Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Snad každá dívka má z prvního sexu respekt. Je to logické, protože nikdo z nás neví, jak vlastně první styk bude probíhat. Zároveň se ale nemůžeme dočkat a jsme plné očekávání. Okolo ztráty panenství existuje mnoho otazníku, které asi nikdo z nás ...

Peprné otázky o PRVNÍM SEXU, na které se stydíš zeptat! Odpovědi tě šokují

První sex
zdroj: Thinkstockphotos První sex
aktualizováno 29.05.2018, 00:00 | 29.05.2018, 00:00 | Krásná.cz

Snad každá dívka má z prvního sexu respekt. Je to logické, protože nikdo z nás neví, jak vlastně první styk bude probíhat. Zároveň se ale nemůžeme dočkat a jsme plné očekávání. Okolo ztráty panenství existuje mnoho otazníku, které asi nikdo z nás nechce probírat s maminkou nebo gynekoložkou.

Vybrali jsme ty nejčastější otázky, na které ti poskytneme jednoznačnou odpověď.

 

Říká se, že sex je zábava. Je to pravda?


V první řadě je důležité říci, že sex mnozí lidé opravdu považují za zábavu a hru. Pokud vše proběhne tak, jak má, pak se pravděpodobně i ty budeš během sexu cítit dobře a uvolněně. Zároveň bys ale měla vědět, že při sexu hraje zásadní roli i to, s kým ho provozuješ. Může se stát, že první, ale klidně i desátý sex, zažiješ s někým, s kým si nerozumíš. To se ihned do milování promítne a může se stát, že se naopak budeš cítit velmi nekomfortně. Důležitou roli hraje také bezpečnost! Pokud s klukem budeš spát bez ochrany, pak si ze sexu zřejmě nic neodneseš. Dbej tedy na to, aby milování proběhlo bezpečně a s někým, koho máš doopravdy ráda.

 


Jak moc první sex bolí?


Na tuhle otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože každá žena má jiný práh bolesti a každou bolí protrhnutí panenské blány jinak. V zásadě je ale důležité, abys k prvnímu sexu přistupovala sportovně. Připrav se na to, že bolest možná ucítíš, ale zároveň se zkus plně uvolnit. Právě uvolnění hraje důležitou roli, a pokud nebudeš v křeči, pak bolest bude opravdu minimální. Dále bys měla vědět, že během prvního sexu můžeš lehce krvácet. Tohle by tebe ani tvého kluka nemělo zaskočit, protože se jedná o naprosto normální věc. Před sexem na tohle mysli a dej si pod sebe třeba starý ručník, který můžeš zašpinit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jsi připravená na PRVNÍ SEX? Tohle ti napoví
NEHODA PŘI SEXU, která se může stát každému! Jak ji bez stresu vyřešit?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tohle sexu budu už navždycky litovat


Chodím s přítelem už rok a stále jsme se k sexu nedostali. Vím, že by chtěl, ale já si nejsem jistá. Co mám dělat?


V žádném případě se k sexu nepřemlouvej. Nikde není psáno, po jaké době vztahu má k prvnímu sexu dojít. Někdo s milováním začne po třech měsících, jiný třeba až po roce a půl. Není tedy důležité, za jak dlouho, protože čas je v této oblasti opravdu relativní. Měj na paměti, že nejdůležitější je, abys vnitřně cítila, že jsi na první sex opravdu připravena. Žádný kluk tě do prvního milování nesmí nutit, a pokud by se tak stalo, pak je to důkaz toho, že tě nerespektuje. Uvidíš, že sama poznáš, až ten správný okamžik nastane. 

 


Jak se promítne první sex do našeho vztahu?


Určitě by byla chyba tvrdit, že první sex nemá vliv na samotný vztah. Obecně platí, že vás milování sblíží, což potvrzuje i většina holek. Opravdu jde o intimní záležitost, která dokáže s dvěma zamilovanými lidmi udělat divy. Společným úsilím můžete na sexu pracovat a zjišťovat, jaké polohy či variace se vám líbí.

 

Máš nějaké další otázky ohledně prvního sexu? Pokud ano, pak nám je napiš do komentářů a my připravíme další článek plný otázek a odpovědí.1 hlasů
Vaše hodnocení