Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Venku hnusně, takže se ti nikam s tvým miláčkem nechce? Příjemné rande si můžete užít i v pohodlí tvého pokojíčku.

Nápadité rande u vás doma

Snídaně do postele
zdroj: Thinkstockphotos Snídaně do postele
aktualizováno 26.10.2014, 00:32 | 26.10.2014, 00:29 | Krasna.cz/trm

Venku hnusně, takže se ti nikam s tvým miláčkem nechce? Příjemné rande si můžete užít i v pohodlí tvého pokojíčku.

Večeře, kino, brusle, procházky, cukrárna... Klasická randící místa už se ti trochu ochodila. Navíc kapesné se pomalu ale jistě rozkutálelo, a tak na kino nebo véču tak nějak nezbývá. Jenže než se zlepší počasí, nikam jinam se ti moc nechce. Vlastně bys úplně nejradši zůstala zalezlá doma. A proč ne? I tam si můžete užít příjemné chvilky a pořádnou dávku romantiky. Jen to chce vylepšit zajímavým programem.


Videovečer


Určitě máte oba v záloze pár filmů, které byste rádi viděli. Vyberte si nějaké, které vám nenaruší příjemnou atmosféru. Romantické komedie a romance jsou klasika, ale tvou drahou polovičku by taková nálož možná mohla udolat. Namixujte si něco, co se bude líbit vám oběma. Komedie ho určitě neurazí a z hororu bude nadšený, obzvlášť, když se k němu budeš strachy tulit. Nebo že by něco lehce pikantního, co vás navnadí k dalšímu programu?

 

Večeře... i s přípravou


Společných večeří už jste si určitě užili spoustu. Ale co si takhle nějakou sami připravit. Tentokrát zapomeňte na to, že si domů objednáte pizzu. Najdi jednoduchý a rychlý recept na nějakou mňamku a pusťte se spolu do díla. Vaření ve dvou je velmi příjemné, obzvlášť, když v kuchyni není dost místa a neustále se o sebe "musíte" otírat a dotýkat se. Také se můžete během přípravy krmit a ochutnávat, a pokud není nikdo doma, nemusíte vařit zcela oblečení. :-)

 


Barmanská show


Nechce se vám vařit? Zkuste si místo toho umíchat pár drinků. Sranda bude i s nealkoholickými, pokud vám ještě nebylo osmnáct. Nakupte potřebné ingredience a hurá do akce. Zkusit můžete osvědčené koktejly, nebo vymýšlet své vlastní a dávat jim originální názvy. Fantazii se meze nekladou.


Kdo si hraje, nezlobí


Kdy jsi naposledy hrála Člověče, nezlob se nebo Sázky a dostihy? Je na čase staré dobré deskovky oprášit. Poznáte při tom lépe svou povahu, protože uvidíš, jak tvůj drahý reaguje, když ho těsně před domečkem vyrazíš nebo když mu vyfoukneš jeho oblíbeného koně. Zapařit můžete i počítačové hry. Můžete si hry po svém vylepšit a doplnit je různými úkoly, které vám budou samozřejmě oběma velmi příjemné.


Zpátky do minulosti


Máš někde doma krabici starých papírových fotek, na kterých jsi jako malá? Nebo alba z momentkami z dovolené, letního tábora, prvního školního dne... Vytáhni je na světlo a spolu se nad nimi zasmějte. Můžete se při tom o sobě leccos dozvědět.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak vybruslit z trapasu na rande
Neobvyklé rande? Zajděte si s miláčkem na masáž
Kam na rande v zimě?


Wellness péče


Udělejte si rozmazlující večer. Co si dát společnou dlouhou voňavou koupel, dráždivou masáž, očistnou pleťovou masku... Tvůj kluk možná na tyhle procedury obvykle není, ale od tebe se nechá laskat stoprocentně. Nezapomeňte na příjemnou hudbu, svíčky, vonné tyčinky, vše, co podtrhne mimořádnou atmosféru tohoto večera.


Designování


Určitě tě občas napadne, že bys s tímhle klukem chtěla zůstat nadlouho. Nevylekej ho plány o svatbě nebo rodině, ale co si zkusit představit vaše společné hnízdečko? Můžete jen tak ležet potmě v posteli a vzájemně si ho popisovat, nebo vzít papír a pastelky a společně si ho navrhnout. Je to docela legrace.


Jaký nápad na originální rande doma máš ty? Piš do komentářů.7 hlasů
Vaše hodnocení