Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ne že by člověk nemohl být vynalézavý a v sexu otevřený, protože tak by to mělo být. Ovšem i tady by měla platit určitá tabu a to třeba jen kvůli zásadám slušného chování. Pokud budeš ve svém vlastním domě a tím nemám na mysli, dům tvých rodičů, t...

NECHUTNÉ: Tak na těchto místech se sexu vyhni!

Sex v kuchyni
zdroj: Thinkstockphotos Sex v kuchyni
aktualizováno 23.06.2013, 00:00 | 23.06.2013, 00:00 | krasna.cz/roh

Ne že by člověk nemohl být vynalézavý a v sexu otevřený, protože tak by to mělo být. Ovšem i tady by měla platit určitá tabu a to třeba jen kvůli zásadám slušného chování. Pokud budeš ve svém vlastním domě a tím nemám na mysli, dům tvých rodičů, tak si v něm dělej co chceš, ovšem jinak….

Kuchyň
Kuchyně tvých rodičů, jeho rodičů nebo u kamarádů na návštěvě by neměla na tomto listě chybět. Až si pořídíš svou vlastní, dělej si tam co chceš i když sex v kuchyni je i tak dost nechutná záležitost. Přeci jen v ní není potřeba žádných dalších omáček!

 

V práci
Ať už se zapleteš s některým svým kolegou na brigádě nebo za tebou přijde přítel na návštěvu a z pusy na rozloučenou se stane vášnivá líbačka a budete mít rázem potřebu si to rozdat hned tam a namístě, zadržte! Nejen, že z toho bude akorát tak průšvih, ale to se prostě nedělá!

 

 

Na pláži
Nehledě na to, jak moc zní sex na pláži romanticky, musím ti říct, že to vůbec není takové jak si to představuješ. Všude je spousta písku a ten se dostane na různá místa a většinou se celá epizoda změní na dost nepříjemný zážitek. Nakonec budeš ráda, když ji přežiješ bez ujmy na zdraví.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

9 pikantních detailů, týkajících se největší mužské chlouby

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Opravdu milujeme orální sex?

 

Veřejné záchodky
V první ředě, fuj, záchodový sex je nechutný! Za druhé, sex na veřejných záchodkách to je prostě neslušnost největšího kalibru. Chápu, je to děsně vzrušující představa, ale teď si představ, jak ty záchodky většinou vypadají, taky že za nimi se pravděpodobně tvoří obří fronta a pokud na vás někdo zavolá policajty, bude to trapas na entou.

 

Kino sál
Nejhorší je, když člověk utratí majlant za lístek do kina a nějaká nadržená dvojička se rozhodne, že místo toho aby chvilku počkali nebo nejlépe raději dali peníze za lístky na hotelový pokoj, rozhodnou se předvést všem, o co nikdo nestojí.

 


Veřejný park
Samozřejmě nemám na mysli nějaké schované místečko v rozlehlém parku, kam zabloudí jen náhodný turista. Tady jde o to, neskočit na sebe na piknikové dece nebo stolku, kde asi tak tři metro napravo a další nalevo, s otevřenou pusou kouká vyděšená maminka. Ta se snaží svému zvědavému dítku zakrýt oči, aby si nenarušil morální základy, které se mu snaží vtloukat do hlavy, aby nedopadl podobně jako ty a tvůj přítel!

 

Cizí ložnice
Někdy se může stát, že se party v domě kamarádových rodičů, kteří odjeli na víkend trochu zvrhne, ale to neznamená, že toho zneužijete. Rozhodně tedy ne tak, že by chudáci našli po vaší návštěvě slepená prostěradla ve své posteli! Nechutné! Stejně tak pokud odjedou vaši, ani oni by si nedovolili něco podobného s tvým pokojem, tak to měj na paměti.
 11 hlasů
Vaše hodnocení