Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Víš, co je pro kluka zatraceně sexy? Tak asi velká prsa, oblý zadeček, štíhlý pas, dlouhé vlasy... Omyl. Tvoje sexy sebevědomí!

Pořiď si sexy sebevědomí

aktualizováno 23.01.2011, 00:13 | 23.01.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Víš, co je pro kluka zatraceně sexy? Tak asi velká prsa, oblý zadeček, štíhlý pas, dlouhé vlasy... Omyl. Tvoje sexy sebevědomí!

Jasně, že záleží na tvém vzhledu i tvé povaze, všechno ale můžeš pěkně pokazit, když budeš zakřiknutá chudinka. Žádného kluka by nebavilo věčné kňourání a fňukání, jak jsi hrozná, a všechny ostatní holky jsou mnohem hezčí, chytřejší, zábavnější, no prostě lepší než ty. Čeho takovými řečmi dosáhneš? Jen toho, že ti uteče a půjde se poohlédnout, jestli jsou ostatní holky vážně tak skvělé, jak mu předhazuješ.

 

Pro kluka je ale zamindrákovaná myška úplně nejhorší v posteli. Tam nechce ukňouranou malou holku, ale smyslnou šelmu a divokou dračici. Že ještě nemáš žádné zkušenosti, a tudíž taková být nemůžeš? Tuhle představu hoď za hlavu. Jasně, žádný učený z nebe nespadl, takže když se ti něco nepovede, zasmějete se tomu a zkusíte to jinak. Hlavní je – věřit si.

 

Řekni si, že to prostě máš v sobě! Jsou přece věci, které se učit nemusíš, na které máš talent tak nějak od přírody. A věř, že "umět" sex, k tomu prostě patří. :-) Když si naladíš svoje myšlenky do té správné roviny, hned se změníš v postelovou královnu. Stačí si věřit, být přirozená a nedělat si z ničeho zbytečně hlavu. Prostě – zapni svoje sexy sebevědomí a vytoč ho na maximum.

 

 

Tabu č. 1: Tohle určitě dělám blbě
"Mám se víc zaklonit? Nebo natočit? Jak pevně ho mám chytit?" Jasně, že když se sexem začínáš, nebo jsi krátce s novým klukem, nevíš přesně, jak na to a hlavou ti běhá spousta otázek. Jenže když se soustředíš na tyhle otázky a na svůj mozek, nevšímáš si svého miláčka a možná ti spousta odpovědí uniká.


Místo toho zkus vypnout mozek a poslouchat vaše těla. Sleduj výraz svého kluka, poslouchej, jak zrychleně dýchá a vzdychá, soustřeď se na to, jak se hýbe. Tohle všechno ti dá odpovědi na tvoje otázky. A kdyby ne? Zeptej se ho. Jestli je ti to trapné, tak s komunikací začni sama. Neboj se říct "tohle se mi líbí", "pomaleji", "výš"... Nesmíš ho dirigovat moc, aby se nelekl. ;-) Když ale uvidí, že nemáš problém s tím, říct mu, co se ti líbí a co ne, bude stejně otevřený i on k tobě.

 

Tabu č. 2: Musí se mu hnusit moje špeky
"V téhle poloze mi strašně visí prsa. A teď se mi zas dělají špeky na břiše. Cože, chce to zezadu? To ale uvidí tu mou děsnou celulitidu!" Na tohle nemysli. Víš, co vidí vzrušený kluk? Svou sexy přítelkyni, která ho za chvíli dovede ke slastnému orgasmu.


Uvědom si, že nikdo není dokonalý. I dokonalé modelky mají svoje vady, jen o nich nemluví a ukazují naopak své přednosti. Opovaž se tedy svého drahého ptát, jestli mu nevadí tvá celulitida, plochý hrudník nebo pupínky na zádech. Uvědom si, že si tě vybral – takže se mu líbíš taková, jaká jsi. A možná přes zamilovanost tvé "obrovské" vady ani nevidí. Popravdě – obrovské jsou nejspíš jen ve tvé hlavě.


 

Tabu č. 3: Tohle už je jako ono?
"Tohle je jako ten orgasmus?" Jestli se musíš ptát, tak ne, není. Když máš při sexu spíš nepříjemné pocity a neprožíváš tu slast, kvůli které tohle všechno vlastně děláme, tak je něco špatně. Může to být vina tvého kluka, protože to s tebou neumí, ale kdo ho to má naučit, než ty sama?


Víš, jak vypadá tvůj orgasmus? Co cítíš při něm, před ním i po něm? Nejsnáze to zjistíš sama, při masturbaci. Není to nic špatného a k dospívání seznamování s vlastním tělem prostě patří. Když se nenaučíš, udělat si sama sobě dobře, těžko to pak zvládne nějaký kluk! Navíc – když se seznámíš se svým tělem, budeš při sexu uvolněnější, přirozenější a nebudeš se tolik stydět.

