Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Místo fitka může přijít vhod rozcvička v posteli.

Nemáte čas cvičit? Udělejte si čas na sex

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 22.09.2019, 00:00 | 22.09.2019, 00:00 | Krásná.cz

Místo fitka může přijít vhod "rozcvička" v posteli.

Už jsi slyšela pojem "sexobic"? Ano, je to spojení slov sex a aerobic. Vědci v Británii se podívali na přínos sexuálního dovádění a srovnali ho s přínosem cvičení. A výsledek?  "Sexobic" prodlužuje lidem život! Endorfiny, které jsou do těla vypuštěny během orgasmu, stimulují imunitní systém, pomáhají i při prevenci různých forem rakoviny a dokonce i zpomalují stárnutí pleti.

 

Sexuální pohoda

 

Existují i vědecké důkazy o tom, že sex napomáhá duševní pohodě. Prostě sex je pro naše zdraví, jak fyzické, tak psychické, naprosto blahodárný. Tedy pokud se vyhneme riziku přenosu pohlavních chorob nebo otěhotnění, vynucování sexu nebo nebezpečným praktikám.

 

Sexuální trénink

 

Sex by měl ze spousty důvodů patřit do pevného vztahu. Když máš dlouhodobý vztah, máš většinou i pravidelný sex a ten je pro tvou fyzičku lepší než občasné jednonoční známosti. Při sexu totiž zapojuješ všechny skupiny svalů, zvýší se ti tep a činnost plic, a díky tomu jsi v lepší fyzické kondici. Čím víc sexu, tím lepší fyzička.

 

A po sexu prý budeš i krásnější! Zvýšená produkce endorfinů způsobuje, že se tvé vlasy budou více lesknout a pleť bude hladší.A pak že se pro krásu musí trpět. :-)

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sex na jednu noc? Ano, ale...

 

Kolik kalorií?

 

Při sexu se údajně spálí i 300 kalorií za hodinu! Čím tohle číslo ještě víc zvýšíš? Více kalorií prý spálíš, když si dopřeješ sex hned po ránu, kdy je tvůj organismus ještě nenastartovaný. 

 

Ani další aktivity ale nejsou marné. Třeba orálním sexem spálíš za patnáct minut sedmdesát pět kalorií. Při striptýzu máš dole kolem dvaceti kalorií, neošizená předehra se může vyšplhat až na 200 kalorií. Samotným okamžikem orgasmu pak rázem zlikviduješ až 112 kalorií!5 hlasů
Vaše hodnocení