Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Že nejcitlivější erotogenní zónou kluka je penis, to ví každá dívka. Některé ženy se mu ale věnují příliš a jiné zase málo. V mužském rokroku navíc existují tajná zákoutí, po kterých stačí zlehka přejet, aby se muž vzrušil.

5 nejcitlivějších místeček na penisu! Jak s nimi zacházet jako zkušená milenka

penis
zdroj: Getty Images penis
aktualizováno 04.11.2019, 00:00 | 04.11.2019, 00:00 | Krásná.cz

Že nejcitlivější erotogenní zónou kluka je penis, to ví každá dívka. Některé ženy se mu ale věnují příliš a jiné zase málo. V mužském rokroku navíc existují tajná zákoutí, po kterých stačí zlehka přejet, aby se muž vzrušil.

Stejně jako vám začne být nepříjemné, když váš partner příliš tlačí na klitoris, ani penisu hrubé zacházení nesvědčí. Ke kterým částem penisu byste se měly chovat s citem a kde naopak neuškodí ani drsnější způsoby?


Žalud je citlivý jako klitoris


Z celého penisu je nejchoulostivější místo právě tady. Když se zaměříte na vrcholek penisu a ještě ho odhalíte stažením předkožky dolů, váš kluk se velmi rychle vzruší. Dejte si však pozor, tuto část mužské chlouby můžete velmi snadno předráždit. Pokud se tedy chcete během mazlení s partnerem soustředit na žalud, jemně ho laskejte jazykem a při ruční stimulaci dbejte na to, aby byl pořád dostatečně vlhký. Netlačte na něj příliš a hlavně se vyhněte případnému škrábnutí.


Pozor na uzdičku


Zespoda vrchní části penisu můžete najít uzdičku, která spojuje žalud a předkožku. Při příliš prudkém zacházení s penisem se může stát, že uzdička praskne a klukovi začne téct z tohoto místa krev. Není to sice nic nebezpečného, ale rozhodně nejde o nic příjemného. Proto s uzdičkou zacházejte obzvlášť obezřetně.

 

penis
(Foto: Getty Images)


Zároveň na ni ale nezapomínejte, protože se v ní nachází mnoho nervových zakončení, a tak její správná stimulace uvede partnera do velmi blaženého stavu. Zkuste uzdičku například vybudit krouživými pohyby nebo po ní lehce přejíždět. Druhou rukou se zatím můžete věnovat spodní části penisu, díky této kombinaci váš partner zažije nepoznanou rozkoš.


Kořen penisu oddálí orgasmus


Mnoho dívek si myslí, že se musí při dráždění zaměřovat hlavně na žalud. Mnoho nervových zakončení se ale nachází také v kořenu. Dobré je vědět, že díky určité manipulaci s kořenem můžete ragulovat to, kdy partner vyvrcholí. Pokud kořen stisknete, tak do zbytku penisu přestane proudit krev a mužský orgasmus se tím oddálí. Tato znalost se hodí především pro dívky, jejichž přítel má problém s příliš brzkou ejakulací.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kluk s obřízkou? Nelekejte se! Tohle všechno o ní potřebujete vědět
Jak vypadá ideální penis?
Velký penis? V těchto polohách bolest nehrozí


Také můžete vyzkoušet to, že ztatímco jednou rukou budete pevně držet kožen penisu, druhou rukou se budete věnovat vrchní části penisu. To partnera neskutečně vybudí, ale vy určíte, kdy povolíte kořen penisu a on bude moct konečně vyvrcholit. S tisknutím to ale nepřehánějte, aby se partner nezačal bát, že mu s jeho nádobíčkem něco uděláte.


Hráz snese všechno


Jestliže sjedete níž do partnerova rozkroku, za varlatami najdete místo, které předchází konečníku. Při dráždění partnera na toto místo trochu zatlačte a uvidíte, co to s ním udělá. Můžete hráz neboli mostek také trochu masírovat klouby prstů, čímž se nepřímo stimuluje jeho prostata. Je dobré myslet na hráz i během soulože, při některých polohách však není tak jednoduché se k ní dostat. Těsně před vyvrcholením na ni zatlačte trochu víc, jinak při hrátkách s hrází střídejte tlak i způsob masáže, abyste udžely partnerovo vzrušení. Při dráždění této části rozkroku se nemusíte bát, že byste si počínaly příliš drsně.


Zaměřte se na šev


Nejspíš víte, že každého kluka potěší, když si budete pohrávat s jeho míčky. Můžete na nich ale nahmatat pruh vystouplé kůže, která připomíná šev. Toto místo dokáže spustit hodně slasti, ale také mnoho bolesti. Každý kluk je totiž jinak citlivý. Pro začátek po švu pouze zlehka přejeďte prstem a uvidíte samy, jestli vás partner nechá přitlačit trochu víc.0 hlasů
Vaše hodnocení