Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Různí kluci mají rádi různé dívky, o tom není pochyb. Na druhou stranu ale s oblibou říkáme, že i tak jsou všichni stejní. A dívky se jim chtějí líbit, jsou rády obletované a obdivované.

Oblékání, make-up, styl: Co klukům na holkách vadí nejvíc?

Partnerské vztahy
zdroj: Thinkstockphotos Partnerské vztahy
aktualizováno 07.08.2013, 00:00 | 07.08.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Různí kluci mají rádi různé dívky, o tom není pochyb. Na druhou stranu ale s oblibou říkáme, že i tak jsou všichni stejní. A dívky se jim chtějí líbit, jsou rády obletované a obdivované.

Jak toho dosáhnout? Cest je mnoho a jednou z nich, na první pohled ne úplně přímou, je vyvarovat se toho, co kluky nepřitahuje, ba je dokonce odpuzuje jako velmi kvalitní repelent.


Sexy až moc


Být přitažlivá je snem každé dívky. Důležité je však myslet na to, že přílišná přitažlivost probudí v klukovi nejen žádostivé choutky, ale i žárlivé myšlenky. „Ač si to mnozí kluci nepřiznají, jsou ješitní,“ říká odbornice na vztahy Martina Horáková ze seznamky Leyter.com a dodává: „Laciná odhalenost a přehnaně vřelé chování mohou kluky odradit právě proto, že se budou bát o případnou budoucnost vašeho vztahu.“ Své přednosti raději zvýrazni decentně a pamatuj, že příliš krátká sukně v kombinaci s velkým výstřihem nebude nikdy to pravé ořechové.


Ve všem alternativní


Neboj se vyzkoušet něco nového – potraviny v BIO kvalitě, sukni dlouhou až na zem, přírodní kosmetiku nebo jezdit po městě na kole místo hromadnou dopravou. Ale pozor, ať si tě na ulici nespletou s divoženkou! Neupravená slečna v rozevlátých sukních, příliš velkých botách a s neoholeným podpažím neoslní nikoho, kdo oceňuje životní podmínky naší doby. Samozřejmě se najdou kluci stejného zaměření, a pro ně je naopak odpudivé všechno moderní a pokrokové. Vzhledem k tomu, že takových v dnešní době už moc není, nebuď sběračkou bobulí, pokud tedy nehledáš lovce mamutů.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

TEST: Proč se pořád hádáte?
TEST: Jsi na kluky moc náročná?
TEST: Proč ti nevyšel vztah?


Místo jemné květinky chudinkou


Hraješ si ráda na křehký kvítek? Klidně v tom pokračuj, ale rozhodně to nepřeháněj. Každý kluk rád dokáže sobě i svému okolí, že je silák a hrdina, polechtá tak svoje ego. Nicméně když se z rozkošné sedmikrásky stane zákeřná popínavá a škrtící liána, každý soudný muž raději vycouvá. Proč? „Starat se o zdravě sebevědomou dívku je pro kluky mnohem příjemnější, než podstupovat každodenní hysterickou tragikomedii,“ vysvětluje odbornice na vztahy. Stejně jako přirozená ženská něžnost je potřebná i notná dávka sebevědomí a hlavně sebeúcty.

 


Nepřirozená


Nejsi zvyklá chodit na vysokých podpatcích a napodobuješ pak čápa? Nebo se hrbíš, a místo vzpřímeně před sebe koukáš do země? Zapracuj na sobě. Nejen že budeš mít radost sama ze sebe, a tím pádem si zvýšíš i sebevědomí, ale nebudeš se muset bát nepřirozenosti a přetvářky. Pokud vylepšíš to, co ti vadí, přijmi změnu za svou a žádná lekce improvizovaného hraní už nebude třeba. „Muži oceňují přirozenost. Žena, která se v jejich přítomnosti nepřetvařuje, jim dodává pocit jistoty,“ dodává Martina Horáková.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Poznáš, že vztah už nefunguje?
SMSky, které kluci nesnášejí!
Doma.cz: ODHALENO: 25 věcí, které muži na ženách NENÁVIDÍ


Odbornice na seznamování shrnuje ženské přešlapy takto: „Všechny chyby v image jsou založené na tom, že si vzájemně málo nasloucháme. Některé chyby můžeme vypozorovat samy, ale moc dobře víme, jak opatrní jsou muži v hodnocení nejen našeho vzhledu, ale i vlastností. Neberme to jako neupřímnost, je to pouhá obezřetnost vybudovaná mnoha lety zkušeností. Proto buďme přirozené a vnímavé.“8 hlasů
Vaše hodnocení