Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokouší se o tvého přítele jiná holka? Poradíme, jak můžeš podobné potvory porazit, aby tě už neohrožovaly.

Nenech si ukrást kluka

Sokyně - 1
zdroj: Thinkstockphotos Sokyně - 1
aktualizováno 29.09.2015, 00:20 | 29.09.2015, 00:20 | Krasna.cz/lk

Pokouší se o tvého přítele jiná holka? Poradíme, jak můžeš podobné potvory porazit, aby tě už neohrožovaly.

Vždycky ti přišlo, že chodíš se super klukem, se kterým budeš šťastná až do smrti. Zajímal se o tebe, volal první, zajímalo ho, jaký jsi měla den. A když jsi byla smutná, dokázal tě rozesmát nebo potěšit. Rád ti dával dárky, jen aby viděl, jaký úsměv ti na tváři vyvolá. Zkrátka jsi ho zajímala. Až do teď. Teď totiž cítíš, že jeho pozornost k tobě nějak ochabuje, už nevolá tak často jako dřív, nenosí dárky, a dokonce jsi ho několikrát přistihla, že tě vůbec neposlouchá.

Je možné, že ti spadly růžové brýle a najednou vidíš svého přítele takového, jaký skutečně je. Ale pokud si i nadále myslíš, že je skvělý, bude zřejmě chyba v jiné holce. V takové, která se najednou objevila na scéně, zalíbil se jí tvůj přítel a snaží se ho sbalit. Ano, máš sokyni.

Nejsi si úplně jistá?

Jak poznáš, že se ti tvého milého, snaží ukrást jiná holka? Není to zas tak složité:

- pořád mu pípají sms nebo zvoní telefon. Při telefonátech se tak nějak divně usmívá a odchází do takové vzdálenosti, abys neslyšela, co říká. Když se zeptáš, kdo to byl, odpoví: "Nikdo!“ a snaží se odvést řeč jinam.

- příliš často ruší vaše schůzky. Samozřejme se může stát, že jednou za čas mu přijde do vašeho naplánovaného rande něco neodkladného, ale pětkrát po sobě je už vážně moc.

- v jeho povídání se nějak podezřele často začíná objevovat jisté ženské jméno. Když se zeptáš, kdo to je, odpoví: "Ale nikdo!“ nebo třeba: "Jen nová holka u nás ve třídě.“

- když jdete někam s partou, objeví se tam i nová slečna. Jistě, nové kamarádky jsou v pořádku, ale pokud je ta holka nezadaná a příliš často kouká na tvého prince, měj se na pozoru.

 

 

- rozmazluje tě. Pokud to dělal i dřív, tak za tím žádné nepravosti nehledej, ale pokud začal z ničeho nic, tak má asi špatné svědomí. Možná si uvědomil, že s tebou doposud netrávil tolik času, kolik by chtěl, a chce ti to jen vynahradit, ale pro jistotu zbystři.

Nestůj v koutku, vyraž do boje

Pokud se ti potvrdilo, že na tvého přítele útočí jiná slečna, nejdřív si uvědom, že on je v tom třeba úplně nevinně. Třeba se ta zmije rozhodla, že ti ho prostě přebere, a on jí k tomu nedal záminku. Možná je mu dokonce její pozornost nepříjemná, ale neumí se jí zbavit. Nechce jí ublížit. Možná si jen myslí, že o nic nejde. Vždyť víš, jací jsou kluci občas natvrdlí. Nedělej mu tedy žárlivou scénu, protože ty teď musíš být ta dokonalá.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Podvádí tvou kámošku a ty to víš! Co dělat?
Řekl, že má holku. Co s tím?
Kdy je lepší nechat ho jít?

Ve prospěch tvé sokyně hraje fakt, že je nová, neokoukaná, a možná dokonce i sexy. Ty zas na druhou stranu svého přítele znáš a víš, co na něj dokonale zabírá. Toho musíš využít.

Vzpomeň si, jak krásné to bylo na začátku vztahu, co hezkého jste dělali a už neděláte, kam jste chodili a už nechodíte, co jste si říkali a už neříkáte. Navaž na to a připrav pro něj rande jako za starých časů. Nebuď nudná. Víš moc dobře, co tvého kluka baví, tak párkrát naplánuj zábavu jen pro něj. Taky si vzpomeň na to, na co jsi svého přítele sbalila, a pošli to znovu do boje. Je jedno, jestli je to úsměv, vtip, inteligence, vzhled... Zase to začni používat.

 

 

Zapracuj na svém vzhledu. Často se stává, že když jsme s někým v jednom vztahu dlouho, zapomínáme o sebe dbát. Od teď už zase nesmíš zapomínat na make-up ani na holení nohou a nová sukně ti taky rozhodně prospěje. Jestli chceš váš vztah zachránit, musíš obětovat své pohodlí a začít se snažit jako na začátku. Uvědom si, že pro tvou sokyni je to začátek, takže ona se opravdu snaží.

MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT:
Na doma.cz:
Seznam šokujících faktů o nevěře. Tohle jste nevěděli!

Netlač na něj. I kdyby chvilku kolísal mezi ní a tebou, rozhodně si nepřičteš plusové body, když budeš žárlivá hysterka. Takové holky kluci nemají rádi. Takže musíš být milá a usměvavá, protože tvoje sokyně je teď taky taková. A kdyby měl tvůj přítel na výběr mezi novou, sexy holkou, která je navíc milá, a tebou, zanedbanou hysterkou... Komu by dal asi přednost?

Spřátel se s ní. Hodně holkám nevadí, když mají odlákat kluka cizí slečně. Ale když už tu slečnu znají, nebo ji dokonce považují za kamarádku, tak dají od jejího přítele ruce pryč. Takže se s ní spřátel, pak jí můžeš nabídnout jiného kluka. Určitě se v tvém okolí někdo volný najde.24 hlasů
Vaše hodnocení