Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zatímco muži si pod pojmem sex představují soulož a myslí si, že žena ke svému vyvrcholení potřebuje penis v pochvě, ženy jsou jiného názoru. Sex pro ně představuje milování plné doteků, mazlení, polibků a jiných něžností.

Petting není jen pro sexuální začátečníky! Tipy, rady a vše, co jste o něm nevěděli

Postelové hrátky
zdroj: Thinkstockphotos Postelové hrátky
aktualizováno 15.08.2018, 00:00 | 15.08.2018, 00:00 | Terezie Gáborová

Zatímco muži si pod pojmem sex představují soulož a myslí si, že žena ke svému vyvrcholení potřebuje penis v pochvě, ženy jsou jiného názoru. Sex pro ně představuje milování plné doteků, mazlení, polibků a jiných něžností.

Co je petting a proč bychom neměli podceňovat jeho význam? To a mnohem víc se dozvíte v následujícím článku.

 

Co je to petting?


Petting představuje fyzický kontakt mezi partnery, kdy dochází ke vzájemnému sexuálnímu vzrušování, aniž by došlo k samotné souloži. Jde o dráždění celého těla včetně pohlavních orgánů. Partnera můžete nažhavit smyslnými doteky, mazlením, polibky a jinými něžnostmi.


Pokud budete s partnerem chtít provozovat petting, je to hlavně o dohodě a stanovení hranic. Můžete se dráždit jen přes oblečení nebo třeba ve spodním prádle. Při pettingu si můžete zkoušet různé sexuální polohy, abyste byli na skutečný sex lépe připravené. Záleží to pouze na tom, co je vám příjemné a jak daleko chcete zajít.


Co konkrétně do pettingu patří a jak si ho užít?


• Svlékání

 

Pokud máte v šuplíku schované nějaké sexy spodní prádlo, je ideální čas ho vytáhnout. Zahoďte veškerý stud a předveďte se partnerovi jako svůdná dračice. Pokud se však budete svlékat navzájem, bude to nejlepší – budete oba vzrušení už při vysvlékání.

 

 

• Líbání

 

Při líbání zažíváme velmi krásné a příjemné pocity. Líbání totiž prohlubuje intimitu mezi partnery a dodává pettingu tu správnou jiskru. Nemusíte se však líbat pouze na pusu. Zkuste jazykem prozkoumat celé jeho tělo. Uvidíte, jak mu tím vyrazíte dech.

 

• Doteky

 

Dotekům se meze nekladou, takže i do této aktivity zkuste zapojit trochu fantazie. Můžete ho hladit jemně, na určitých místech trochu přitlačit. Určitě se taky nebojte sem tam škrábnout. To, kde všude se budete dotýkat, je na vaší vzájemné domluvě a taky na tom, na co všechno si troufnete. Nemusíte se totiž dotýkat pouze rukama, můžete o sebe třít svá těla, včetně pohlavních orgánů.

 

 

Předehra


Ano, i petting má svou předehru, která je taktéž velmi důležitá a může partnera ještě víc rozpálit. Můžete partnera začít hladit a svlékat z něj pomalu oblečení. Vyvolá to v něm pocit silného chtíče. Pokud jste odvážnější typ, určitě se nebraňte striptýzu.

 

 Čtěte také:

Škola líbání! Jak se stát líbací královnou?

Sex? Víme, co kluci dělají po večerech mnohem radši!

21 tipů, které kluky při sexu potěší

 

I při pettingu pozor!


Při pettingu nemá dojít k pohlavnímu styku, tudíž byste se neměla obávat rizika těhotenství. Ano, částečně je to pravda, nicméně i tak byste si měli dávat pozor. Existuje spousta scénářů, a jak se říká, „náhoda je blbec“. Může se třeba stát, že váš partner vyvrcholí dřív a zbytek spermatu mu zůstane na prstech, kterými pak bude dráždit vaše pohlavní orgány. Pokud partner vyvrcholí, je ideální zbavit se spermatu sprchou - klidně společnou, která vaše společné hrátky nenaruší.

 

sex - 1
(Foto: Getty Images)

 

Druhy pettingu

 

• Necking

 

Jediný rozdíl mezi pettingem a neckingem spočívá v tom, že při neckingu dochází k dráždění pouze horní poloviny těla. Je to ideální praktika především na ráno, partnera tím můžete krásně a romanticky probudit.

 

• Heavy petting


Pokud jste se s partnerem dopracovali až na tuto metu, znamená to, že se uspokojujete pomocí úst (orální sex).

 

Máte s pettingem zkušenosti nebo znáte ještě další možné praktiky? Napište nám je do komentářů.1 hlasů
Vaše hodnocení