Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš svého kluka pěkně rozpálit a oživit vaše sexy hrátky? Předveď mu smyslný striptýz. Aby to neskončilo fiaskem, pečlivě vyber písničku, na kterou se budeš svlékat.

Nejlepší songy pro striptýz

aktualizováno 24.11.2011, 12:18 | 24.11.2011, 12:17 | Krasna.cz/trm

Chceš svého kluka pěkně rozpálit a oživit vaše sexy hrátky? Předveď mu smyslný striptýz. Aby to neskončilo fiaskem, pečlivě vyber písničku, na kterou se budeš svlékat.

Hudba je základ. Pokud správně vybereš melodii, na kterou mu předvedeš svou erotickou show, dokážeš se skvěle uvolnit, dostat do rytmu a odhodit veškerý stud.

 

Chce to song, který je dostatečně pomalý, abys měla na svlékání dost času a mohla ho správně napínat. Zas to ale nesmí být nuda k usnutí.

 

Pokud mu chceš předvést divočejší jízdu na pořádnou pecku, měla bys už na začátku na sobě mít jen pár vrstev, které navíc půjdou snadno shodit. Soukat se z uplých jeansů za doprovodu divokého popu není to pravé ořechové a tvého kluka by taková podívaná mohla spíš rozesmát.

 

Na jaké pecky se ti bude dobře vlnit? Inspiruj se.

 

Některé songy k tomu doslova vybízí a přímo z klipu můžeš okoukat pár kroků do tvé svádivé choreografie.

Náš tip: Christina Aguilera, Lil' Kim, Mya, Pink - Lady Marmalade

 


 Jestli se trochu stydíš, vezmi si na pomoc nějakého sexy zpěváka. Jeho podmanivý hlas v tobě probudí tu správnou náladu.

Náš tip: Lenny Kravitz - Believe In Me

 

 

Jestli nechceš riskovat, že se při svém vystoupení zaškobrtneš, vsaď na melodii, kterou dobře znáš. U notoricky známé písničky budeš vědět, co přijde v zápětí a můžeš se na to připravit.

Náš tip: Meredith Brooks - Bitch

 

 

Umíš-li svoje tělo pěkně rozvlnit, sáhni po arabských, indických nebo dalších orientálních rytmech. Jestli máš nějaké to kilo navíc, na tuhle melodii se tvé špíčky krásně rozvlní. 

Náš tip: Ringa Ringa (film Slumdog millionaire)

 

 

Vybrat můžeš i mezi oldschoolovými hity. Třeba tenhle song je fajn, protože se v něm střídají rychlejší pásáže pro pěkně divoký taneček, s pomalejšími místy, ve kterých můžeš bez obav vždycky svléknout další část oblečení.

Náš tip: Kansas - Carry On Wayward Son

 

 

Jestli tvůj kluk nemusí současné pop ikony, můžeš to zorbalit i na některého ze zasloužilých zpěváků. Budeš překvapena, kolik vášně najdeš v hitech "staříků".

Náš tip: Joe Cocker - You can leave your hat on

 

 

 

Jaký je tvůj sexy tip na správnou striptýzovou písničku? Piš do komentářů.9 hlasů
Vaše hodnocení