Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý má hranici v sexu někde jinde. Možná vám občas přijde, že míváte úchylné fantazie nebo zvláštní sexuální sny. Říkáte si, jestli jste ještě vůbec normální? Určitě ano, podívejte se totiž, co už se označuje jako sexuální úchylka a rozhodněte s...

Neobvyklé sexuální úchylky! Lákají vás nehody nebo mravenci?

Sexuální úchylka
zdroj: Getty Images Sexuální úchylka
aktualizováno 11.03.2019, 00:00 | 11.03.2019, 00:00 | Krásná.cz

Každý má hranici v sexu někde jinde. Možná vám občas přijde, že míváte úchylné fantazie nebo zvláštní sexuální sny. Říkáte si, jestli jste ještě vůbec normální? Určitě ano, podívejte se totiž, co už se označuje jako sexuální úchylka a rozhodněte se, které z nich jsou podle vás nejdivnější.

Sexuálních úchylek může být tolik, kolik je na planetě lidí. Jsou ženy a muži, kteří následující věci neprovádějí jen jako zpestření obvyklého sexuálního života, ale jsou jimi doslova posedlí! Některé úchylky jako třeba zoofilie jsou známé, jiné, jako jsou ty následující, mají mnohem méně vyznavačů i pomyslné slávy.


Materiál je důležitý


Potrpíte si na hebké oblečení nebo třeba rády hladíte chlupatá zvířata? Tak si představte, že některé ženy dosáhnou orgasmu jen díky hlazení hedvábí. Uspokojí je i pouhý pohled na látku, která jim přijde dokonalá, třeba na samet. Zatímco vás baví pozorovat hezké kluky, někdo jiný se vyžívá v pěkných látkách. Dívky mazlící se s vytouženým materiálem mají takzvanou hafefilii.

 

Sexuální úchylka
(Foto: Getty Images)


Je libo horkou vanu?


Která dívka by neměla ráda napuštěnou horkou vanu nebo předehru ve sprše. Ablutofilky však kluka k takovému dovádění nepotřebují. Rozkoše dosáhnou ve chvíli, kdy se ponoří do teplé vody. Koupel je sice příjemná, ale až tak?


Ďáblice v kostele


Viděly jste někdy seriál Sex ve městě a pamatujete si, jak Samantha zatoužila svést kněze? Možná pocházíte z věřící rodiny, před erotickými představami se ale člověk neschová ani v kostele. Úchylka těch, které sní o sexu v kostele, se nazývá homilofilie.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Slovníček nových postelových pojmů
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Pravda o našich i vašich úchylkách
TEST: Jaký jsi SEXUÁLNÍ TYP?


Na ostří nože


Podle některých lidí je sice mezi bolestí a rozkoší jen tenká hranice, pokud ale máte belonefilii, tak vás ostré jehly a špičky špendlíků doslova vzrušují. Těžko říct, jak blízko má k této posedlosti fakírství, rozhodně se ale těmto zálibám blíží také injektomanie. Takto úchylní lidé se jehel v dětství nejspíš nebáli.


Ta bouračka je tak sexy


Symforofilie je porucha, kdy vás vzrušuje nehoda nebo neštěstí, pochopitelně u jiných lidí. Člověk postižený touto úchylkou se při katastrofě ani tak nesnaží pomáhat, jako myslet na své uspokojení. Třeba při hlubokém pohledu na spadlý dům.

 

Sexuální úchylka
(Foto: Getty Images)


Holkař? Ale ne, je jen nemocný


Kluk, se kterými jste prožily první sex, s vámi moc dlouho nezůstal? Můžete být v klidu, možná šlo o defloračního maniaka. Takový člověk totiž cítí jako svou povinnost zbavit panenství co největší počet dívek, nebojte se proto ostatní varovat.


Mravenci v kalhotech


Bežný člověk většinou nesnese, aby po něm lezl hmyz a ještě ke všemu kdyby se mu dostal do blízkosti intimních partií. Formikofil však kontakt se šneky, žábami a dalšími drobnými živočichy přímo vyhledává a přikládá si je na své přirození zcela záměrně.1 hlasů
Vaše hodnocení