Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý má své erotické fantazie – my i kluci. O čem sníš ty víš moc dobře sama, ale pojď se podívat, co se asi honí hlavou tvému miláčkovi.

O čem kluci sní? 10 nejoblíbenějších erotických představ

Erotické pomůcky
zdroj: Thinkstockphotos Erotické pomůcky
aktualizováno 18.05.2015, 00:35 | 18.05.2015, 00:35 | Krasna.cz/lk

Každý má své erotické fantazie – my i kluci. O čem sníš ty víš moc dobře sama, ale pojď se podívat, co se asi honí hlavou tvému miláčkovi.

Mít erotické fantazie je naprosto normální. Po jisté době se sex s tvým přítelem stane stereotypním, a tak je třeba ho oživit. A sexuální fantazie slouží k tomu, aby vás sex stále bavil a vy se v posteli nenudili.

Snít můžete téměř o čemkoliv, protože je to jen fantazie a neznamená to, že byste museli své představy někdy realizovat. Proto buď v tomto směru otevřená a nezlob se na svého miláčka, když ti prozradí, co si představuje, a tobě se to vůbec nebude líbit. Muže a ženy většinou totiž vzrušují úplně jiné věci.

Zatímco my si představujeme pocity, doteky, vůně, kluci jsou zaměřeni daleko jednodušeji – jejich fantazie funguje na způsobu vizualizace, takže si v hlavě přehrávají krátké erotické filmy. Proto je důležité ho nesoudit, i kdyby ti to zrovna připadalo nechutné nebo podivné. Když se zachováš jako hloupá husička, příště už ti nic neřekne, protože se bude bát, že mu zase uděláš scénu.

 

Striptýz
Nezlob se na něj, že s ní o tom, že mu nějaká holka dělá striptýz. Vždyť to jsou jen fantazie. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Uvědom si, že ne každé jeho fantazii musíš vyjít vstříc. Sex musí být příjemný oběma, a pokud je ti něco proti mysli, nedělej to. Na druhou stranu, každý dobrý vztah stojí na kompromisech, takže pokud chceš, aby on vyhověl tobě, měla bys v něčem vyhovět i ty jemu. A o čem ten tvůj kluk asi sní? Jestli nemáš odvahu se ho zeptat, přečti si, o čem kluci nejčastěji sní.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Pomilujte se podle jeho chutí
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Toužíme po análním sexu?
Erotické sny a fantazie: co je ještě normální?
Chcete něco nového na krk? Kupte si vaginální přívěšek!
Co chutná vaší vagíně? Poradíme vám, jak na ni

10 nejoblíbenějších klučičích představ

1. Trojka – samozřejmě dvě dívky, jeden kluk
2. Anální sex
3. Spoutání
4. Touha být při sexu pozorován
5. Být přistižen
6. sex s neznámou
7. Domina
8: Hraní rolí
9. Prostitutka
10. Sex s bývalkou

Pojďme se podrobněji podívat na první trojku. Jak mu vyjít vstříc, jestli tvůj kluk sní právě o tom?

 

 

Trojka
Než mu pozveš kamarádku do postele, pořádně si to rozmysli. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Nebudeme tě navádět, abys mu do postele pozvala svoji kámošku. Asi bychom ti to ani nedoporučovali, pokud tedy vyloženě sama nechceš. Holky jsou dost žárlivá stvoření a vidět svého milého, jak líbá a miluje tvoji kamarádku, by ti asi neudělalo moc dobře. Proč na to kluci myslí, je ale dost jasné. Jejich úvahy o sobě jako o samci jsou totiž přímo závislé na schopnosti uspokojit holky v posteli. Čím víc jich bude, tím větší je samec. Co na tom, že ve skutečnosti to vůbec není tak jednoduché, jako se mu pornofilmy snaží namluvit. Abys mu v této představě vyšla vstříc, asi postačí, když si oba budete třetí osobu představovat. Mluv o tom, co bys s další holkou v posteli dělala. Vymýšlej si, lži, vždyť o nic nejde. Uvidíš, že jeho představivost už práci dodělá a jemu se tohle milování bude moc líbit.

O análním sexu už toho na našich stránkách bylo napsáno dost. Takže snad jen ve stručnosti – někomu se to líbí, někoho naopak odsrazuje už samotné pomyšlení. Protože anální sex je jiný. Někomu to však připadá odporné a v tom případě se do toho nesmíš nechat nutit, to by sis nikdy neužila. Proč to ale láká většinu kluků, je jasné – je to tabu. Samotný fakt, že většina holek je proti, stačí k tomu, aby o tom kluci snili. Co je nedostupné, je vždycky žádanější.

 

Sexy zadeček
Nepouštěj ho tam, pokud je ti to skutečně nepříjemné. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Jak to tedy udělat, když na tebe tvůj přítel tlačí? Pokud chceš, ale máš jen strach, jaké to bude, můžeš mu dovolit tuto zakázanou zónu trošku podrobněji prozkoumat – jazykem, prstem, erotickými hračkami... sama poznáš, jestli chceš pokračovat, nebo ne. A třeba i on pozná, že po tom vlastně netouží.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Trapasy při předehře? Neopakujte je!
Po jakých ženách muži touží? VÍME ÚPLNĚ PŘESNĚ

Provaz a pouta

Je jedno, zda chce svázat on tebe, nebo touží být spoután. Bezmoc je spojena s mocí a moc je silné afrodiziakum, takže tuhle představu bys mu rozhodně splnit mohla, protože je nejpřijatelnější a i nejzábavnější z první trojky klučičích představ. Ovšem musíš svému klukovi věřit. Důvěřovat mu, že když tě spoutá, neudělá ti něco, co by se ti nelíbilo. A pokud se nechá spoutat, nesmíš jeho důvěru zradit. Jak na to, ti asi radit nemusíme, takže zbývá jediné. Hurá do toho!


 5 hlasů
Vaše hodnocení