Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ráda by sis užila romantické milování plné mazlení, hladivých doteků a polibků? Víme, v jakých polohách uděláš z každého kluka mazlivého romantika.

Nejromantičtější polohy pro zamilované

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 18.09.2014, 00:58 | 18.09.2014, 00:58 | Krasna.cz/trm

Ráda by sis užila romantické milování plné mazlení, hladivých doteků a polibků? Víme, v jakých polohách uděláš z každého kluka mazlivého romantika.

Chceš si být se svým klukem ještě bližší? Blíž než v těchto polohách to už nepůjde.

 

Na pokraji šílenství
 

Polož se pohodlně na postel tak, abys měla zadek na hraně postele a nohy ti splývaly na zem. Tvůj kluk si k posteli přiklekne (nebo stoupne, záleží na výšce), pro větší pohodlí a správný úhel se můžeš podložit polštářkem. V této poloze si kluk může pohodlně hrát s tvým klitorisem, navíc dochází k lepšímu dráždění bodu G. A protože máte oba ruce volné, můžete se dle libosti hladit a objímat.

 

 

Lžičky
 

Polož se na bok a nech partnera, ať do tebe vnikne zezadu. Tím, že máš nohy těsně u sebe, je průnik velmi těsný, což je příjemné pro vás oba. Protože ležíte těsně u sebe, vychutnej si jeho polibky na uchu a šíji, jeho vzrušený dech a smyslná slova.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Ideální polohy pro baculky
TIPY PRO NEZKUŠENÉ: Polohy pro stoprocentní orgasmus
NEJLEPŠÍ POLOHA pro první sex
TEST: Jaká sexuální poloha je pro tebe nejlepší?


Z očí do očí


Posaď partnera na postel a sama si mu sedni na klín čelem k němu. Nohy obkruž kolem jeho boků a za jeho zády je překřiž, ať máš stabilitu a můžeš pohodlně sedět. Jsi nahoře, takže rychlost a hloubka pronikání je hlavně na tobě, což je pro mnoho holek výhoda. Zároveň sedíte tváří v tvář, můžete se hladit, líbat, špitat si intimní vyznání...

 


 1 hlasů
Vaše hodnocení