Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kdy vám váš kluk naposledy dopřál uspokojení svými ústy? Že už si to ani nepamatujete, zatímco vy máte hlavu v jeho rozkroku skoro pořád? Tak to je chyba, protože tudy cesta spokojeného sexuálního života rozhodně nevede.

Nechce vám dopřát orální sex? Nenechte o rozkoš ochudit!

Sex
zdroj: Getty Images Sex
aktualizováno 03.06.2019, 00:00 | 03.06.2019, 00:00 | Krásná.cz

Kdy vám váš kluk naposledy dopřál uspokojení svými ústy? Že už si to ani nepamatujete, zatímco vy máte hlavu v jeho rozkroku skoro pořád? Tak to je chyba, protože tudy cesta spokojeného sexuálního života rozhodně nevede.

Zatímco sami orální sex rádi přijímají, berou to skoro jako samozřejmost a když se vám do toho náhodou nechce, vyčítají vám, že je už nemilujete, někteří kluci svým dívkám orální blaho moc často neposkytují. Možná sice někdy během předehry na chvíli sjedou tam dolů, jen aby se neřeklo, už za pár sekund je však pro ně celá záležitost vyřízená. Proč na vás v této oblasti kašlou a co s tím jde udělat?

 

Sex
(Foto: Getty Images)


Bojí se, že to neumí


Toto samozřejmě může být jeden z důvodů. Přestože se kluci během sexu většinou cítí sebevědomě a všechno nechávají na svých instinktech, orální sex vyžaduje trochu cviku a techniky. Možná přesně neví, jak správně pohybovat jazykem a vy mu to svým mlčením také moc neusnadňujete. Když už na to dojde, nenechávejte ho snažit se dole půl hodiny bez žádného výsledku. Když ho všechno pěkně naučíte, uvidíte, že už z toho nebude mít trauma a orální sex vám rád dopřeje.


Příliš plánování sexuálnímu životu škodí


Ve vztahu by měla být rovnoprávnosti i co se týče orálního sexu. Určitě nemusíte dodržovat pravidlo, že jednou mu slast dopřejete vy a podruhé zase on vám. Pokud už se ale dlouhou dobu k ničemu neměl, zatímco po vás to chce neustále, nedělejte žádné ústupky. Buď si budete dopřávat orální sex oba dva nebo ani jeden z vás, nikde ale není napsané, že by měl být kluk v tomto ohledu zvýhodňovaný.

 

ČTĚTE TAKÉ:

7 důvodů, proč je orální SEX super!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak nám vysvětlit, že nechceš orální sex?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Orální sex a líbání - jde to dohromady?


Klidně mu vytkněte, že vás zanedbává a málo o vás pečuje. Jestli si netroufáte mu to říct narovinu do očí a zahrát si na ublíženou, klidně se můžete pokusit o nenucené náznaky. Nenápadně mu při příštích milostných hrátkách tiskněte hlavu směrem dolů nebo se samy přibližte svým rozkrokem. Třeba se hned chytne a bude po problému. A pokud s tím bude mít potíže, alespoň dostanete příležitost se ho na to pořádně zeptat. Možná zjistíte, že chodíte s pěkným sobcem.


Řešení č. 69


Nejlepší způsob, jak si oba dva přijdou na své, je sexuální poloha 69. Ve stejnou chvíli si budete poskytovat orální sex navzájem a nemusíte tedy netrpělivě čekat na moment, až se váš kluk rozhodne vám vaší pozornost oplatit a zbytečně se zatím cítit ošizené.

 

vztah
(Foto: Getty Images)


Na začátku sexu nebo jako sladkou tečku?


Spousta párů praktikuje orální sex jako součást předehry. Přitom není nic proti ničemu, aby vám kluk dopřál potěšení až po souloži. Zvlášť když ví, že orgasmu dosahujete během sexu jen těžko. Pokud má ale váš přítel tendence vás rychle odbýt na začátku, pak jít co nejdřív na věc a po tom, co se jen on sám udělá, spokojeně usnout, budete to muset rychle změnit nebo si najít někoho jiného. Žádný milenec není horší než ten, který myslí jen sám na sebe a pouze na své vlastní uspokojení.0 hlasů
Vaše hodnocení