Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš, aby se to tvému příteli opravdu líbilo? Zapomeň jednou na sebe a udělej to přesně podle jeho představ.

Pomilujte se podle jeho chutí

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 30.06.2019, 00:00 | 30.06.2019, 00:00 | Krasna.cz/lk

Chceš, aby se to tvému příteli opravdu líbilo? Zapomeň jednou na sebe a udělej to přesně podle jeho představ.

O tom, že kluci a holky se na sex dívají každý jinak, asi nemusíme psát. A není to nic nenormálního, může za to příroda, která nutí ženy hledat ochranitele pro sebe a své budoucí děti, zatímco muži mají přirozené nutkání postarat se o to, aby své geny "zaseli" do co největšího množství partnerek. A od toho se vyvíjí i způsob, jakému milování dáváme přednost. My se rády mazlíme a rády cítíme, že jsme pro našeho přítele ty jediné, zatímco kluci chtějí sex nezávazný. Splň svému příteli jeho touhy a nesmazatelně se mu zapíšeš do paměti. Na vaše milování pak bude vzpomínat i dávno po tom, co spolu nebudete. Poradíme ti, jak to udělat.

 

Vášnivé milování
V posteli dobrodružství nezažijete, zkuste na milování jiná místa. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Kluci mají rádi sex divoký a nespoutaný a rádi si představují, že se milují s nějakou cizinkou. Taky se neradi zdržují mazlení a jdou hned na věc. Na tyto věci mysli, až budeš své překvapení plánovat.

Vymysli kde

Je jasné, že se překvapující milování asi nebude odehrávat v posteli. Proto vysmysli místo, kde to provedete. Mělo by to být něco něčekaného, divokého a vzrušujícího. Pokud bude hrozit, že vás při tom někdo načape, tím lépe.

K takovému milování dochází například venku v přírodě. Ale můžete zkusit také například toalety na nějaké party, nebo v autě zaparkovaném v koutě parkoviště, či zastrčený kout u vás v domě. Na takové milování vzpomíná naše čtenářka Lenka.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Co ti ničí dobrý sex
Test: Máš zmáknutou sex-teorii?
Zaručené triky pro ještě delší milování

Jednou jsme se s přítelem vraceli domů a já měla trošku upito. Připadala jsem si děsně sexy a měla jsem hroznou chuť ho svést. Když jsme přišli k našemu vchodu, začala jsem ho divoce líbat a tiskla jsem se k němu. On mi vášeň oplácel stejně silně. A tak přišla na řadu ta důležitá otázka, kde to uděláme, když doma byli naši. Sešli jsme po schodech až úplně dolů a pomilovali se na bundách pod schodištěm. Jednou jsme museli přestat, aby nás nebylo slyšet, protože někdo přijel výtahem až dolů, ale to nás ještě víc vzrušilo. I když jsme to už neopakovali, dodnes si na to ráda vzpomenu. A můj přítel jakbysmet.

Když se trošku zamyslíš, určitě přijdeš sama na další místa, kde by to šlo. Můžeš si z toho dokonce udělat takovou malou hru a vždy, když se dostaneš do nových prostor, podívej se na ně očima nadrženého kluka. Pomyšlení na rychlé milování tě vzruší, a kdyby na to náhodou došlo, nebudeš překvapená.

Zapomeň na předehru

Milování, na které nezapomene, by mělo být divoké. Nezdržuj se proto mazlením a jdi rovnou na věc. Líbej tvrdě a rovnou francouzským polibkem. Nestyď se a rukou mu zajeď rovnou do kalhot a začni ho dráždit přímo na penisu.

 

Milování
Nezdržujte se předehrou a vlítněte na to hned. Uvidíš, že to vzruší i tebe. (Foto: Thinkstockphotos)

 

I když bude milování bez předehry, ty bys měla být připravená. Doma pečlivě vyber prádlo, aby ses mu ještě víc líbila. Výborné jsou podvazky, které klukům připadají neskutečně sexy. Ty si nech při sexu na sobě a sundej jen kalhotky. Zvol také takové oblečení, které nemusíš složitě svlékat, například džíny jsou opravdu špatný nápad. Zato sukně se bude určitě hodit.

Vyzkoušejte netradiční polohu


Pokud chceš, aby si tohle milování pamatoval skutečně dlouho, převezmi iniciativu. Když budeš ležet jako leklá ryba, dobrý dojem neuděláš. Vyzkoušejte také nové polohy, například na pejska. Tu kluci milují.

Klekni si na všechny čtyři a tvůj miláček do tebe vstoupí zezadu. Bude mít skvělý výhled na tvé boky a na to, jak jeho penis do tebe hluboko proniká. Tvůj zadeček mu v této poloze masíruje varlata, což zvyšuje jeho slast. Tato poloha je výhodná i pro tebe. Jeho penis proniká skutečně hluboko, takže dosáhne až na tvůj G bod, tvá volně visící ňadra se víc prokrvují, takže se zvyšuje citlivost bradavek a tvůj přítel na ně dosáhne a může je při milování dráždit. Taky se v téhle poloze dá zamaskovat povislé bříško nebo strie na pozadí. Jak totiž zadeček vyšpulíš, pleť se krásně vypne.

"Svěho přítele naprosto dostanu, když se na něj vrhnu a pomilujeme se na stojáka. Nejraději to má zezadu, když já rukama něco obejmu a on se mě chytne za boky, nebo mě drží za vlasy. Milování bývá tak rychlé, že se ani nestačíme svléct. Je to divoké a je to super," popisuje další skvělou polohu pro nezapomenutelný sex naše čtenářka Vanda.

MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT:
Na Doma.cz píší: 
Nejlepších 5 pozic pro snadný ranní sex
Víme, co vás čeká o víkendu! Pořádný SEX

Polohy které ještě stojí za vyzkoušení jsou například obráceně na koníčka, což znamená, že se ke svému partnerovi otočíš zády. Jedna noha nebo obě nohy na jeho rameni mu zase umožní opravdu hluboký průnik.

 

Zahrajte si hry

Abys mu dopřála iluzi sexu s cizinkou, můžete si zahrát na to, že jste se před pěti minutami seznámili. Ty budeš divoká kočka, která touží po sexu, on oběť tvých zvrhlých tužeb. Další zajímavou hrou je hra na dominantního pána a ovládnutou služtičku. Když se budeš chvilku snažit, jistě vymyslíš další zajímavé hry, které vaše milování ozvláštní. Ale nezapomeň, dnes to má být po jeho, takže žádné dlouhé mluvení a rovnou na věc.12 hlasů
Vaše hodnocení