Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Známe svátek svatého Valentýna. Den zamilovaných. Jsou lidé, kteří tento svátek slaví proto, že už našli svůj dokonalý protějšek. (Těm upřímně gratuluji.) Co když jsi ale nezadaná? Proto je tu únor, a s ním i čas, abys to změnila.

Nezadaná na den svatého Valentýna? Co s tím?

Smutná dívka
zdroj: Thinkstockphotos Smutná dívka
aktualizováno 11.02.2015, 00:26 | 11.02.2015, 00:26 | Krásná.cz/MinnieFox /

Známe svátek svatého Valentýna. Den zamilovaných. Jsou lidé, kteří tento svátek slaví proto, že už našli svůj dokonalý protějšek. (Těm upřímně gratuluji.) Co když jsi ale nezadaná? Proto je tu únor, a s ním i čas, abys to změnila.

Jasně, každá máme svého kluka snů, se kterým bychom nejradši strávily den svatého Valentýna. Je volný? No fajn! Přece jen říct mu, co k němu cítíš, na svatého Valentýna, by bylo krásné, ne? Nemůžeš jen pořád čekat, až se rozhoupe on. (On to totiž taky nemusí udělat.) Ted' je v kurzu to, že jdou na věc jako první holky. ;)

 

Je zadaný? Fajn holka, smiř se s tím a hledej dál. Přece jen je nás na světě 7 miliard. Právě na den svatého Valentýna můžeš jít ven lovit a po nějakém se porozhlédnout. Je tolik míst, kde můžeš potkat fajn kluka - bar, kavárna, bowling, restaurace, můžeš ho potkat třeba na bruslích. Na Valentýna se koná i spousta antivalentýnských akcí, které jsou jako stvoření pro seznamování se s nezadanými kluky.

 


Bojíš se, že to pokazíš? Vezmi si s sebou kamarádku. Může tě podržet. A kdybys narazila na kluka, který tě bude nudit a nedokáže se od tebe odtrhnout, kámoška tě z téhle nepříjemné situace může dostat (nečekanou situací, sehranou scénkou nebo tak).

 

Jestli si myslíš, že sv. Valentýna strávíš tak, že budeš ležet na gauči s hrnkem kakaa v ruce a koukáním na romantické filmy, tak s tím se rozluč! Přece nejsi bábovka! Nemůžeš totiž jen pořád doufat, že pro tebe přijde tvůj vysněný princ.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak se konečně seznámit?
Kde potkat skvělé kluky?
Jak se co nejrychleji seznámit

 

Den svatého Valentýna je krásný svátek, jen na něm nesnáším tu kýčovitost a to, že hodně lidí potřebují svou lásku k druhým vyjádřit veřejně. Přece jen, když se dva lidé milují, nepotřebují to dávat najevo všem. Stačí, když to vědí hlavně oni dva. Za posledních deset let se stal Valentýn hlavně svátkem komerčnosti a kýčovitosti. Hodně společností toho využívá k propagaci své značky.

 

Rada pro všechny zadané a zamilované? Hlavně se nesnažte být kýčovití. Je to fakt hnus. Ale tento den si užijte.

 

A pro všechny nezadané? Hlavně si při seznamování věř. Nízké sebevědomí je ten největší nepřítel. Jestli si o sobě myslíš, že jsi ošklivka a že tě stejně nikdo nebude chtít, tak je to totální blbost! Každá holka je svým způsobem krásná, už jen to, že jsme holky, nás v očích kluků dělá krásnými.10 hlasů
Vaše hodnocení