Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Víme, jak na kluky! Zkus naše triky a uvidíš, že se nebude stačit divit, co s ním dokážou...

Nejlepší triky jak ho přivést do sexuálního nebe

Postelové hrátky
zdroj: Thinkstockphotos Postelové hrátky
aktualizováno 05.09.2016, 00:27 | 05.09.2016, 00:27 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Víme, jak na kluky! Zkus naše triky a uvidíš, že se nebude stačit divit, co s ním dokážou...

Přiveď ho do extáze! Máme ty nejlepší tipy, jak v něm v posteli rozproudit krev!

 

Nalaď ho filmem

 

Sežeň pár erotických filmů s žhavými scénami, kupte si lahev vína a udělejte si pohodový večer. To už by bylo, kdyby se neinspiroval a noc neskončila vášnivým sexem!

 

Buď režisérkou

 

Zahrajte si spolu na filmaře, kteří točí porno. Každý z páru předvede menší show podle pokynů toho druhého, který ho bude sledovat přes objektiv. Vzrušující podívaná. A nezapomeň, že režiséra je třeba poslouchat! Taková hra vás oba zaručeně rozparádí.

 

 

Není to jen o penisu

 

Kluci mají i jiná citlivá místa, například varlata, hráz a oblast kolem análního otvoru. Ve chvíli, kdy se bude partner blížit k vrcholu, zkus požitek zintenzivnit tím, že ho dvěma prsty lehce stiskneš právě pod varlaty, nebo budeš dráždit jeho zadek a oblast kolem konečníku. Můžeš zajít i dál – zadními vrátky se dá dostat k mužskému bodu G! Chce to ale prodiskutovat předem, zda o tuhle zkušenost stojí. Mnoho kluků po tom tajně touží, ale hodně z nich se toho také obává. Měla bys vědět předem, s kým máš tu čest.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Největší mýty o klučičím orgasmu
Bodem G to nekončí. Najdi další zóny rozkoše!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Největší divočina v posteli!
DIRTY TALK: Když je povoleno mluvit sprostě

 

Kouzelné zrcadlo

 

Milování před zrcadlem? Kdo to zažil, ví, že jde o velmi intenzivní zážitek. Zkuste si dát zrcadlo do ložnice, a to tak, abyste měli s partnerem oba dobrý výhled. Uvidíš, že na takový sex jen tak nezapomenete.

 

 

Domácí strip show

 

Pokud na to máš odvahu, udělej partnerovi malý soukromý striptýz. Takový pohled vzruší snad každého kluka! Chceš jít ještě dál? Zakonči své lechtivé vystoupení masturbací.


BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Nejlepší songy pro striptýz
Jeho tajný bod G
Doma.cz: Zažijte zaručeně PIKANTNÍ SEX!

 

Nech si kalhotky

 

I taková maličkost dokáže udělat divy! Jednoduše si při sexu snech kalhotky. Partner tě bude dráždit všude kolem a až do tebe bude chtít vstoupit, nesundá je, ale odhrne na stranu.
Máš i ty své tipy na zpříjemnění postelových hrátek a zahnání sexuální nudy? Poděl se v komentářích.4 hlasů
Vaše hodnocení