Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Váš kluk sice vypadá vzrušeně, jenže penis mu pořád stojí tak nějak napůl, takže je dost těžké ho zasunout do pochvy. Nesmiřujte se s tím, že to tak zkrátka má a že každý je přece jiný. Proč se to děje a co s tím?

Nestojí mu na sto procent? Vyřešte jeho problém, aby byl tvrdý jako kámen

erekce
zdroj: Getty Images erekce
aktualizováno 02.09.2019, 00:00 | 02.09.2019, 00:00 | Krásná.cz

Váš kluk sice vypadá vzrušeně, jenže penis mu pořád stojí tak nějak napůl, takže je dost těžké ho zasunout do pochvy. Nesmiřujte se s tím, že to tak zkrátka má a že každý je přece jiný. Proč se to děje a co s tím?

S nekvalitní erekcí mají často problém kluci, kteří hodně kouří, pijí alkohol, nemají dostatek fyzické aktivity, dostatečně nespí nebo obecně nedodržují zdravý životní styl. Pokud je to jeho případ, pokuste se ho nasměřovat k tomu, aby žil trochu zdravěji. Určitě uslyší na to, že se to odrazí na jeho sexuálním životě.


Na vině mohou být také jeho osobní problémy, kvůli kterým se na soulož plně nesoustředí. Před dalším sexem zkuste nějak navodit co nejintimnější atmosféru a postarat se o to, aby zapomněl na okolní svět a soustředil se jen na vás. Nesázejte tentokrát na rychlovku, ale zařiďte, abyste měli dostatek času a nikdo vás během toho nevyrušil.


Procvičte se k lepšímu sexu


Při cvičení se kromě hormonů štěstí vyplavuje také testosteron, když proto váš přítel častěji zamíří do tělocvičny, tak to v posteli hned poznáte. Nejen že bude mít lepší výdrž a zvládne víc poloh, ale také bude mít pevnější penis. Navíc získá dokonale vysportované tělo, což víc vzruší zase vás.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Erekce vždy neznamená, že máte mít sex tady a teď! Kdy se na to vykašlat?
9 pikantních detailů, týkajících se největší mužské chlouby
Je moc rychle? Triky, jak ho ZPOMALIT


Zkuste ho vzrušit ještě víc


Nedostatečné vzrušení někdy může stát za tím, že vašemu klukovi moc nestojí. Zkuste proto příště během sexu nenechávat všechno na něm a pomozte mu být co nejtvrdší. Udělejte mu striptýz nebo třeba nechoďte hned na věc a postupně ho vzrušujte až na maximum, zatímco budete co nejvíc oddalovat samotný sex.


Trochu přiškrťte kořen penisu


I když se to zdá být trochu zvláštní, lehké škrcení může občas v sexu dost pomoct. V tomto případě ale nepůjde o to dát klukovi ruce na krk, ale jemně mu přiškrtit právě penis. Můžete k tomu použít jeho trenky nebo třeba gumičku a pojmout to jako sexy předehru. Když látkou omotáte jeho kořen a trochu ho stáhnete, penis se hned zalije krví a bude o poznání tvrdší. Speciální pomůcky pro tento účel si můžete pořídit také v sexshopu.

 

erekce
(Foto: Getty Images)


Pohrajte si s jeho konečníkem


Při této technice ale musíte být velmi opatrné, nejdřív ji s přítelem proberte, abyste ho tím třeba neurazily. Spousta mužů má totiž sexuální triky s konečníkem zařazené mezi homosexuální praktiky. Pokud ale bude váš partner pro, nasaďte si rukavice a během předehry mu pomalu zasuňte prst do análního otvoru. V mnoha případech to muže ještě víc vzruší, protože se jim takhle stimuluje prostata.


Nevyčítejte si to a zamiřte k doktorovi


Když mu penis pořádně nestojí, může mít také problém s cévkami, které se v penisu nacházejí. Jestliže už jste tedy spolu vyzkoušeli všechno, ale pořádné erekce jste se stejně nedočkali, pomozte mu odhodit stud a zamířit k odborníkovi.0 hlasů
Vaše hodnocení