Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ta otázka tě na jazyku doslova pálí. Jenže se bojíš, co by ses mohla dozvědět. Stojí za to znát jeho sexuální minulost?

Než se ho zeptáte, kolik už měl holek

Tajemná žena
zdroj: Getty Images Tajemná žena
aktualizováno 12.06.2019, 00:00 | 12.06.2019, 00:00 | Krasna.cz/trm

Ta otázka tě na jazyku doslova pálí. Jenže se bojíš, co by ses mohla dozvědět. Stojí za to znát jeho sexuální minulost?

"Kolik jsi měl přede mnou holek?" Otázka, kterou na něj možná chceš vychrlit už na první rande, ale informace, kterou dostaneš, by s tebou taky mohla pěkně zamávat.

 

Než ji položíš a zjistíš možná překvapivou pravdu, zkus se zeptat na jiné otázky. Třeba se ho zeptej na jeho názor na nevěru a na to, jestli některou z tvých předchůdkyň podvedl. Pokud ano, chtěj vědět, co ho k tomu vedlo. To o něm může prozradit mnohem víc než jen číslo. Ale neodsuzuj ho proto. Ji možná podvedl, neznamená to ale hned nutně, že podvádí pořád.

 

Za otázkou, která tě pálí a jazyku, určitě stojí i tvá obava z možné nákazy. Říkáš si, že neznáš nikoho s jakoukoli pohlavní nemocí, tak proč by ji měl mít zrovna ale, jenže co když ano. Místo otázky na počet holek tedy pátrej spíš po tom, jak zodpovědný je v otázce ochrany před pohlavními nemocemi. Použil vždycky kondom? Nechal se někdy testovat na pohlavní nemoci? Zažil sex na jednu noc bez ochrany? To ti o něm řekne víc.

 

Anketa
Chceš znát sexuální minulost svého drahého?
 
 

 

Kolik je tak akorát? Žádné tabulky a doporučená čísla neexistují. Obecně platí, že holky, které za sebou mají víc sexuálních partnerů, si toto číslo snižují, aby před novou láskou nevypadaly moc promiskuitně. Naopak kluci si občas přidávají, aby působili jako neodolatelní sexidolové.


Můžeš se svého drahého zeptat, kolik sexuálních zkušeností by podle něj měli lidé ve vašem věku mít. Nebo chtěj znát názor na kámošku (klidně vymyšlenou), která měla sex už před patnáctinami, má v sedmnácti už dvacátého kluka, nebo je naopak ve dvaceti pořád panna.

 


Pokud se rozhodnete si svá skóre sdělit, nikdy nevíš, jaká odpověď ho potěší. Fakt, že jsi panna nebo že jsi měla zatím jen jednoho kluka, je pro spoustu kluků skvělá informace, existují ovšem i tací, které taková informace nepotěší, protože chtějí zkušenější holku. Zkušenosti ovšem můžeš nasbírat i se svým prvním, nebo můžeš být talent od přírody. ;-)


Vysoké číslo ale asi nepotěší nikoho. Proto se hned s každým nevrhej do postele, ať se nemusíš stydět nejen před každým dalším klukem, ale hlavně sama před sebou.


Pokud už pár úlovků za sebou máš, nezůstávej jen u sdělení strohého čísla. Chval. Je v něčem tvůj současný přítel lepší než ti minulí? Tak mu něco z toho sděl. Ne všechno naráz, aby nebyl moc namyšlený, ale pokud máš pocit, že je k tobě třeba ze všech nejpozornější, tak se to nestyď říct.7 hlasů
Vaše hodnocení