Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš kluka, je vám spolu dobře, ale líbání už vám nestačí - ale na první sex je zase příliš brzy? Vyzkoušejte petting! Pokud jsi o pettingu nikdy neslyšela, nezoufej a pozorně si přečti následující článek, který tě s ním dokonale seznámí.

Nespěchejte na sex, vychutnejte si petting

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 29.09.2019, 00:00 | 29.09.2019, 00:00 | Krásná.cz/křž

Máš kluka, je vám spolu dobře, ale líbání už vám nestačí - ale na první sex je zase příliš brzy? Vyzkoušejte petting! Pokud jsi o pettingu nikdy neslyšela, nezoufej a pozorně si přečti následující článek, který tě s ním dokonale seznámí.

Co znamená petting?

Petting je odvozen od anglického slovíčka „pet“, které slovník překládá jako mazlíček, miláček, ale také jako mazlit se, hýčkat a laskat. Překlad je opravdu pestrý, takže ti určitě došlo, o co vlastně jde. :-) Jedná se o velmi příjemnou činnost, díky které poznáš, co je tobě i tvému klukovi příjemné, nebo co se vám naopak nelíbí. A hlavně se spolu dokonale sblížíte. Petting můžeme chápat jako určitou formu sexu, při které nedochází k výměně pohlavních tekutin a především k samotnému vniknutí penisu do pochvy. Je to tedy poměrně bezpečná činnost, ale i tak by sis měla dávat pozor, protože i zde hrozí možnost otěhotnění. Sice menší, ale pořád tu je.


Zásady správného pettingu


1. Určete si hranice, kam až chcete zajít

Petting může mít mnoho podob, někdy se jedná jen o hlazení, líbání a laskání horní části těla, tedy od pasu nahoru. V takovém případě používáme slovíčko necking. Od pasu dolů se jedná právě o petting. Avšak i zde je určitá hranice. Nesmí dojít k pohlavnímu styku, tedy proniknutí penisu do pochvy. To ale neznamená, že pohlavním orgánům se musíte vyhnout, právě naopak. :-)

Ještě předem si ale svým klukem promluv, jak daleko chcete vlastně zajít. Petting je opravdu o vzájemném poznávání a někomu stačí na začátek jen líbání a s postupem času se dostává dál a dál. Nejdůležitější je, abyste se oba cítili dobře.


2. Sleduj, vnímej a naslouchej

Petting je nejlepší cesta, jak poznat touhy toho druhého, proto se neboj se svým klukem mluvit. Řekni mu, co se ti líbí. Pokud nenacházíš slova, stačí, když ho budeš vést. Uvidíš, že to pochopí. :-) To stejné platí i pro tebe, sleduj, jak tvůj kluk reaguje na tvé dotyky na jednotlivých místech, máš totiž jedinečnou možnost objevit jeho erotogenní zóny. A věř, že tuhle informaci do budoucna hojně využiješ. :-) Postupně můžete dojít i k orgasmu, který ale není cílem. Hlavní je, aby se to oběma líbilo.


3. I petting má svou předehru

 

Petting může být sám o sobě předehrou před sexem, avšak pokud jde o samotný petting bez pohlavního styku, zkuste jako předehru využít svlékání. Pomalé, smyslné a především vzájemné svlékání je pro někoho opravdovým rituálem. Pokud v sobě najdeš odvahu, můžeš si připravit i menší striptýz.

Hlavně si pamatuj, že pokud se necítíš, nemusíš se svlékat úplně celá. Při pettingu je zcela normální, že si na sobě necháte spodní prádlo. Záleží jen na vás, důležité je nikam nespěchat.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Zaostřeno na předehru
Test: Máš zmáknutou sex-teorii?
Jak dlouho počkat se sexem?


4. Dávejte si pozor!

 

Jak už jsem zmínila výše, při pettingu nesmí dojít k pohlavnímu styku. Vypadá to tedy, že je petting zcela bezpečný a ty nemůžeš otěhotnět. Částečně je to pravda, ale i tak si musíte dávat pozor! Můžete se totiž stát, že tvůj kluk vyvrcholí dříve než ty, a zbytek spermatu mu zůstane na prstech, kterými pak dráždí tvé pohlavní orgány. Pokud tedy k výronu spermatu opravdu dojde, je velmi důležité, abyste ho odstranili. Můžete použít kapesníčky, nebo například sprchu, ve které se dá s mazlením krásně pokračovat.


Hlavně si užívejte

Při mazlení buď uvolněná a řiď se svou fantazií. Uvidíš, že to půjde samo. Začít můžeš třeba líbáním, které miluje snad každý, a kdo tvrdí, že ne, tak lže. :-)) Ale vážně, líbání na ústa je jedním z nejkrásnějších projevů lásky, pokud je tedy myšleno upřímně. Proto svému milému dokaž, jak moc ho miluješ. Nemusíš ale zůstávat jen u rtů, k dispozici máš celé tělo svého miláčka. Tváře, uši, krk, bradavky nebo třeba bříško. Uvidíš, že tvůj kluk bude nadšený a pokud se odhodláš zajít i o něco níže, bude vrnět blahem. :-) Nezapomínej na dotyky, ty tvoří vlastně celou podstatu pettingu. Hlaďte se, šimrejte, laskejte, kousejte, buďte prostě uvolnění. Uvidíš, že se vám to bude moc líbit a skvěle si užijete.6 hlasů
Vaše hodnocení