 

Tabu č. 4: Je to hnusný, ale vydržím to
Chce po tobě tvůj kluk něco, co se ti příčí? Nebo si o to ani neřekl, ale ty to děláš, protože si myslíš, že se to má? Kašli na předsudky a dělej je to, co doopravdy chceš. K tomu ostatnímu nejspíš dospěješ časem, ale je vážně hloupé dělat něco, co tě bolí nebo je ti z toho špatně. To ti jen zkazí požitek ze sexu a mohla by sis zadělat i na pěkný psychický blok.


Když děláš něco z povinnosti, kluk to z tebe vycítí a neužijete si to ani jeden. Radši se nauč říkat ne. Neurazí ho to, když mu to zdůvodníš a vysvětlíš. A jestli je za tím jen obava, určitě ti rád a velmi pomalu a opatrně pomůže.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co se klukům nejvíc líbí na holkách?

Milá a nemilá překvapení v posteli

Jak správně zalichotit svému miláčkovi

 

Tabu č. 5: Určitě teď myslí na svou ex
"Nebo na tu svou sexy blond spolužačku. Já se s nimi nemůžu srovnávat." Proč se drásáš takovými myšlenkami? Kdyby chtěl jinou, je v posteli s ní, ne? Jenže on chce tebe! Tak si tu přízeň užívej a dej mu najevo, že i ty chceš jeho.


Víš ,na co kluci doopravdy myslí při sexu? Na tebe. Sledují tvoje tělo, to, jak slastně přivíráš oči, jak jste spolu spojeni. Existuje jediná výjimka – když jim hrozí, že by se udělali moc brzy, myslí na něco děsně asexuálního, aby se jejich vzrušení trochu zpomalilo. :-)

 

Tabu č. 6: Ty kalhotky jsou směšný
"Ach bože, určitě se teď v duchu směje těm mým hrozným bombarďákům." Jestli máš své oblíbené kalhotky s Hello Kitty nebo příšerné vytahané kalhotky, navíc s vykukující gumičkou u pasu, asi moc velký dojem neuděláš. Musíš doufat, že je z tebe strhne rychleji, než si je stihne pořádně prohlédnout, a příště pořešit svůj outfit lépe.


Máš samé infantilní nebo moc holčičí prádlo? Chce to inovovat šatník. Jestli vaši vědí o tom, že máš přítele a že spolu spíte, klidně popros mamku o peníze. Je to taky žena a ví, že se chceš líbit, i když by tě radši pořád měla za malou nevinnou holčičku. Na nákup klidně vyraz se svým přítelem, uvidíš, jak ho rozpálíš už při výběru titěrného prádélka.Tabu č. 7: Teď mám asi vzdychat a mluvit sprostě, ne?
Nejhorší rady, které můžeš o sexu získat, jsou z erotických filmů, anebo hůř, z pornofilmů. Tam jsou herečky vždycky strašně nadržené, vzrušené, hned připravené a orgasmus mají vlastně už ve chvíli, kdy ON vstoupí do dveří. Jejich vzdychání a výrazy tak maximálně pletou normální lidem hlavu.


Co máš tedy dělat? To co ty sama cítíš a chceš. Když ti tvůj kluk dělá dobře a ty máš chuť křičet, nedus to v sobě. I když, ber ohledy na sousedy nebo rodiče ve vedlejším pokoji. ;-) Jestli ale necítíš žádnou extra slast, hraným hekáním to nezlepšíš.

 

Tabu č. 8: Měla jsem se na tu matiku ještě radši kouknout
Když se věnuješ sexu, měla bys myslet jen na sex. Když si totiž do postele s sebou zatáhneš svoje starosti a problémy, nebudeš se moct soustředit na to, co zrovna provádíte. S takovou se můžeš rozloučit s vlastním orgasmem a asi nepotěšíš ani svého kluka, protože on tvou nenáladu vycítí.


Potřebuješ trošku pomoct s uvolněním? Požádej svého přítele o masáž nebo protahuj vaše mazlení. Nebo ať začne on s tvým potěšením. Když ti dopřeje pořádnou orální slast, na nějakou matiku v tu chvíli zapomeneš a vrhneš na něj s pořádnou nenasytností.

 

Zapamatuj si hlavně to, že sexy sebevědomí tkví v hlavě, a ne v obřím poprsí nebo velikosti S. Když se naučíš, být spokojená sama se sebou a mít se ráda, a tedy mít ráda i svoje tělo, žádný kluk ti neodolá.8 hlasů
Vaše hodnocení