Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Randíš s klukem, ale nevíš, co k tobě cítí? Občas se na tebe dívá zamilovanými kukadly, jindy se zachová spíše jako kamarád? Neboj se, konečně víme, jak odhalit zamilovaného kluka. Stačí, když se zaměříš na jeho verbální i neverbální komunikaci!

Opravdu tě miluje? Známe signály, které odhalí ZAMILOVANÉHO KLUKA

Láska - 1
zdroj: Thinkstockphotos Láska - 1
aktualizováno 12.03.2018, 00:07 | 12.03.2018, 00:07 | Krásná.cz

Randíš s klukem, ale nevíš, co k tobě cítí? Občas se na tebe dívá zamilovanými kukadly, jindy se zachová spíše jako kamarád? Neboj se, konečně víme, jak odhalit zamilovaného kluka. Stačí, když se zaměříš na jeho verbální i neverbální komunikaci!

Říká se, že vyznat se v ženách, je opravdová fuška. My ale namítáme, že ani muži nejsou průhlední a jejich emoce se dokážou změnit z hodiny na hodinu. Není překvapením, že se nedokážeme vyznat v tom, zda se danému klukovi doopravdy líbíme, nebo jsme jenom jeho dobré kamarádky. Naštěstí existuje několik jasných signálů, které prozradí jeho zamilovanost. Neboj se, nebudeš k tomuto „testu“ potřebovat hodiny zkoumání. Stačí, když se zaměříš na jeho chování.

 

Jak s tebou mluví?
Ano, komunikace je základním kamenem každého vztahu. Podle toho, jak s tebou dotyčný mluví a co ti říká, můžeš odvodit, zda tě doopravdy miluje. Prvním ukazatelem je samotné oslovení. Říká ti jménem, zdrobnělinou nebo třeba roztomilou přezdívkou? Pokud ano, pak jste na dobré cestě! Stejně důležité je i to, o čem se s tebou baví. V případě, že celou dobu mluví jenom o sobě a svých zálibách, vezmi raději nohy na ramena.

 

 

Zamilovaní kluci totiž moc dobře vědí, že musí dát prostor i holkám, a tak se většinou ptají na tvůj názor nebo od tebe chtějí poradit. Dalším znakem zamilovanosti je důvěra. Rozpovídal se ti kluk o složité rodinné situaci? Mluvil o svých problémech ve škole? I tohle jsou signály toho, že se do tebe doopravdy zamiloval.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co dělat, když je online, ale tobě nepíše a neodpovídá?
Je to láska na celý život? Otestuj si ho
Kluk na tři měsíce? Záhada krátkodobých vztahů


Na pohybech záleží

Oči jsou oknem do duše, a tak rozhodně nepodceňuj jejich důležitost. Zamilovaný kluk z tebe ani na vteřinku nespustí oči. Navíc se bude v tvé přítomnosti krásně culit a při troše štěstí zahlédneš v jeho očích malé jiskřičky. Také při chůzi se může projevit jeho náklonnost, a to především tak, že se bude držet ve tvé těsné blízkosti. Může tě jemně chytnout za pas, nebo třeba kolem ramen. Zamilovaný kluk vždycky dodržuje tempo tvé chůze, a tak by se nemělo stát, že bys mu nestačila, nebo že by se naopak loudal daleko za tebou.

 


A co zprávy?
Rozhodně bychom neměli zapomínat ani na to, jak se kluk vyjadřuje skrze sociální sítě a zprávy. Dobrým znamením je, když ti kluk píše jako první. Nezapomínej ale na to, že bys občas měla jako první napsat i ty. Pokud tě tvůj vyvolený zásobuje zprávami na dobré ráno a dobrou noc, nešetří pusinkami a srdíčky, píše ti během dne a sem tam pošle i hezký obrázek, pak ti s klidným svědomím můžeme říci, že je do tebe až po uši zamilovaný. Může se ale stát, že jeho chování bude opačné. V tom případě ještě neházej flintu do žita, obzvláště starší kluci si příliš nelibují v online komunikaci, a tak se sice může zdát, že na tebe „kašlou“, ale spíše je jenom nebaví být 24/7 na mobilu.


A poslední znak zamilovanosti? No přece to, když tě chce představit svým rodičům!0 hlasů
Vaše hodnocení