Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je to mýtus, kterým kluci přemlouvají holky k činnosti, která se ne každé líbí? Nebo je na tom něco pravdy? Díky orálnímu sexu budeš mít skutečně hezčí pleť! Pravda je ale trochu jiná.

Mýtus nebo pravda? Orální sex prospívá tvé pleti

Péče o pleť
zdroj: Thinkstockphotos Péče o pleť
aktualizováno 10.03.2015, 00:18 | 10.03.2015, 00:18 | krasna.cz/doma.cz

Je to mýtus, kterým kluci přemlouvají holky k činnosti, která se ne každé líbí? Nebo je na tom něco pravdy? Díky orálnímu sexu budeš mít skutečně hezčí pleť! Pravda je ale trochu jiná.

Spousta holek nemá s orálním potěšením svého kluka žádný problém. Řada dívek se ale téhle činnosti trochu děsí a tahle praktika jim připadá doslova nechutná. Zkoušejí to právě na ně kluci s "pozitivní motivací" a řečmi o blahodárném účinku semene na pleť?

 

Jaká je pravda?


Podíváme se, co vlastně takové sperma obsahuje. Jelikož sperma díky svému přirozenému poslání patří do vagíny, kde je hodně kyselé a agresivní prostředí, je záměrně zásadité a obsahuje spoustu látek, které mu v boji s kyselostí pomáhají. Zásadité složení popravdě na pleť příliš pozitivní dopad mít nemůže, protože i ta je lehce kyselá a zásadité látky ji vysušují.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Čtenáři potvrzují: Omlazování orálním sexem není mýtus

Orální sex: Co když je moc velký?
Polykat či nepolykat?

 

Ejakulát ale obsahuje spoustu dalších látek. Sodík, magnézium, kalcium, vitamín C, fruktózu, keratin... Tedy látky, které ti rozhodně uškodit nemohou. Je v něm obsažen i zinek, který najdeš i ve spoustě přípravků na problematickou pleť, protože je protizánětlivý a hojivý.


Něčím by tedy semeno prospět mohlo, v něčem ti spíš uškodí. Jednu pozitivní vlastnost ale orálnímu sexu upřít nejde. Nesouvisí ovšem s ejakulátem.

 


Prospěje tvé pleti


Při intenzivním poskytování orálního sexu dochází k procvičování obličejových svalů, protahování vazů a obličejových šlach. Určitě jsi už slyšela o obličejové gymnastice. Proč se ale bezúčelně šklebit před zrcadlem, když při tom můžeš poskytovat blaho tvému drahému! Pravidelný trénink prokrví i rty – když zvládneš orální sex ráno před cestou do školy, nemusíš použít rtěnku – rty budou krásně červené a mírně nateklé, takže už nebudeš potřebovat rtěnku s plump-up efektem (zvětšující objem rtů).5 hlasů
Vaše hodnocení