Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Po vydání knihy 50 odstínů šedi se sexuální hračky staly povinnou výbavou snad každého páru. Možná i ty máš doma pouta nebo vibrátor. Jenže existují hračky, které nejsou tak nevinné. Seznam se s nejbizarnějšími sexuálními pomůckami.

Nejšílenější sexuální hračky! S nimi to nikdy nezkoušej

Nafukovací panna
zdroj: Thinkstockphotos Nafukovací panna
aktualizováno 23.04.2018, 00:00 | 23.04.2018, 00:00 | Krásná.cz

Po vydání knihy 50 odstínů šedi se sexuální hračky staly povinnou výbavou snad každého páru. Možná i ty máš doma pouta nebo vibrátor. Jenže existují hračky, které nejsou tak nevinné. Seznam se s nejbizarnějšími sexuálními pomůckami.

A jaké šílenosti máme na mysli?

 

Je libo hot dog?
Asi ti nemusíme dlouze vysvětlovat, že hot dogy patří v Americe k oblíbené pochoutce. Bohužel, nejen k pochoutce. Jedna Američanka nedávno navštívila lékaře a stěžovala si na velké bolesti v oblasti žaludku. Po dlouhém vyšetření se ukázalo, že žena používala mražený hot dog jako dildo. Během uspokojování se párek v těle rozdrobil na malé kousky, které následně ohrožovaly její zdraví. No není to šílené?

 


Bez cementu ani ránu

Možná by tě ani nenapadlo, že cement lze použít i k jiným účelům než k těm stavebním. Celý svět byl šokován zjištěním, že muž pomocí trychtýře nalil cement do přítelova pozadí. Je jasné, že tahle informace tě naprosto zaskočí, a tak už jenom dodáme varování, abys tuto sexuální praktiku nikdy nezkoušela.


Nejen na bramboračku
Jeden z nejtrapnějších okamžiků zřejmě zažil kněz, který dorazil do nemocnice s tím, že mu v pozadí uvízla brambora. I když přišel s jednoduchým vysvětlením, a to, že při věšení záclon spadl do bramborového záhonku, je evidentní, že mu personál vůbec nevěřil. Co byste si z tohoto příběhu měly odnést? Holky, prosím vás, nikdy nevěšte záclony, když jste nahé.

 


Prsten sem, prsten tam

Kuriózní případ se stal v Londýně, kde police zachraňovala muže, který měl na svém penisu zaseknuté dva prsteny. Celá tato záchrana zoufalého muže trvala tři dny a naštěstí vše dopadlo dobře. Skoro nám to připomnělo případ, kdy si dívka vložila do úst žárovku a už ji nedokázala vyndat zpátky.


Čím větší, tím lepší?

Ruský muž investoval nemalou částku do protetického nástavce na svůj penis. Zřejmě se domníval, že tímto krokem zapůsobí na svou manželku. Tak by se asi i stalo, kdyby nástavec neuvízl v její vagíně. Už se asi nikdy nedozvíme, jestli důvodem jejich rozvodu byl tento sexuální trapas, nebo zda partner provedl nějakou jinou lumpárnu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Neuvěřitelné hračky pro tvoje potěšení! Po čem všem sáhneme?
10 nejbizarnějších sexuálních úchylek: Neuvěříš, co lidi může vzrušit
NEDOTÝKAT! Milostné hry pro roztoužené páry


Konkurenti hot dogu
Možná tě první případ s hot dogem naprosto šokoval, ale byli bychom nespravedliví, kdybychom opomenuli ještě další předměty, které byly nalezeny v přirozeních. Lékaři si museli poradit se zaseknutou kávovou sklenicí, deodorantem, paličkou nebo třeba lilkem. Kdy už si lidé konečně uvědomí, že není dobré strkat věci tam, kam nepatří?0 hlasů
Vaše hodnocení