Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nevěra dokáže partnerský vztah hodně narušit. Mnohdy ale trvá dlouho, než na ni podváděný partner přijde. Existují ale určité náznaky, které nevěrníka zaručeně prozradí. Naučte se je rozpoznat a nenechte se už nikdy podvést.

Podle čeho poznat nevěrníka? Tohle ho odhalí!

nevěra
zdroj: Getty Images nevěra
aktualizováno 11.11.2019, 09:21 | 11.11.2019, 09:21 | Krásná.cz

Nevěra dokáže partnerský vztah hodně narušit. Mnohdy ale trvá dlouho, než na ni podváděný partner přijde. Existují ale určité náznaky, které nevěrníka zaručeně prozradí. Naučte se je rozpoznat a nenechte se už nikdy podvést.

Zjistily už jste někdy, že vás přítel minimálně pár měsíců podvádí a přitom se tváří jako neviňátko? Ukažte mu, že mu takové chování rozhodně neprojde! Co nevěrníka odhalí, aniž by se musel přiznávat?


Když bezdůvodně podezřívá vás


Paradox nevěry často spočívá v tom, že zatímco nevěrníkovi nepřijde hloupé podvádět vás, sám podváděný být nechce. Proto si vás začne dvakrát tolik hlídat. Mít dvě dívky najednou, partnerku a milenku, mu vyhovuje, a tak se rozcházet nechce. Mnohdy také zjistí, že na tom pořídit si někoho dalšího na sex nic není, proto se bojí, abyste také vy někoho neměly. Navíc se snaží hodit na vás vlastní pocit viny a odůvodnit si, že jste vlastně špatné vy.


Když se chová jinak než dřív


Začal na vás být přítel najednou až moc hodný, nosí vám dárky, chválí vás a vaří večeře? Možná si uvědomil, že mu na vás skutečně záleží, ale možná se vám chce také zavděčit, aby se nemusel cítit tak špatně. O to větší rána pro vás ale bude, až pak zjistíte, že ten milý a pozorný kluk vám byl celou dobu nevěrný.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co vše je nevěra: Představujeme OSM základních typů!
Láska versus sex: Která nevěra je horší?
Co je podle mužů nevěra a co naprosto nevinné?


Zpozorněte ale také ve chvíli, kdy je váš kluk z ničeho nic odtažitý a nemá chuť na sex. Na jednu stranu může procházet těžkým obdobím a trochu si to vylévat na vás, na druhou stranu ale pravděpodobně našel uspokojení v náručí jiné dívky. A protože nezvládá projevovat lásku oběma, tak vás jednoduše přehlíží, i když se k rozchodu zatím nemá.


Když už vás několikrát podvedl


Jednou může ulítnout každý, a pokud se z toho dotyčný poučí, tak to ještě nemusí být důvod k rozchodu. Jestliže vás ale partner podváděl opakovaně, tak se nejspíš nezmění a bude se chovat stejně i v budoucnu. Dva a více úletů se zkrátka neodpouští. Jestli máte dostatek úcty k sobě samé, tak od něj co nejdřív odejděte.

 

nevěra
(Foto: Getty Images)

 

Když v něčem lže


Nevěra má se lží mnoho společného. Partner zkrátka dělá něco za vašimi zády a neváhá vám zalhat o tom, kde a s kým byl. Pokud váš vztah není stoprocentně důvěrný, je dost možné, že vás přítel podvede. Už jenom kvůli pocitu, že mu to projde. Navíc to pro něj nebude nic nového zalhat vám o tom, že nikoho jiného než vás nemá.


Když jsou jinak cítit jeho vlasy nebo prsty


Že měl váš kluk sex s jinou ženou, můžete snadno poznat z vůně jeho prstů nebo vlasů. Pokud ženě prováděl ruční práci, tak se typického ženského zápachu ze své ruky nezbaví ani dalších deset hodin. Její odér bude cítit také z jeho vlasů i poté, co si je umyje. Proto si ho pořádně očichejte, jestli ho podezříváte z nevěry.0 hlasů
Vaše hodnocení