit akrobatické polohy, stačí, když si na něj nasedneš jako na koníka a dáš mu najevo, že se ti to líbí.

Ze všeho nejdůležitější je být přirozená a na nic si nehrát. Taky se nikdy nenech nutit do ničeho, co ti není příjemné, i kdybys chtěla předvést dokonalé milování.8 hlasů
Vaše hodnocení