Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když zjistíš, že tě tvůj kluk podvádí, většinou ti zbudou jen oči pro pláč a hlava plná myšlenek, jaký měl k záletům důvod. Co kluky nejčastěji vede do náruče jiné? Známe jejich nejčastější důvody!

Nejčastější důvody, proč kluci podvádějí

Odloučení
zdroj: Thinkstockphotos Odloučení
aktualizováno 13.02.2017, 17:15 | 13.02.2017, 17:15 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Když zjistíš, že tě tvůj kluk podvádí, většinou ti zbudou jen oči pro pláč a hlava plná myšlenek, jaký měl k záletům důvod. Co kluky nejčastěji vede do náruče jiné? Známe jejich nejčastější důvody!

Nuda ve vztahu, nedostatek vášně, stereotyp, ale i potíže s vlastním egem. To jsou nejčastější důvody toho, proč muži zahýbají.

 

Tajemství láká

 

Když jste spolu delší dobu, může se stát, že si zevšedníte a do vztahu se vám vkrade stereotyp. To se vám ale nemusí stát až po dlouhých letech vztahu. Pokud si mezi sebe pustíte nudu a nebudete váš vztah rozvíjet a pořád něčím oživovat, snadno se může stát, že se tvůj znuděný přítel začne poohlížet jinde. Nedopusť, aby se vám ze vztahu vykradla touha a aby se tvůj přítel nechal zlákat od nějaké tajemné krásky.

 

Nejlepší kamarádka

 

Nežárli bez příčiny, ale zároveň prověřuj. Jistě, tvůj drahý může mít skutečně kamarádky, se kterými to je jen a jen o kamarádění. Jsi si ale skutečně jista, že ona jen nevyčkává na chvíli, kdy spolu s drahouškem budete mít zrovna nějakou krizi a ona bude ta, kdo mu bude na blízku jako utěšitelka? Nemusíš ji podezřívat už z principu, ale stojí za to, jeho nejlepší kamarádku poznat a zjistit, zda tu neklíčí potenciální nebezpečí.


Kamarádské chvástání

 

Trumfování o tom, kdo má kolik zářezů a jaké pikantnosti v posteli zažil. To nám holkám moc neříká, ale někteří kluci se takhle vzájemně hecují a trumfují. Otázka věrnosti tu rozhodně dostává pořádně na frak. Jasně že většina těchhle historek je jen fantazie, jenže co když tvůj kluk podlehne představě, že něco promeškal a bude chtít dohnat své "zkušenější" kamarády?


Klučičí ego

 

I když jsou kluci zadaní, občas na ně přijde potřeba dokázat si, že to s opačným pohlavím ještě umí. Nevinný flirt, kterým si jen polechtá své ego a nemá to ani pokračování, se dá vydržet, navíc se o něm ani nemusíš dozvědět. Potíž je ale v tom, že kluci občas neznají tu správnou hranici a nechají tohle testování dojít až moc daleko.

 


Odplata

 

Byla jsi mu nevěrná, on ti to oplatí stejnou kartou. Někteří kluci (ale i holky) to takhle prostě mají. Problém je, když jsi mu ve skutečnosti vůbec nevěrná nebyla. Jestli je notorický žárlivec, buď ráda, že ses ho zbavila. Pokud není, hlídej si komunikaci a šumy ve vašem vztahu i jeho "dobré" kamarády a drby, co o tobě roznáší.

 

Neumí se rozejít


Nejpotupnější důvod k nevěře je snaha ukončit vztah. Bohužel spousta kluků jsou takoví slaboši, že nedokážou své dívce upřímně říct, že už jejich láska vyprchala a ve vztahu nechtějí dál zůstat. A místo, aby to vyjádřili slovy, zvolí k tomu třeba právě nevěru, a doufají, že se kvůli tomu rozejdeme my s nimi.9 hlasů
Vaše hodnocení