Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Strava má velký vliv i v oblasti sexu. Pokud máte problém s dosahováním orgasmu a zařadíte do svého jídelníčku tyto potraviny, můžete k největšímu bodu rozkoše dojít už v následujících dvou týdnech. A jestliže s dosahováním orgasmu problém nemáte,...

Nedosahujete při sexu orgasmu? Projezte se k němu!

Orgasmus
zdroj: Getty Images Orgasmus
aktualizováno 25.03.2019, 00:00 | 25.03.2019, 00:00 | Krásná.cz

Strava má velký vliv i v oblasti sexu. Pokud máte problém s dosahováním orgasmu a zařadíte do svého jídelníčku tyto potraviny, můžete k největšímu bodu rozkoše dojít už v následujících dvou týdnech. A jestliže s dosahováním orgasmu problém nemáte, tak bude po tomto jídle ještě silnější!

S orgasmem má problém většina žen. Nedokážou se dostatečně uvolnit nebo se na jeho dosažení třeba příliš soustředí. Na vině je dokonce i jídlo! Schopnost dosáhnout orgasmu totiž závisí na dobrém zdraví, psychické pohodě a dobrém krevním oběhu. To všechno souvisí se správným stravováním. Jaké potraviny jsou tedy přímo orgasmické, i když by vás to třeba ani nenapadlo?


Mořské plody


Věděly jste, že ústřice jsou jedním z nejlepších afrodiziak? Nemusíte sice odteď jíst jen je, když však budete pravidelně konzumovat čerstvé ryby, rozhodně se při sexu dočkáte ještě většího potěšení.


Banány


Banány jsou opravdu sexuální jídlo nejen kvůli svému vzhledu. Když si dáte banán, tak svému tělu dodáte energii a v posteli se rychle stanete podstatněji vytrvalejšími partnerkami. A s větší výdrží už se k orgasmu zvládnete dopracovat.

 

Orgasmus
(Foto: Getty Images)


Olivový olej


Pokud vás trápí nejen málo rozkoše, ale i touhy, přidejte si do jídla olivový olej. Podporuje totiž ve vašem těle produkci hormonu testosteronu, jehož nedostatek za těmito problémy stojí. Lidé z jižních zemí dobře vědí, proč ho všude dávat!

 

Hořká čokoláda


Podle studií mají konzumentky čokolády více sexuální blaženosti, nejen protože je to známé afrodiziakum. Pozor, máme na mysli tu kvalitní čokoládu, hořkou a s velkým podílem kakaa. Obsahuje totiž látku, která v těle navozuje pocit uvolnění a relaxace.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Opravdu máš ORGASMUS?
TEST: Proč nemáš orgasmus?
Co dělat, když kluk nedosáhne orgasmu

 

Když si dáte čokoládu, tak vám také trochu spadnou zábrany a zatoužíte po fyzickém kontaktu s opačným pohlavím, a tak budete mít s čokoládou sex častěji.


Koření


Správné koření jako je chilli nebo zázvor dokáže pěkně rozproudit krev v žilách, což se do ložnice rozhodně hodí. Díky tomu se totiž správně prokrví vaše pohlavní orgány a budou připraveny k akci i slastnému vyvrcholení. Buďte žhavé a ohnivé jako chilli!


Česnek


Před líbáním si sice česnek dáváte nerady, možná se ale váš postoj k němu změní, až zjistíte, co s vaším tělem dokáže. Nejenže stejně jako koření zlepšuje krevní oběh, ale také navodí ten správný krevní tlak pro milostné hrátky.

 

Orgasmus
(Foto: Getty Images)


Ořechy a semínka


Lněná, slunečnicová a další semínka pomáhají vaší sexuální chuti tím, že podporují správnou produkci pohlavních hormonů. Jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny. Zato díky ořechům pak budete mít dost energie, abyste při sexu dosáhly orgasmu a nenechaly se jen tak odbýt, protože už nemůžete.


Špenát


Činnost pohlavních orgánů a tvorbu estrogenu hodně povzbuzuje špenát. Estrogen je pro sex opravdu důležitý, když ho budete mít dostatek, tak vám to celý prožitek zlepší o sto procent.1 hlasů
Vaše hodnocení