Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

První milování si budeš pamatovat celý život. Proto každá z nás chce, aby bylo po všech stránkách perfektní.

NEJLEPŠÍ POLOHA pro první sex

aktualizováno 27.09.2011, 00:00 | 27.09.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

První milování si budeš pamatovat celý život. Proto každá z nás chce, aby bylo po všech stránkách perfektní.

Určitě přemýšlíš, jaké tvé poprvé bude. S kým ho prožiješ, kdy a kde se to stane, jakou bude mít atmosféru. Do nejmenších detailů ho určitě nenaplánuješ, to by ani nebylo ono. Ale můžeš předem popřemýšlet, která poloha by se napoprvé mohla nejlépe osvědčit.

 

Milostných poloh existuje celá řada, ale na některé máš rozhodně dost času. Pro své poprvé pečlivě vybírej, ať si to zbytečně nekomplikuješ, jsi dostatečně uvolněná a také ať mezi vámi může panovat blízkost a intimita. Vybrali jsme pro tebe tři polohy, kterými při prvním milování rozhodně nic nezkazíš.

 

Misionářská poloha

 

Misionář je klasika všech klasik. A pro vaše společné poprvé je nejspíš tou nejlepší volbou. Jak vypadá? Dívka při ní leží na zádech a chlapec na ní. Aby nebyl příliš těžký, opírá se o předloktí a také o dolní polovinu těla, protože jeho nohy jsou natažené mezi tvými. Nemusíš se bát, že by tě zavalil a nemohla bys dýchat. Ty máš nohy roztažené od sebe, čímž se krásně otevřeš a milování si užiješ. Je jen na tobě, zda budeš mít nohy natažené nebo pokrčené. Sama během vašeho milování uvidíš, co je ti příjemné a co ti zajistí nejintenzivnější prožitek a pomůže ti zahnat případnou bolest z nedostatečného uvolnění.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Aby to poprvé bylo na jedničku
TEST: Jsi připravena na svoje poprvé?
Zbavit se panenství za každou cenu!


Na koníčka

 

Oblíbenou polohou je také tzv. poloha na koníčka. Při ní leží na zádech on a ty na něm obkročmo sedíš, čelem k jeho tváři. Jestli jsi stydlivá a raději necháváš aktivitu na něm, možná se v této poloze budeš cítit nesvá, protože při ní má vše v rukou dívka. V tom je právě výhoda – moment, kdy do sebe necháš svého přítele proniknout, tempo i hloubku pronikání – vše si reguluješ ty sama tím, jak na něj nasedáváš. Protože mnoho páru spolu nedokáže ze začátku o sexu otevřeně mluvit, může být tohle příjemná varianta, jak to obejít. Kdyby totiž byla aktivita spíše na tvém partnerovi, mohl by zvolit tempo či úhel, které by pro tebe byly bolestivé, a ty by ses mu to styděla říct. Tak by sis ale milování moc neužila.

 

Zezadu

 

První dvě polohy jsou oblíbené i pro vzájemnou intimitu – hledíte si do očí, můžete se líbat a vnímat pocity toho druhého. Poloha zezadu totéž tak pohodlně neumožňuje. Můžete zkusit variantu vestoje, kdy ty se trochu předkloníš a tvůj přítel do tebe zezadu pronikne. Snazší by mohla být varianta, kdy klečíš na všech čtyřech, a tvůj partner je za tebou. V této poloze jsi také hodně otevřená, proto se nemusíš bát případné bolesti. Také se tvůj přítel snadno dostane rukou k tvému poštěváčku, který může stimulovat a tím ti zajistit větší vzrušení (a tím také zvlhčení, které je pro sex velmi důležité). Nebo si můžeš pomoct ty sama. ;-) Tato poloha je velmi variabilní a hodí se i tehdy, když své poprvé neprožíváte v posteli.

 

Anketa
Jakou polohu jste pro své poprvé zvolili vy?
2701 hlasů
Misionářskou.
520 hlasů
Na koníčka.
103 hlasů
Zezadu vestoje.
176 hlasů
Zezadu vkleče.
128 hlasů
Jinou.
Hlasovalo 5611 lidí
 32 hlasů
Vaše hodnocení