Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Žhavá slůvka jsou v sexu zpestřením, ke kterému nepotřebujete žádné jiné pomůcky než ostrý jazýček. Pár dobře zvolených slov dokáže udělat královskou službu, rozpálí vás i vašeho kluka. Jejich použití sice vyžaduje určitý cvik, přečtěte si ale pár...

Naučte se při sexu mluvit: Co chcete v posteli říkat i slyšet?

Sexuální komunikace
zdroj: Getty Images Sexuální komunikace
aktualizováno 04.03.2019, 00:00 | 04.03.2019, 00:00 | Krásná.cz

Žhavá slůvka jsou v sexu zpestřením, ke kterému nepotřebujete žádné jiné pomůcky než ostrý jazýček. Pár dobře zvolených slov dokáže udělat královskou službu, rozpálí vás i vašeho kluka. Jejich použití sice vyžaduje určitý cvik, přečtěte si ale pár rad, jak coby začátečnice nevytvořit místo erotické atmosféry trapásek.

Když jste se svým klukem venku, tak spolu dokážete mluvit téměř o všem, zatímco v posteli se dorozumíváte jen skrz vzdychání a sténání? Myslíte si, že byste se nedokázaly soustředit na správnou formulaci slov i sex zároveň? Je načase to změnit. Některé dívky se stydí sexuální konverzaci začít nebo nemají fantazii, co by tak měly říkat. Není to však nic těžkého, jde jen o hru se slovy, při které se stačí trochu odvázat.


Komentujte


Jako první krok je nejjednodušší začít popisovat přítelův vzhled. Sdělte mu, jak je sexy, jaká část jeho těla se vám nejvíc líbí nebo na kterých místech se vám líbí jeho doteky. Bude od vás mít odezvu a určitě vám sladká slova začne oplácet. Každý chce při sexu slyšet, že vypadá rajcovně, co dělá dobře a že zrovna teď se vám to s ním opravdu líbí.

 

Sexuální komunikace
(Foto: Getty Images)


Oslovujte


Nálada mezi vámi dvěma bude hned osobnější, když si při tom budete často říkat jménem. Sem tam to můžete prostřídat a oslovit ho nějakým sexuálně zabarveným slovem, vybírejte však mezi sexy přezdívkami, žádné dětinské zdrobněliny. Inspirujte se říší zvířat, pokud vám říká kotě, říkejte mu kocoure.


Něžnosti nebo sprosťárny?


Při výběru slov se zaměřte také na to, jaký typ sexu zrovna provozujete. Pokud je to jemný a pomalý sex, vyslovujte spíš něžná slůvka. Když se sex zvrhne v dravý a drsnější, proměňte se z hodných holek v dračice a dovolte si i něco pikantnějšího včetně různých výrazů pro sex nebo pohlavní orgány. Pro vhodný výběr slov v závislosti na situaci by měl mít cit i váš kluk.

 

ČTĚTE TAKÉ:

6 zlepšováků pro váš sex
Chceš zažít božský sex? Řiď se podle fáze MĚSÍCE!
NECHUTNÉ: Tak na těchto místech se sexu vyhni!


Naučte se různé názvy penisu


Ovládejte širokou škálu pojmů, kterými lze penis nazvat jinak než všedním způsobem. Zahrňte do vašich vyjadřovacích schopností i přídavná jména jako třeba tvrdý. Slovní zásobu si můžete rozšířit třeba také díky erotické literatuře.


Zapracujte na melodii hlasu


Je důležité zapracovat také na tom, jak zní váš hlas. Nemluvte příliš hlasitě a zhurta, naopak ztište hlas, co nejvíc to půjde, aby se k vám váš kluk musel naklonit. Díky tomu se mezi vámi vytvoří dost velká intimita. Snažte se komunikovat v posteli trochu hlubším hlasem, aby zněl smyslněji. Věřte si, třást se vám může hlas jen vzrušením, ale ne nervozitou.


Pokud by vám něco nešlo říct, tak se do toho nenuťte, znělo by to zbytečně uměle. Uvidíte, že jakmile se vám rozváže jazyk, tak nebudete k zastavení.1 hlasů
Vaše hodnocení