Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také trávíš nejvíce času na Instagramu? A jak je na tom tvůj kluk? Pokud jste oba dva velcí závisláci, pak pravděpodobně děláte některou z těchto chyb, které mohou zásadně ovlivnit váš vztah. Nepodceňuj je a zkus se jich vyvarovat. Uvidíš, že to v...

Největší chyby, které dělají zamilovaní lidé na INSTAGRAMU! Vyvaruj se jich a zachraň váš vztah

Spokojený pár
zdroj: Thinkstockphotos Spokojený pár
aktualizováno 28.05.2018, 00:00 | 28.05.2018, 00:00 | Krásná.cz

Také trávíš nejvíce času na Instagramu? A jak je na tom tvůj kluk? Pokud jste oba dva velcí závisláci, pak pravděpodobně děláte některou z těchto chyb, které mohou zásadně ovlivnit váš vztah. Nepodceňuj je a zkus se jich vyvarovat. Uvidíš, že to vašemu vztahu jedině pomůže.

Zaměř se na těchto šest bodů a zkus se jich příště vyvarovat.

 

1. Postuješ jenom fotky svého kluka
Jasně, chápeme, že jsi zamilovaná a chceš celému světu říct - TENHLE KLUK JE MŮJ! Na druhou stranu si musíš uvědomit, že nikoho nebaví koukat jenom na fotky tvého přítele. "Instagram není o interpersonální komunikaci, je o komunikaci k celému světu," řekl Dr. Rutledge pro Cosmopolitan.com. Podle doktora mohou mít tví přátelé pocit, že je zanedbáváš, když sdílíš fotky jenom se svým klukem. Zkus se nad tím zamyslet a sdílej fotky i z jiných oblastí tvého osobního života.


2. O čem jsou tvé instastories?
To samé platí i o tvých instastories. Zakládáš si na tom, aby tví followers viděli, že ti přítel donesl kytici růží, připravil snídani nebo u tebe sladce usnul? Tyhle fotky se hodí do vašeho soukromého alba, ale rozhodně nejsou vhodné do instatories. Pokud jsi našla zálibu ve sdílení těchto věcí, pak se připrav na to, že časem ztratíš nejméně půlku sledujících. Upřímně řečeno nikoho nezajímá, co tvůj miláček dělá 24/7.

 


3. Píšeš srdceryvné popisky ke společným fotografiím
Ok, není nic špatného na tom, když několikrát do měsíce vložíš na Instagram vaši společnou fotku. Problém nastává ve chvíli, kdy ji zdobí dlouhý, přeslazený a srdceryvný komentář. Proč své city psát na Instagram, když je dotyčnému můžeš říct z očí do očí? Pokud nechceš, aby se ti ostatní posmívali, pak raději k fotce připoj srdíčko nebo krátký a výstižný hashtag.


4. Jeden z vás nikdy nevložil společnou fotku
Nikdy nevěř klukovi, který na svém Instagramu nemá alespoň jednu vaši společnou fotku. Nikdo po něm nechce, aby byl jeho feed jenom o tobě, zároveň je ale na místě, aby ti alespoň jednou za rok věnovat na svém Instagramu místečko. Pokud by se tak nestalo, znamenalo by to, že před ostatními chce vypadat jako nezadaný frajer, který může skrze Instagram lovit další kočky. Podobně zvláštní by to bylo i v případě, kdybys ani ty neměla ve feedu jeho fotografie. Copak se za něj stydíš?

 


5. A co fotky ex?
Ne, ne a jedno velké ne! Na Instagramu není dostatek místa pro všechny, a tak je na místě, abys fotky se svým ex vymazala. Stejně by se měl zachovat i tvůj současný kluk ke své bejvalce. Jasně, můžeš namítat, že jde o fajn vzpomínky, ale jenom si vzpomeň na váš rozchod, který by víc než bolestivý. Buď v tomhle rozhodná a smaž všechny fotky, které s tvým současným životem nemají nic společného. Stejně by se měl zachovat i tvůj kluk ke své minulosti.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak při seznamování překonat NESMĚLOST? 3 triky, které pomohou
Randíme přes appky, posíláme sexy SMSky: Co říká sexting tobě?
Co platí na notorické nevěrníky? Psycholog radí FUNGUJÍCÍ TRIK


6. Neustále sleduješ Instagram svého ex

Máš nutkavou potřebu každých pět minut sledovat Instagram svého bývalého? Skrze fake profil se díváš na jeho instastories? „Čekuješ“, jestli nesleduje novou holku? Pokud jsi alespoň na jednu z těchto otázek odpověděla kladně, pak pro tebe máme špatnou zprávu – ještě nejsi z předchozího vztahu vyléčena. Dej si na to velký pozor, protože tohle chování by mohlo ohrozit tvůj současný vztah! Zakaž si sledovat ex a ušetřený čas věnuj současnému klukovi!0 hlasů
Vaše hodnocení